682 Shares 3344 views

Imiona dla dziewczynek – trudny wybór

Każda kobieta skrycie marzy, aby mieć córkę. Syn – jest to z pewnością obrońca, przyszły szef wsparcia rodziny. Ale dziewczyna – asystent mojej matki, jej radość, „światło w oknie,” najlepszy przyjaciel, najbliższa osoba na świecie. Często ojcowie i inni członkowie rodziny czekają na narodziny następcy właśnie rodzaju. Jednak nowo utworzone Mama potajemnie raduje gdy urodzeniu małej księżniczki. Po tym wszystkim, ich głównym celem w życiu jest spełniony. W przypadku małych – nazwać dziecko tak, że jego los został opracowany szczęśliwy.

Imiona dla dziewczynek – to gdzie dzisiaj jest proste zgubić. Duża różnorodność opcji, jak wybrać najbardziej odpowiedni? Rodzice zwykle prowadzony przez różnych przyczyn. I to jest bardzo trudno zadowolić wszystkich. Dlatego mama i tata musiał wybrać nazwę dziewczynka, mimo rad „opiekuńczych” krewnych i znajomych. Na tej podstawie, często pojawiają się konflikty. Musisz słuchać swojego serca.

Najważniejsze, by móc uniknąć typowych błędów popełnianych przez rodziców przy poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak wybrać nazwę dziewczynka. Przede wszystkim należy pamiętać, że musi to być zgodne z przydomkiem i nazwiskiem. Czasami krosna dość absurdalne, a nawet niedorzeczne opcje: Los Izabel Fiodorowna mało prawdopodobne, aby czuć się dobrze w zespole i życia w ogóle. Takie minut rodzicielski kaprys łatwo doprowadzić do tego, że dziewczyna będzie przedmiotem kpin w przyszłości.

Często świeżo upieczony tata mama i śledzić modę. Ale musimy pamiętać, że tradycyjne rosyjskie imiona dla dziewczynek będą zawsze aktualne. A niektóre z nich są całkiem przyzwoite: Anna, Julia, Mary Catherine i innych. Nierzadko rodzice decydują się wolą stare imiona dla dziewczynek. Zarejestruj obecnie coraz Maruś, Pelagia, Apolinary Darin i tak dalej. Nie ma w tym urok. To pomaga ożywić tradycję, bliżej do swoich korzeni, ich przodków. Ale eksperci nie polecam gorąco do nazwy niemowląt na cześć zmarłych dziadków lub dziadków. Najprawdopodobniej to nie przyniesie szczęście lub powodzenie dziewczyny, zwłaszcza jeśli krewny zginął tragiczną śmiercią.

Imiona dla dziewczynek wpływa na ich charakter w przyszłości. Należy to uwzględnić zdezorientowanych rodziców. Uważa się, że nazwy, które można nazwać „ostry” (z literą „P”), na przykład, Victoria, Cristina, Daria, przyczyniają się do rozwoju ich właściciele mają takie cechy jak pewność siebie, przywództwa i zaangażowania. Ale dziewczęce milozvuchnymi nazwy (Swietłana, Mediolan, Alina, Lily) wzrośnie bardziej cichy, elastyczny i miękki.

Imiona dla dziewczynek można znaleźć w specjalnym słowniku. Można tam znaleźć informacje o każdym z nich. Możesz nawet poprosić o poradę noworodka. Nagle ona reagować na odpowiednie jej nazwisko jakoś w sposób szczególny – płakać lub uśmiechnąć?

Matki zazwyczaj zaczynają myśleć o tym pytaniu raz poznać płeć dziecka na USG. To, oczywiście, dobrze, ale nie rozpaczaj, jeśli to konieczne i właściwe opcja nie jest w porządku. Ty i twój mąż idą gorące debaty, dyskusje, bezsenne noce spędzone w agonii: „Jak nazwać dziecko” Jednak nie należy zapominać, ile nastąpiło, gdy gotowy, wzięła ochota, już znane nazwisko nagle nie pasuje noworodka. A potem rodzice mówią: „No, co to jest Violetta? Ona jest po prostu Masza! "

Jest też inny sposób, który może być przydatny do matek i ojców, którzy są w rozsypce. W czasach Związku Radzieckiego często bywało tak: wszyscy członkowie rodziny pisał nazwy dla dziewczyn na oddzielnych kartkach papieru i rzucił je w kapelusz, garnek lub miskę. Po tym, odpowiedzialny i poważny człowiek (zwykle ojciec przyszłego dziecka) po prostu wyciągnął losowo jeden z nut. Choć nowoczesna mama może dość długo i energicznie zakwestionować wynik, jeśli nie są w pełni zadowoleni.

Wybierając nazwę dla księżniczki zawsze zdrowym rozsądkiem, należy pamiętać, że z nim żyć, ulituj się nad dzieckiem.