253 Shares 6305 views

Płaszcze ściętego bobra: wskazówki dotyczące wyboru i recenzje

Która kobieta nie lubi nosić futro, a ich zakup jest prawdziwą rozkoszą. Różne sklepy, wystawy i rynki oferują do realizacji miękkiego złota. I tu pojawia się interesujący punkt. Jak nie dać się na oszustw i sztuczek, aby nie kupić fałszywe? Najbardziej demokratyczny na koszt i jakość są herb ściętego bobra.

prehistoria

Futra z bobra popytu na kilka stuleci. Dawno, dawno temu w czasach starożytnych, kupcy płacą za towary i całe państwo płaci im hołd. Takie wyroby futrzane cieszył się dużą popularnością wśród wszystkich członków rodziny szlacheckiej. Są one noszone przez mężczyzn i kobiety.

W czasach Ivana Groznogo płaszcz z bobra jest zabronione nosić członków ludu. Od tego czasu i do tej pory produktów futrzarskich są popytu, lecz jedynie je kupić już wiele.

zalety

Obecnie, odzież wierzchnia, która jest uszyty z bobra, jest uważany za najbardziej skarpety i ciepłe. Dostosowuje się dobrze w warunkach temperatury w każdym regionie naszego kraju. Po prostu, chcesz zaoszczędzić pieniądze i uzyskać produkt wysokiej jakości, zmieścić warstwę strzyżonej Beaver. Opinii pokazują, że duża liczba kobiet przedstawicieli wolą to ta wierzchnia. A dlaczego? Do tego istnieje szereg zalet:

 1. Beaver futro jest uważane za miękkie, puszyste i ciepłe. Ten płaszcz jest nawet nadaje się do noszenia w północnych częściach kraju.
 2. Materiał ten jest odporny na działanie wilgoci. Dzięki temu znacznie bardziej atrakcyjne i praktyczne. Na przykład, futro może być noszony w południowej części kraju.
 3. Cenne futro, które są szyte z kanadyjskiego bobra. Jest na to zwierzę jest grube i gęste podszycie.
 4. Shuba trwałe. Przed nią są tylko norki i wydry. Okrycia zamiata długo i trzeba będzie czasu na nudę.
 5. Produkt z Beaver łatwe, gdyż nie wymaga dodatkowej izolacji i obecność podkładki.
 6. Pojawienie się takich produktów reprezentacyjnych i luksusowych. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że masz na sobie futro z norek.
 7. Przy wyborze dać pierwszeństwo naturalnych odcieniach. Do takich należą ciemnej czekolady, jasnobrązowy i mniej srebra.
 8. Tani koszt. To sprawia, że futra dostępne dla wszystkich pań.

Jeśli chodzi o braki, nie będzie tylko w przypadku, jeśli kupisz produkt wysokiej jakości, a nie tani fałszywe. W związku z tym przejść do następnego ważnego pytania: jak wybrać warstwę ściętego bobra.

profesjonalne doradztwo

Codziennie popularność odzieży bobra tylko zwiększa. I jak najszybciej usłyszeć opinie ludzi, że futro jest złe i absolutnie nie skarpetki, to jest warte rozważenia. Mogli dostać podróbki, futro, które nie odpowiadają rzeczywistości. Aby uniknąć stania się ofiarą oszustwa, proponujemy zapoznanie się z radą specjalistów:

 1. Dotykowy kontakt. Sierść ręka sklep skok. Powinieneś usłyszeć charakterystyczny szelest i czuję mrowienie w dłoniach. Ponadto pokazuje, że Beaver został tonsured w procesie produkcji futer.
 2. oględziny. Dokładnie sprawdzić produkt. W gęstej podpushka powinieneś zobaczyć twarde i grube włosy.
 3. Kolejnym ważnym etapem jest oszacować wielkość skór, które zostały przyszyte futro. Średnia długość bobra jest o około 65-80 cm. Jeśli wybrałeś rozszerzony model skórki można wyciąć w tym przypadku, i aby zobaczyć rzeczywisty rozmiar nie będzie działać.
 4. Konieczne jest, aby zbadać podszewkę płaszcza. Producenci uszytych z nieklejone lub przyszyte widokami. Niektóre z większych sklepów zamiar spotkać swoich klientów i pozwoli podporot kawałek wykładziny. Zgodnie z nim, trzeba ocenić jakość skóry. Beaver silne grubości i elastyczna.
 5. Kolory. Na płaszczach bóbr małą paletę odcieni. Zaczyna się z kolorem linii popiołu-brązowy kolor i wykończenia wyjaśnić pereł.

