91 Shares 4373 views

Chevrolet Camaro

Witam drodzy czytelnicy! Dziś będziemy mówić o słynnej amerykańskiej pony-KARE – Chevrolet Camaro. Ten artykuł zawiera informacje ostrzegawcze dla kierowców i tych, określona z wyborem samochodu sportowego życia. Poniższa podkreśli jakość pytań i porównań stosunek cena / jakość. Ale wszystko w szczegółach.

Camaro pojęcie pochodzi w ostatnich latach 60., a General Motors skupiła się wyłącznie na rynku i wybrał się z deweloperem. Od potencjalnych wykonawców określonych najbardziej wiodących kampanię – GMC, Opel i Chevrolet. W ogóle, w tym czasie, GM był tylko pragnienie, aby stworzyć całkowicie nowy samochód, wszystko spoczęło na barkach wykonawcy. Zostały one wybrane Chevrolet. Jeden z najlepszych ówczesnych a teraz firm samochodowych.

Już pierwsze Camaro został wydany w 1967 roku, miał dwoje drzwi i ogromny potencjał dla przyszłego samochodu pony. Prędkość maksymalna, która zyskuje Chevrolet Camaro był 110 kilometrów na godzinę, nie było nawet bardzo źle w tym czasie.

Pod koniec pierwszej generacji samochodu doszła do światła głównego konkurenta – Ford Mustang, który jest na rynku motoryzacyjnym w tej klasie przez długi czas, około 20 lat przed Camaro. W jednym z wywiadów, że twórcy Chevrolet Camaro powiedział „- małe zwierzę które zjada Mustangi”, sugerując tym samym modelu Forda.

Dwa lata po premierze pierwszego modelu, druga generacja przyszedł, które zaczęły pojawiać się pakiety i opcje dodatkowe, najbardziej znanym z nich było dwóch – SS i RS, który stoi na Super Sport Rally Sport. Do reprezentowania światową publiczność samochodu Chevrolet wybrał taktykę udziału w wyścigach mezo, takich jak „Indianapolis 500” i wiele innych. Zdobywając nagrody, Chevrolet Camaro SS ostatecznie stał się popularny i zyskał światową sławę. To dało wielką przewagę, by pokonać ten sam Mustang od Forda. Ogólnie rzecz biorąc, ich sprzeciw nie zatrzyma tej pory iz czasem coraz Dodge Challenger dołączył do rywalizacji.

W sumie pięć pokoleń Chevrolet Camaro, ostatni samochód został wydany w 2010 roku, a seria dopiero zaczyna się rozwijać. Jeśli nadal myśleć o tym, co samochód sportowy to najlepiej zdecydować się na rosyjskich drogach, z udogodnieniami i optymalnej cenie – Camaro zmieści cię z prawdopodobieństwem 99%.

Po pierwsze, dobry prześwit oraz wysokiej jakości koła doskonałym wyborem dla naszych drogach. Po drugie, ostatnie pokolenie wyposażone we wszystkie udogodnienia z klimatyzacją do komputera pokładowego. Cena samochodu – 1,8 mln rubli, ale warto.