542 Shares 5273 views

Leczenie i odpoczynek w Gelendzhik. Który ośrodek (Gelendzhik), aby wybrać leczenie?

Kiedy zmęczony zamieszanie, hałas z dużych miast i tylko w prawo na krótki czas, aby odłączyć się od codziennych problemów, nadszedł czas, aby pojechać na wakacje. Dla większości ludzi, to tradycyjnie związany z morzem.

Słona woda, świeże powietrze i słońce na pewno pozbyć się depresji i melancholii, docenią zmęczony zdrowia. A jeśli zdecydował się go poważnie, lepiej wybrać się na wycieczkę do sanatorium.

Wybrzeże Morza Czarnego przyciąga swoich ośrodków. Słusznie klejnot wśród nich jest Gelendzhik.

Ośrodek miasto Gelendzhik

Miasto położone jest nad brzegiem zatoki. Jeśli spojrzeć z góry, można zobaczyć, jak brzeg delikatnie owinięty wokół niej, utrzymując morze jest ciepłe i spokojne dla wczasowiczów.

W części kontynentalnej zatoce otoczonej górami – Markotkhsky kalenicy. Dlatego leczenie i odpoczynek w Gelendzhike są wyjątkowe ze względu na połączenie z solą morską i czystego górskiego powietrza. On jest wypełnione aromatem jałowca i sosny Pitsunda. Ponadto ośrodek jest bogaty w wodach mineralnych.

Cieszyć się ciepłym morzem, w subtropikalnym klimacie najwygodniejszym od maja do października. Od listopada do marca, a wręcz przeciwnie, wieje paskudny Northeaster, więc jeśli święto padł na zimę, można zaplanować tylko leczenie. Gelendzhik zapewnia taką możliwość.

urlop wypoczynkowy tylko pozytywne emocje, jeśli wybierzesz odpowiednie miejsce do odpoczynku i zdrowia ośrodek leczenia (Gelendzhik). To święto oznacza komfort i zdolność do przywracania zdrowia. Ośrodek oferuje wiele klinik dla wszystkich gustów i możliwości finansowych.

Ośrodki serdecznie wita swoich gości zawsze, niezależnie od pory roku. Wczasowicze mają doskonałe zakwaterowanie, a także diagnostyki i leczenia na najwyższym poziomie w każdym uzdrowisku Gelendzhik. Recenzje ośrodku są dobre, obsługa jest na wysokim poziomie!

Resort "Sunny"

Na „Sunny” ogromny ośrodek położony w malowniczym parku z zacienionych alei i kwitnienia krzewów róży. Gelendzhik, Kabardinka wieś, ulica Rewolucyjna, 77 – adres szpitala.

Gelendzhik wczasowicze, którzy przybyli samolotem do miasta Anapa, i tych, którzy przyjeżdżają pociągiem do Noworosyjsk, wsiąść do autobusu. Dalej na lokalnego transportu aby dostać się do Kabardinka nie jest trudne.

Ośrodek „Słoneczny” składa się z budynków dwu-, trzy-kondygnacyjnych. Całkowita pojemność jest 70 miejsc. Zaproszeni, by sprawdzić się w pomieszczeniach kilku kategoriach: jedną sypialnią pomieścić dwie lub trzy lokatorów, dwupokojowe apartamenty. może on pomieścić pięć domkami.Pokój jeśli jest to pożądane.

Posiłki są trzy razy dziennie, kompleksowe, w menu.

infrastruktura

Kryty basen, boiska do koszykówki i siatkówki, sala z siłownią, kort tenisowy, bilard – wszystko to oferuje urlopowicze Sanatorium „Sunny”. Gelendzhik szczęśliwy słoneczny dzień, ale fani wygrzać dodatkowo saunę.

Infrastruktura obejmuje również szpital parkingowe, sklep, salon fryzjerski i biblioteka.

Sanatorium oferuje rodzinne wakacje z dziećmi, jeśli są 4 lat. Młodsi goście na terytorium sanatorium mogą bawić się na placu zabaw i kąpieli w brodziku.

plaża

Sea od ośrodka znajduje się blisko do przezwyciężenia około 50 metrów, można siedzieć na plaży żwirowej. Jest dobrze: leżaki, parasole i kabiny, gdzie można zmienić ubranie. Długość jego znaczny, 250 metrów.

