897 Shares 6246 views

„Dom przykładowej treści”: aktorzy i role

Życie i los kilku pokoleń ludzi mieszkających pod tym samym adresem, powiedział serii „House of przykładowej treści”. Aktorzy ucieleśnieniem obrazy na ekranie różnych ludzi: akademik i rzeźbiarz, czop i kamerzystę, architekt i recydywistów. Ich trudny los pełen dramaturgii. Na początku filmu znajdujemy się w latach dwudziestych ubiegłego wieku, a ostatnie wydarzenia odbywają się w naszych czasach. Oznacza to, że ten długi okres czasu obejmuje całą epokę wielkiego kraju, w zależności od pozycji, w której zmiana i los ludzi żyjących w nim.


historia

Film „House of przykładowej treści”, aktorzy, którzy mówią nam o życiu naszych rodaków, to obraz symbol rosyjskiego kina, który opowiada historię zgodnie z prawdą o splot ludzkich losów z sytuacją polityczną w tym kraju.

Fabuła – to opowieść o życiu słynnego moskiewskiego architekta Dmitriya Mirskogo i jego żona Rose. Wyszła za niego w Moskwie, podczas gdy jej rodzina wyemigrowała do Niemiec. Ślub, para przeniosła się do domu, znajduje się w alei Dvuhprudnom. Autorem projektu był jego bohaterem Dmitry Mirski. Na to i mówi, że show „House of przykładowej treści”. Aktorzy i role, które grali w jakiś sposób związane z lokatorów domu.

Później Rose zapisywane z głodu trudnego nastolatka imieniem Zina, który później stał się żyć w domu przyziemne. Nikt nie podejrzewał, że był tajnym agentem NKWD. Dziewczynka dorastała i jeden architekt w przypadku braku jej syna i jego żony Zina uwieść. Kiedy dowiedział się, że była w ciąży przez właściciela, a następnie uciekł z domu Mirski, ale wypowiedzenie Dmitry udało się napisać. Architekt wysłany do chwili wyświetlenia w Magadan, a jego żona Rosa i syn Borys stał się wyrzutkami, ponieważ są one obecnie uznawane za krewni „wroga ludu”. Kiedy Mir powrócił z wygnania, a potem spędziłem sporo i wkrótce zmarł. I po niektóre drzwi w Roses domów zapukał Zina trzymała córkę Świata …

„Dom przykładowej treści”: aktorzy i role. Valeria Łanskiej (Rose)

Valeriya Łanskiej urodził się w rodzinie artystycznej. Jej ojciec – choreograf i matka – łyżwiarz. Jego rodzice rozwiedli się, gdy Leroy był w liceum. Ojciec poszedł do życia w Ameryce, gdzie ponownie się ożenił.

Jako dziecko, dziewczyna Łyżwiarstwo figurowe, gimnastyka, taniec. Ale znalezienie się w stanie w Teatrze Moscow Dziecięce, którzy uczestniczyli wszystkie lata szkolne.

Studiowała w Szkole Shchukin dla kursu Y. Shlykova. Na scenie zacząłem grać jako student w filmie zadebiutował w 2005 roku, grając Anastasia Princess „Jesienin” obrazu. Ale stało się rozpoznawalne po wykonaniu roli Anny w filmie „Hare nad przepaścią”.

Valery Lansky, a także inne podmioty z serii „Dom przykładowej treści” doskonale poradził sobie z trudną rolą w filmie. Ona – utalentowana i popularna aktorka, ma niepowtarzalny urok i charyzmę.

Przez długi czas poznałam reżysera Antona Kalyuzhny, ale młodzi ludzie nie zostawili. Teraz aktorka spotkała się z Denisem Nazarowa, młodego człowieka, który zakochał się w dziewczynie zaocznie, aby zobaczyć w telewizji. Pracuje w telewizji. Plan para poślubić.

Anna Aleksakhina (Rose wieku)

Anna Aleksahina urodziła się w Leningradzie, 25 kwietnia 1961 roku. Studiowała na Leningrad GITMiKe, po czym stał się członkiem trupy teatralnej. Rada Miejska Leningrad.

debiut odbył się w dzieciństwie. W wieku 9 lat, niewiele Anna odegrała główną rolę w filmie dla dzieci komedii „The Magic moc sztuki”. To nie była ostatnia rola dziecko. Aktorka uczestniczyła również w takich filmach jak „Znajdź mnie, Lenya” i „otwartej książki”.

Dorastając, Anna preferowane teatralną scenografię. Jej charyzma i niezaprzeczalny talent aktorski doprowadziły do tego, że, co do zasady, zaproponował główną rolę.

