684 Shares 5327 views

Podłogi i toalety wiszące Roca: opinie klientów

wyposażenie łazienki jest obecnie produkowana na równi z innymi obszarami domu lub mieszkaniu. Gospodarze starają się płacić tyle samo uwagi nie tylko na jakość i funkcjonalność produktów, ale także ich wygląd. Produkty hiszpańskiej firmy Roca zajmuje poczesne miejsce wśród dostawców urządzeń sanitarnych. Co odróżnia go od produktów innych firm lub przedsiębiorstw koncernu?

Zalety produktów Roca

porcelany sanitarnej Roca posiada ciekawy, atrakcyjny design, różne ergonomię i niezawodność. Dostępne w całych zbiorów projektowych, zdolny do dekoracji i uczynić komfortowe każdej łazience.

Firma produkuje swoje wyroby sanitarnej Roca w różnych konfiguracjach. Są to oddzielne produkty (wanna, prysznic, wc, bidet, pisuar, umywalka, zawory) oraz zestawy tych produktów. Przez ich zakupie można wyposażyć łazienkę w tym samym stylu. Chociaż z produktami innych wiodących firm są również połączone.

W niektórych dziedzinach ekspertów firmy stosują unikalne technologie. To tak zwane „gorące” kąpiele emaliowaną powłoką.

Produkty Roca posiada optymalny stosunek ceny do jakości, która przyciąga klientów z wielu krajów. W przedziale cenowym pomiędzy Laufen są drogie produkty i tańsze Jika ten sam problem.

Szereg ciekawych rozwiązań technicznych sprawia, że produkty niezbędne do armatury łazienkowej Roca. Mogą być wykorzystywane do dekoracji łazienki hotelach i biurach.

Firma prowadzi działalność i biura w wielu krajach na całym świecie. To sprzyja wzrostowi popytu i popularność swoich produktów.

Jednakże, produkty wytwarzane w „Tosno” (St. Petersburg) jest duża liczba skarg. Z których oddano krzywo toalety, zbiornik nie może poradzić sobie z zadaniem, części szybko zmieniła kolor z białego na żółty.

Opcje toalety

Firma produkuje Roca toalety:

  • Podłoga.
  • Zawieszone.
  • Osob.

muszla klozetowa ma podwójny problem. Podnośnik siedzenia z systemem, który pozwala delikatnie podnieść i opuścić pokrywę. Zakup toaletę, można wybrać zarówno siedzisko z miękkim systemu podnoszenia i konwencjonalne.

Łączniki ze stali nierdzewnej bezpiecznie podłączyć pokrywką, fotele i toalety ROCA. Ale opinie wskazują, że nie wszystkie modele są wiarygodne. Są to łączniki z tworzyw sztucznych, które działają przez krótki czas.

Wiele jak „monumentalne” wc Roca ich kształt prostokątny. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do osób o większej wadze.

Są zarzuty, że toaleta z Roca Microlift mocno skrzypi. To z pewnością nie jest łóżko, ale nadal powoduje podrażnień.

Wiele modeli antivspleska funkcję. Ta specjalna półka wewnątrz czaszy, która zatrzymuje wodę i pozwala mu tworzyć aerozolu.

instalacja Roca

Gospodarze starają się ukryć przed oczami różnych rur, które są w łazienki. Jeśli nie są one wstępnie osadzone w ścianie, to odbywa się za pomocą specjalnych narzędzi – instalację. Są one wykorzystywane do zainstalowania toalety nie jest pod ścianą, a we właściwym miejscu właściciela. Wszelkie wiszące WC z instalacji Roca kompatybilnym.

typy zbiorników

Roca toalety mają cysterny z trybów jeden lub dwa rozładowania. Pierwszy – tradycyjny, z dużą ilością wody. Mechanizm podwójnego śliwka umożliwia regulację strumienia i sprawiają, że optymalna. Po tym wszystkim, zbiornik zużywa duże ilości wody. Zbiornik wyposażony jest w dwa przyciski. Przez naciśnięcie jednego z nich mała, pewna ilość wody rozładowany. Po naciśnięciu na innych wynikach w dwa razy tyle. Oszczędności w korzystaniu z takiego zbiornika może osiągnąć 25 litrów dziennie. Choć wielu konsumentów skarżą się na jakość prania. Mówi się, że zbiornik jest w pełni wpisane, a nie chce się połączyć. Woda przepływa cienkim strumieniem, przycisk należy wcisnąć do dziesięciu razy. Czasem trzeba wlać wodę z wiadra.

normy ochrony środowiska i bezpieczeństwa

Firma Roca jest stale udoskonalając technologię swoich produktów. Są one wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. nie zawierają żadnych szkodliwych składników. Dużo uwagi poświęca się bezpieczeństwa produktów, zwłaszcza łazienki.