Na plaży można nie tylko opalać się i pływać w pięknym morzem, ale także do aktywnego wypoczynku. Oferuje gościom atrakcji wodnych: narty i skutery wodne. Wynajmij sprzęt plażowy można podjąć.

Leczenie. Główne kierunki

Klimat, woda mineralna i błoto – podstawą poprawy w miejscowości Gelendzhik. Leczenie systemów układu mięśniowo-szkieletowego, mięśni i kośćca, problemy z nerwami, chorób układu oddechowego, bez wątpienia odnieść sukces w „Sunny”.

bioenergoterapie oferują tradycyjne i unikalne zabiegi dla każdego, kto przyszedł do ośrodka. Gelendzhik leczenie – to najlepszy wybór na rzecz zdrowia!

Zaleca się, co następuje:

 • Kąpiel na bazie wody mineralnej, błota;
 • wymiana różnych rodzajów masażu i fizjoterapii;
 • fizjoterapia;
 • usługi stomatologiczne;
 • inhalacje z ziół i substancji;
 • kosmetologia.

Wycieczki i rozrywka

Dla wielu wczasowiczów rekreacyjnego animacje i różne wycieczki.

Impress wycieczki statkiem, zwiedzanie dolmeny i wodospady na Jean River. Dzieci mogą bawić się na przejażdżkę kolejką górską w parku wodnym lub spędzić czas w parku „Przygody kapitana Vrungel”.

Sanatorium "Krasnaja Talka"

Ośrodek posiada wyjątkową atrakcją – deptak wzdłuż morza, którego długość wynosi ponad 10 km. Jest znakiem rozpoznawczym miasta Gelendzhik. Sanatorium „Krasnaja Talka” znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Pierwsza linia brzegowa, duża powierzchnia parku i doskonała obsługa sprawiają, że możliwe do rozważenia tej uzdrowisko jeden z elity. Sanatorium znajduje, dostępnej rozrywki. Odwiedź Teatr „Zielony”, które często służą gwiazdy pop, Delfin czy kino.

Można dostać się do ośrodka autobusem z przystanku autobusowego „Pałac Kultury”.

Do Twojej dyspozycji

Obszar dla gości przyjemności wyposażony w:

 • basen dla dorosłych z podgrzewaną wodą i hydromasażem;
 • basen dla dzieci ze zjeżdżalniami i placami zabaw;
 • fitness i siłowni;
 • platforma dla aktywnych gier sportowych;
 • biblioteka;
 • ATM;
 • parking;
 • salon piękności;
 • sala konferencyjna.

Posiłki są pięciokrotny bufetu. Ponadto, istnieje kilka restauracji i kawiarni.

blisko morza. W odległości 50 metrów od budynku znajduje się prywatny ośrodek plaża. On piasku i żwiru, do komfortowego pobytu w parasole i leżaki. Napoje orzeźwiające można nabyć bezpośrednio w barze na plaży.

warunki

Nowoczesny kompleks sanatorium ma 8 budynków z wygodnymi pokojami o różnych kategoriach. „Red Talca” może jednocześnie pomieścić ponad 1200 gości.

Rodzinna zabawa jest możliwa z dziećmi od 1 roku leczenia przyjmuje dzieci od 4 lat.

leczenie

Jeden odcinek naturalnej leczenia polega klimatu i wody morskiej. Thalassoterapii jest w pełni przedstawiony w miejscowości Gelendzhik. Sanatorium „Red Talka” zaprasza poprawy kondycji ciała, przyjmując różne kąpiele: woda morska, z dodatkiem ziół, nasyconych gazem.

Korzystny wpływ ma również prysznic leczniczy: struevoy, rosnąco i kołowym.

W miejscowości można odwiedzić klinikę, w razie konieczności, specjalizację medyczną: alergologa, neurolog, ginekolog, laryngolog, pediatra.

Laserowe leczenie, stosując fiziopriborov i ozon, ziołolecznictwo i masaż – nie jest to wyczerpująca lista procedur, które są dostępne w sanatorium „Red Talca”. Gelendzhik – leczenie na wysokim poziomie i wspaniały urlop!

profil klinice

W sanatorium, aby pomóc pacjentom, którzy mają następujące problemy zdrowotne:

 • Choroby związane z ginekologii i urologii;
 • Statki choroby serca i naczyń;
 • Choroby związane z mięśniami i układzie kostnym;
 • choroba płuc.

