424 Shares 4207 views

Kaliningrad, klub „Jałta”: zdjęcia i opinie

Kaliningrad jest jednym z najpiękniejszych miast Federacji Rosyjskiej, gdzie ponad 450.000 osób. Zatrudnia ogromny wybór kawiarni, restauracji i podobnych obiektach, ale znaleźć naprawdę ładne miejsce catering jest dość trudne. Dzisiaj omówimy jeden z najciekawszych klubów w mieście, który zasługuje na uwagę tych, którzy chcą się dobrze bawić i dobry zarazem odpocząć.

W planie niedalekiej przyszłości, aby przejść do Kaliningradu? „Jałta” klub powinien odwiedzić jeden z pierwszych w mieście, jak to miejsce jest bardzo ciekawe miejsce na pobyt. Tutaj zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy chętnie do każdego klienta. Teraz omówimy tę instytucję, opinie o nim swoje dane kontaktowe oraz inne użyteczne informacje. Zacznijmy!

streszczenie

Przybywając w mieście Kaliningrad, klubu „Jałcie” należy odwiedzić w pierwszej kolejności. Aby dostać się do tego miejsca do zabawy, na pewno trzeba napisać adres: Jałta Street, 66. dom.

Warto również zauważyć, że instytucja ta działa codziennie od 10 rano do 22 wieczorem. menedżer klubu Sergey Savulyak, ale dla dźwięku i światła w tym miejscu spotyka Dmitry Saltykov. Jeśli jesteś artystą i chcesz mówić w tym miejscu, należy skontaktować się z Dmitrij Veschikovym.

opis

Klub „Jałta” (Kaliningrad), którego adres można znaleźć trochę wyższy, multi-Format koncert miejsce w mieście, gdzie nie było znanych artystów Federacji Rosyjskiej, a nawet w innych krajach. Tutaj prawie codziennie są występy lokalnych artystów, tu przyjść zachodnich artystów, można odwiedzić najfajniejszych imprez klubowych, jak dostać się do ciekawych festiwali i projektów specjalnych.

Ponadto warto zauważyć, że każdy, kto ma możliwość wynajęcia tej usługi, których cena będzie obejmować sprzęt audio, usługi, sprzęt oświetleniowy oraz stacjonarną. Zrozumieć wszyscy klienci pomoże doświadczony personel, a uprzejmy strażników zrobi wszystko, co możliwe, aby upewnić się, że to wydarzenie bez żadnych niespodziewanych gości.

Jeśli wkrótce planuje odwiedzić miasto Kaliningrad, klub „Jałta”, zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule również nie zapomnij odwiedzić. Nawiasem mówiąc, maksymalna łączna pojemność sali jest 800 osób, tak że w tym miejscu na pewno nie będą się nudzić.

układ sali

Klub nocny „Jałta” (Kaliningrad) jest jednym z najbardziej popularnych w mieście, więc tutaj przychodzą setki ludzi każdego dnia. Na lewo od głównego wejścia do hali głównej znajduje się mała scena, na której artyści wykonują. Nieco dalej w tym samym kierunku są ułożone męskie i żeńskie toalety.

Wzdłuż lewego i prawego ścianach są wygodne sofy i stoliki dla ludzi, którzy chcą się zrelaksować. Jednocześnie w środku sali, naprzeciwko sceny, położonym parkiecie, gdzie istnieją dwie strefy: dźwięk i światło. Ponadto, parkiet jest bar, reprezentowany przez ogromną różnorodność napojów w przystępnej cenie.

plakat

Jak być może pamiętacie, że już zwrócił uwagę, że to miejsce jest stale nadchodzi artystów z różnych miast Rosji i innych krajach. Koszt wejścia do konkretnego przypadku może wynosić od 200 do 2 tysięcy rubli i więcej, w zależności od tego, kto przybył do klubu i jak piosenkarka znana.

Warto również zauważyć, że dość często w terenie miejsca są różne imprezy, takie jak pokazy stand-up, które są popularne wśród młodych ludzi i bardziej starsze pokolenie.

Nie tak dawno temu, przyszedł tu hałasu MS, jak również takich znanych artystów, takich jak LSP. W niedalekiej przyszłości do klubu nocnego „Jałta” w Kaliningradzie przyjdzie Igor Rasteryaev, a jego koncert zaplanowano na 4 marca 2017 roku. Start odbędzie się o godzinie 19:00 czasu moskiewskiego. Zauważ, że niektóre zdarzenia mają swoje ograniczenia: wejście jest możliwe od 16 lat.

bar

Miasto klubu Kaliningrad „Jałcie”, którego opinie są bardzo pozytywne, że nie jest już w pierwszym roku, a więc instytucja jest uważana za jedną z najlepszych tutaj. Tak więc, w barze można spróbować różnorodne drinki, a nawet poprosić przedstawiciela, aby ci spersonalizowaną koktajlu własnej receptury.

Porcje wódka kosztów w tym miejscu wynosi od 100 do 150 rubli. Jednocześnie whisky jest warta 200-250 rubli za 50 mililitrów. Dla miłośników tequili istnieją trzy rodzaje tego napoju, którego cena wahają się od 150 do 250 rubli., Ale koniak stojący tam od 100 do 200 rosyjskiej waluty. Czerwone wino suche lub półsłodkie będzie kosztować 150 rubli., W postaci białej odmianie napoju. Pół litra piwa beczkowego jest warta do 100 rubli.

Jak można sobie wyobrazić, jest przekąska, ale ich wybór jest dość skromne: hamburger kosztuje 150 rubli, chipsy, orzeszki, krakersy są dostępne za 100 $ i pistacje będzie kosztować 150 rubli .. Wśród koktajli dokładnie jest dostarczenie napojów takich jak „Long Island” za 300 rubli. „White Russian” za 250 rubli i „Gin z tonikiem” za 200 rubli.

opinie

Komentarze internautów na tej stronie gastronomii i odpocząć całkiem pozytywne. Klienci zadowoleni z wysokiego poziomu obsługi i jednocześnie bardzo rozsądnych cenach na napoje i przekąski. Dość często odwiedzających powiedzieć, że koncerty odbywają się tu naprawdę żyć, więc ludzie są zabawne i ciekawe. Rzadko na terenie klubu są komiczne wydarzenia i tym podobne, więc oni przychodzą dużo ludzi.

Niektórzy goście są niezadowoleni z instytucją, jest otwarty tylko do 22 po południu, bo chcę iść przez całą dobę. Pozytywne komentarze są nie tylko kelnerzy, które są bardzo szybko i sprawnie wykonywać swoją pracę, ale również gotować, a także DJ-e, z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

podsumować

Dzisiaj dyskutowaliśmy Obwodem popularny klub nocny „Jałta”, który jest popularny w mieście i jest jednym z najlepszych. Ogólnie rzecz biorąc, ta restauracja ma pozytywne opinie, więc powinien zdecydowanie odwiedzić dla tych, którzy chcą się dobrze bawić. Zapraszamy na wakacje i dobry nastrój!