Oto w jaki sposób mają być wybrane z profesjonalnego punktu widzenia, płaszcz ściętego bobra. Cena nie może być zbyt niska. Widzieliśmy cenę 60-70 tysięcy rubli? Lepiej jest myśleć o jakości.

Idealne miejsce

W celu dokonania takiego drogiego zakupu, to lepiej wybrać sklep, specjalizuje się w futrach. Futro Salon musi ustalić się tylko na pozytywne strony. Zapytać, dlaczego sklepy mają kupić ubrań outdoorowych? Wszystko jest proste. Istnieje kilka podstawowych zasad:

 1. Futro Salon pielęgnuje każdy jego nabywcy, aw szczególności osobistej reputacji. W związku z tym jest nieopłacalna do poślizgu cię sfałszowane.
 2. Tylko doświadczeni konsultanci pracują w wyspecjalizowanych salonach futerkowych. Oni z kolei mają obowiązek poinformować Cię o wszystkich zaletach i wadach futra ze ściętego bobra. Ostrzec wszystkich zasad pielęgnacji i przechowywania. I, oczywiście, polecam model, który jest właśnie dla Ciebie.
 3. Sklep po zakupie zobowiązany jest dostarczyć paragonu i gwarancji dla futra.

koszt

Zwróćmy się do najważniejszych i najbardziej interesujących pytań. On przychodzi do kosztu produktu. Postać, która jest zdobi na metce dwa czynniki:

 • wielkość końcowego produktu;
 • jakość.

Na ciepło, co daje bobra, wysoka trwałość i luksusowy wygląd musiał zapłacić porządek w sumie. A biorąc pod uwagę dodatkowo wkładka, która może być wykonana z norek lub rysia, liczba ta będzie jeszcze większa. Ale na twoich ramionach, aby pokazać oryginalny strzyżonej Beaver. Futro, których cena wynosi około 50.000 rubli, będzie jej krótki. Jeśli chcesz otrzymać produkt do podłogi lub tuż poniżej kolana, a następnie dostać gotowy rozstać się z 100.000 rubli.

Tani metka mówi co następuje:

 • imitacja futra;
 • naruszenie technologia świec bobra.

Porady dla klientów! Te płaszcze ze ścinaniem bobra nigdy nie będzie w sprzedaży w specjalnych cenach i promocjach. Duży rabat powinien cię ostrzec.

Rozważyć wszystkie nasze zalecenia jest, niekoniecznie będzie ścinana futro bobra płaszcz. Cena jest jednak wysoka, ale produkt będzie sobie wysoką jakość i piękne.

przeprowadzić prawidłowo

Teraz, gdy wiesz, jak wybrać warstwę ściętego bobra. Teraz podamy kilka wskazówek na modnych kobiet skarpety poprawności takiej odzieży. Aby rozpocząć, należy rozważyć style w modzie. Są one podzielone na następujące rodzaje:

 • klasyczny z vorotnikom- „małych stoiskach”;
 • futra;
 • płaszcz, przypominający sylwetkę literą „A”;
 • owalny.

Futra z ściętego bobra może ponadto mieć następujące wykończenia:

 • Wkładki skóry;
 • lub pasek;
 • mankiet;
 • wkładanie drugiej futra;
 • kaptur.

zalecenia

 1. Dla fashionistki, którzy prowadzą aktywny tryb życia i stale poruszać się samochodem, oferujemy możliwość spojrzenia jego krótkie futro. Futro na nim nie ulegnie pogorszeniu, a takie produkty stylowy wygląd. Dekoracja może być duże i skośne kieszenie i pasek.
 2. Jeśli chcesz kupić rozszerzoną modelu, najlepiej jest nosić buty z wysokich obcasach. Więc sylwetka kolei delikatny i kobiecy. Odpowiednie obuwie i platformy.
 3. Ostatnio popularne płaszcze z rękawami ¾. Dodaj zdjęcie zostanie nie tylko piękne buty, ale długie skórzane rękawiczki.
 4. Nie należy przeciążać obraz. Jedyne, co można dodać – tylko worek i broszka, które zdobią kołnierz.

Konkludując

Dzisiaj dowiemy się jak wybrać jakości płaszcz futra bobra. Teraz przy zakupie nie może mieć wątpliwości. Zalecenia pomoże połączyć z innymi akcesoriami odzieży. Wśród wielu przedstawicieli futer niedrogich i ciepły płaszcz jest uważany za „bóbr-cut”. Moskwa i Moskwa Region oferują szereg wystaw i salonów, które sprzedają tylko oryginalne i wysokiej jakości produktów.