244 Shares 5924 views

Malik Kalandarova, Biografia: tancerka, żona, matka

Malik Kalandarova, biografia jest przedmiotem zainteresowania wielu osób – mężczyzny z trudnego losu. W domu, w Związku Radzieckim, wszystko było więcej niż udany. Ale kiedy wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, sprawy rodzinne wyszło.

dzieciństwo

Malik Kalandarova, którego biografia zaczyna się w naszej prezentacji, urodził się w cieplejszym klimacie w Azji Środkowej, a dokładniej w Duszanbe w 1950 roku. Rodzina była duża i proste, nie mających do czynienia ze sztuką. Ojcze, Bukharan Żyd, był fryzjera. Faktycznie, to było nazywane w różny sposób w dokumentach Mazol Yashuvaevna, na dziedzińcu Daisy, a później – Malik Kalandarova. Biografia, narodowości, które nie są szczególnie wrażliwe, początkowo nie miał żadnych specjalnych okienek lub upadki. Tańczyła w stoczni i otrzymała od swoich sąsiadów, swoje pierwsze oklaski. Ale chciałem poprawnie tańczyć, a dziecko poszedł tańczyć w Domu Kultury, a następnie – w teatrze dziecięcym studio. Majakowski. To był teatr żydowski, czyli od rodzime korzenie dziewczynki nie schodzą. I to, oczywiście, rację: ludzie powinni zawsze czuć ich zaangażowania w danym kraju i kultury. I naród żydowski, ona sięga czterech tysięcy lat.

"Lola" ensemble

14 lat, Malik Kalandarova, biografia naznaczona jest przejawem woli i wytrwałości, zaczyna uczyć się „Lola” w zespole państwowej. Ona nawet nie chcą spojrzeć na planie, ale ona szybko pobiegła do muzyków i poprosił ich, aby grać. Na głowie nawet nie wyglądają jak zaczęła tańczyć. Jednak dźwięk muzyki przyciągnęły uwagę choreograf tańca dla dziewczynki, a ona została zabrana do grupy tanecznej. W ciągu sześciu miesięcy, kiedy Mazol piętnaście lat, zespół dał pierwszy koncert w Teatrze Opery i Baletu. Na Daisy był taniec solowy, którego nazwę można przetłumaczyć jako „złamane serce”. W wir muzyki młodej tancerki pokazały silny ruch szlifowane.

Tańczyły wszystkie – oczy, ramiona i ramiona. Nawet kopnięcia były wyraziste. Ona zrobiła duże wrażenie na Ministra Kultury, który powiedział jej kulisy, że teraz jej nazwa będzie – Malik.

rozwój

Badania w regularnych gimnazjum z powodu napiętych prób było niemożliwe. Dlatego Malik Kalandarova, biografia, która trwa, przeszła w nocy szkoły i na wycieczkę Tutor. Zespół podróżował po całym kraju, aw 1969 roku po raz pierwszy wyjechał za granicę. Oni oklaskiwany na Zachodzie i na Wschodzie. Malik był tylko jeden taniec.

Ale kierownictwo zespołu zauważyli, jak szybko to zabiera widza, i umieścić kilka więcej tańce. Jednym z najlepszych jest „Shodiyona”, które były wysokie skoki i loty i dokładne lądowanie. Taniec ten jest bardzo ceniona Igor Moisiejew i spytał Malik, który uważał za cud Wschodu, umieścić go w zespole kilku tańców, które dają barw narodowych. To był 1979. Biografia Maliki Kalandarova zaczęły pojawiać nie tylko jako tancerz, ale także producent i opiekun. Na Mozaika stworzyła Dance „Gorjanki Tadżykistan”, z którymi pan podróżował po świecie. W tym czasie była Artysta Ludowy tadżycki SSR, w dalszej części tego tytułu zostaną dodane jeszcze jedno – Ludowy Artysta ZSRR.

emigracja

Lat, upadek kraju od wielu podzielona w życiu przed i po. W 1993 roku wybuchła wojna domowa w Tadżykistanie. Życie było tak przestraszony w kraju. Mieszkanie może pójść uzbrojonych ludzi. I słońca. I nie wierzę, że stoją one w obliczu dobrze znanego i ukochanego tancerz country, dance zażądał dowodu, a następnie w lewo. Więc musiałem wyjść z domu i iść w nieznane. Wszakże nawet rodzina słynnego tancerza na Zachodzie iw Stanach Zjednoczonych, nikt nie czekał z bukietów. Byli po prostu emigranci, którzy mieli zacząć przetrwać sprzedając kuchenne. Tancerz Malik Kalandarova, biografia, że przeszedł takie dziwne zmiany, żył marzenie, aby stworzyć szkołę tańca.

Wschód i USA

Pomimo trudności, ponad dziesięć lat temu Malik, poparte całej rodziny był w stanie otworzyć międzynarodową szkołę tańca w Nowym Jorku. Obejmowała ona około stu pięćdziesięciu osób, które są zanurzone w magiczny świat Wschodu, nauki tajniki tadżycki, Khorezm i indyjskich tańców. Oprócz szkoły w al-Maliki, który znany jest w Stanach Zjednoczonych jako Maya, jest to zespół, który daje występy, wykonując tańce narodów ZSRR. Ta egzotyka, która przyciąga uwagę widzów.

Malik Kalandarova: biografia. dzieci

W 1972 roku Malik był żonaty cierpieć źle czeka na tym szczęśliwym wydarzeniu w niej zakochany, Dombra gracz muzyk Ishaqa Gulkarova. Mieli dwóch synów – Marka i Artura. Arthur Gulkarov był bardzo artystyczny i tworzyw sztucznych.

On organicznie wpisane w świat tańca. Po raz pierwszy wszedł na scenę, kiedy miał zaledwie pięć lat. Mamo, on wielbi teraz, choreografii, a papież towarzyszyła gra na lutni. W ciągu sześciu lat tańczył przed Mahmud Esambaev, który był przyjacielem domu. Dziecko lubiłem tancerz tak, że wyjątkowy tancerz ślubował kiedyś przekazać swoje garnitury tego młodego następcę. Arthur mówił dużo i w różnych krajach. Jego wycieczka odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a następnie w Tadżykistanie w Rosji. Ale w domu w Duszanbe, pełnił swój najbardziej pamiętny koncert, kiedy po dłuższej przerwie pojawił. Występował składanka różnych tańców, kończąc swoje przemówienie „Kalinka”. Arthur przeprowadzone do 2009 r. A potem zrobił operację zmiany płci, a teraz nie była dziewczyną, której na imię Samira. Dla całej rodziny było to trudne wydarzenie. Ojciec i brat nie wziął Samir, ale matka jest matką, a ona wspierać swoje dziecko.

To jak życie ewoluowały utalentowany tancerz i nauczyciel Maliki Kalandarova.