Można też przejść przez różne programy rehabilitacyjne.

Sanatorium „Przyjaźń”

Na brzegu zatoki, w centrum miasta, na nabrzeżu Gelendzhik, sanatorium „Przyjaźń” wita gości i oferuje połączyć wypoczynek nad morzem z leczenia.

Jednym z najstarszych uzdrowisk jest otoczony sosnami. Uzdrowienie powietrze jest absolutnie czyste. Oprócz morza i promienie słoneczne to korzystny wpływ na ogólny stan wczasowiczów.

Dogodna lokalizacja pozwala ośrodki odwiedzić muzea, sale koncertowe, delfinarium, restauracje kurort Gelendzhik. Sanatorium „Przyjaźń” na swoim terytorium ma również przyjemny odpoczynek. Jest wyposażony jest w parkiecie, prywatne kino i biblioteka.

Można wygodnie usiąść w jednej z trzech budynków. Zakwaterowanie obejmuje pojedyncze lub podwójne pokoje komfort kategorie gospodarki, standard i luksus. Jeśli to konieczne, należy ustawić dodatkowe łóżko.

Istnieją trzy posiłki dziennie, posiłki można zamówić z menu. dostępny również dla gości bar sok.

Dla fanów gier akcji zorganizowano boisko do siatkówki, siłownię i halę sportową.

Terapeutyczny profil sanatorium

Jednym z głównych kierunków w leczeniu jest Audiologii. Działa specjalny środek, który jest wyposażony w nowoczesny sprzęt do diagnozowania problemów ze słuchem.

Można wziąć udział w kursie rehabilitacji pacjentów z upośledzeniem słuchu wybrać skuteczną słuchowego.

Ponadto, z powodzeniem przywrócił zdrowie pacjentów z chorobami układu mięśniowo-szkieletowego, serca i naczyń krwionośnych, układu nerwowego, jak również problemów w dziedzinie ginekologii i urologii.

laseroterapia, hirudotherapy, komora solna, USG, diagnostyka za pomocą komputera, fizjoterapię i bardziej wykorzystywane przez lekarzy dla gości odzysku, które odwiedziły sanatorium. Leczenie Gelendzhik niewątpliwie przyczynia się nie tylko wielkie wakacje, ale również w celu promowania zdrowia.

Odwiedzić to ciekawe!

Miasto bogate w historii starożytnej jest zawsze interesująca dla wielu atrakcji, nie jest wyjątkiem i Gelendzhik.

Położenie geograficzne ośrodka jest to, że strzeliste góry jest chroniony przed zimnymi wiatrami. Kiedy przychodzi wiosna, miasto jest zanurzone w białej piany z kwitnących drzew. On wygląda jak panna młoda w sukni ślubnej, czyste i piękne.

Sama nazwa transferów Resort od Adygei jak „biały narzeczona”. Teraz jest to prawdziwy symbol Gelendzhik. W 2010 roku, słynny deptak był pomnik czystego białego marmuru w formie rysunku dziewczyny w sukni ślubnej.

Zwiedzając różnorodne wycieczki, można zapoznać się nie tylko z ciekawych miejsc, ale także z legend. Historia wiosnę „Natasha” mówi nam, że turecki pasza przyciąga Rosjankę. Aby uchronić się przed losem niewolnika w haremie, nieszczęśliwy rzuciła się z klifu. Na miejscu zdobył wiosną czystej wody.

Tajemnicze dolmeny przyciągają nie tylko turystów, ale także naukowców. Do tej pory nie ma zgody na temat kto i co zbudowali. Z których wykonane są z zadziwiającą dokładnością ogromnych kamiennych bloków, doskonale przetworzonych.

Będąc w Gelendzhik, nie przegap okazji, aby odwiedzić swoje ulubione wycieczki i osobiście podziwiać słynny pomnik miejsca.

Niewątpliwie bez żywe i niezapomniane doświadczenie tutaj nie opuści. Nawet jeśli na wakacje nie jest to luksusowy apartament i kupić bilet w klasie ekonomicznej (sanatorium), Gelendzhik, z lub bez leczenia, zawsze będzie pamiętany jako ciepłą i przyjazną miejscowością, do której chcesz wrócić.