Sedesy Roca Victoria

Artykuły w tej serii są klasyczną formą. Obejmuje to podłoga z poziomym kanalizacji i WC podwieszanego Roca. Istnieją dwa rodzaje bidetów: podwieszone i podłogowe. Sedesy i pokrywy zakończyć ten pakiet. Tradycyjna konstrukcja pozwala na skorzystanie z toalety w toalecie Roca Victoria pomieszczeniu biurowym.

Opinie nie są szczególnie pochlebne oceny tych modeli. Zwracają uwagę, że po przepłukaniu zawartość wysmarowane na ścianach. Zamiast antivspleska funkcja odwraca efekt silnego wzrostu. Papier zmywa po kilku dotknięć. A wszystko to przez przypadek spadł (spinacze, gwoździe) lewy leżąc do czasu jego wyciągniętym ramieniem. Chociaż, może to nie jest tak źle. Po tych wszystkich niepotrzebnych przedmiotów może zapchać kanalizacji. Tak, i cenne rzeczy, które czasami tam dostać, nie zmyć, podobnie jak w przypadku korzystania z „starego wiarygodne” toalety.

Dama Senso toalety

Zestaw nazywa Dama Senso posiada również tradycyjny wygląd. Jego siedzibą jest bardzo silny i podąża za kształtem muszli klozetowej. Mocowania są przedstawiane jako niezawodne i trwałe. Jest toaleta zawieszony Roca (konsola) i opcje na świeżym powietrzu. Ale opinie klientów wskazują, że pęknięcie mocowania podnośnik w ciągu miesiąca lub trzech. Fix ich jest prawie niemożliwe. Niektórzy rzemieślnicy udało się wymienić niektóre części, co powoduje, że pokrywa działać. Ale to nie może każdy. Chociaż nie jest dostępny do niewłaściwego obchodzenia się z pokrywką atletyczne opcja. Jeśli jest zmuszony być podnoszone lub opuszczane, pokrywa pęknie.

Są zarzuty, że powierzchnia czaszy na pojawiające się żółte plamy, a ona szybko zepsute.

Sedesy opinii Roca zebrane są pozytywne. Wielu ludzi takich jak wysokiej jakości porcelany. Konsumenci zwracają uwagę na fakt, że przez długi czas pozostaje czysta. Deska sedesowa szybko uzyskuje temperaturę ciała, co jest bardzo przydatne w zimnych porach roku. Zwłaszcza konsumenci lubią fakt, że toaleta nie ma praktycznie żaden konwencjonalny zapach ścieków. Opinie, że tych nabywców, którzy mają szczęście do nabycia wysokiej jakości, dobrze spreparowany Glazura WC.

Jednocześnie pojawiają się skargi o nieprzyjemnym zapachu, która publikuje podłodze WC Roca nawet po dokładnym oczyszczeniu. Wynika to z faktu, że w miejsce odpływu miski słabo pokryte szkliwem. Mocz wsiąka fajans, i pozbyć się zapachu jest prawie niemożliwe. Jest to, że z toalety.

Można próbować wyjąć zbiornik i zbadać punkt połączenia. Jeśli nie będzie odlewania wadę, trzeba wypełnić go z silikonu. Wiele takich operacji pomaga pozbyć się zapachu.

WC Roca Gap

Kupujących, takie jak wygląd, kształt, kolor. Wygodne dopasowanie i wstawania. Ale w trakcie pracy to, że toaleta Roca Gap ma bardzo złe pranie. Być może wynika to z faktu, że zbiornik jest źle ustawiony.

Pozostałe modele

Jednym z najnowszych kolekcji frontalis posiada toaletę kompaktowy kształt prostokątny, który równoważy zbiornik zaokrąglony kształt.

Kompletny produkt o nazwie Element wszystkie linie prostokątny. Najciekawszym wygląda bidet tej marki.

Jednak nie wszystkie produkty Roca mieć kształt prostokątny. Półkolistą i owalne bidet i WC siedzenia są uzupełnione o zaokrąglonych muszli.

Oryginalna kolorystyka wyróżnia toalety serii Roca Khroma. Ciekawe rozwiązania konstrukcyjne są nieodłącznym modelem Meridian i Ameryce.

instalacje

Dobre recenzje otrzymała w toalecie Roca Hall z instalacją. Konsumenci twierdzą, że instalacja jest dość skomplikowana, ale niezawodny. Łatwo umyć i oczyścić. Niektórzy konsumenci skarżą się, że przycisk instalacyjny jest uszkodzony.

opinie

Pewna część klientów skarżył się, że wnętrze siedzenia po kilku miesiącach użytkowania staje się żółty. Umieść drenażu źle traktowanej powierzchni, tak że staje się szorstka.

opinie klientów mówią, że czasami są modele o niepełnej wiązki elektrod (brak) lub z dowolnego podejrzane poprzez otwory z przodu, zwanych dostawców technologii. Ale żeby zrozumieć, co robią, to nie jest możliwe.