Wróciła do filmu w roku 2003. Jej najbardziej wybitną pracę :. „From Nowhere z miłości, czy pogrzeb”, „Rosyjska arka” i, oczywiście, „House of przykładowej treści” Aktorzy serialu, w tym Anna, zanim strzelanie poświęcono dużo badanie czas bohaterów historycznych, które wraz ze sztuką mają w tej serii. Może dlatego zdarzenia są pełne zdjęć realizmu i szczerości.

Aktorka jest żonaty, ale jego żona o mało znane. Czy pary mają córkę.

Andrzej Rudenskiy (Dmitry)

Urodził się na zimowy dzień 26 stycznia 1959 roku w ówczesnym Swierdłowsku. Po ukończeniu szkoły średniej, najpierw obronił pracę wykształcenie średnie, po studiach w szkole technicznej metalurgicznego. A następnie wstąpił do Sverdlovsk Instytut Architektury. Ale, jako student trzeciego roku, postanowił spróbować swoich losów i stać się artystą. W tym momencie, decydującą rolę odegrała Zdaniem dyrektora Teatr Mały Wiktor Korshunov. Teatr był na tournee w Swierdłowsku – i Andrew zdecydował się na coś, aby poznać opinię teatralnej postać o jego perspektywach staje się artystą. Korshunov powiedział z przekonaniem, że Andrew ma talent. To wtedy przyszły artysta i postanowił udać się do Moskwy Schepkinskoe szkoły. Został przyjęty od razu na drugi rok.

debiut na Rudensk była główną rolę w serialu „Życie Klim Samghin”. Potem zaczął otrzymywać wiele zaproszeń, ale w żaden sposób nie zgodzić się na wszystko. On jest jednym z tych aktorów, którzy zawsze uważnie przeczytał scenariusz i spróbować przymierzyć wizerunku postaci, najpierw podjąć pozytywną lub negatywną decyzję. Tylko negatywne reakcje Dał więc znacznie więcej. „Dom przykładowej treści”, które aktorzy, dostając się w ręce skryptu, uderzyła skali obrazu, było dla Andreya Rudenskogo jeden z tych filmów, które można nazwać wizytówką artysty.

Andrew był żonaty trzy razy, ale za każdym razem, gdy małżeństwo rozpadło się. Teraz stały związek nie jest poświęcić większość swojego czasu pracy.

Anna Kapaleva (Zine)

Aktorka urodziła się w ostatnim dniu lata – 31 sierpnia 1979 r. Miejsce urodzenia: miasto Łodiejnoje Pole, Leningrad Region.

Studiowała na Leningrad Regional College Kultury i Sztuki, po czym w 1999 roku otrzymał dyplom z festiwali teatralnych reżyser i przedstawień. W 2003 roku pomyślnie ukończył Petersburskiej Akademii Sztuki Teatralnej.

Najjaśniejsza teatralny praca „Luce przesuwne”, „Bracia Karamazow”, „Gracze”. Teraz aktorka jest częścią trupy Moskiewskiego Teatru Dramatycznego. KS Stanisławski.

Film rozpoczął filmowanie w 2004 roku. Rola nie grał tak dużo: około 15, ale każdy z nich jest wyjątkowy. Widzowie najbardziej pamiętnych filmów: „Majak”, „Next salamandra”, „House of przykładowej treści”. Aktorzy, którzy pracowali odkąd Anna, zawsze mówi, że jej aktorstwo jest tak jasne, jak to wygląda. Możemy powiedzieć z przekonaniem, że ta utalentowana aktorka czekając na wiele ciekawych ról.

Film „House of przykładowej treści”: Aktor

Jako tajny agent NKWD, Zina poinformowała wszystkie wyodrębnione reprezentatywnych informacji dział Chapaykin, grany przez dwóch aktorów: Andrey Jegorow (w młodości), Mikhail Zhigalov (w wieku dorosłym).

Wilen – jest synem Borisa Mirskogo (syn Dmitry and Roses) i Tani Kulkovoy. Jego rola w filmie grany przez aktora doskonale Alexander Arsent'ev.

Seria reżyserii Leonida Belozorovich początkowo nie określono zadania do podjęcia w jedynej megagwiazdy filmowe kina narodowego. On jest wybór artystów przyszedł raczej z zgodność charakteru i wykonawczyni roli. Ale wziął udział w serialu „Dom przykładowej treści” aktorów, i roli, jakie inne obrazy są od dawna znane publiczności. Mówimy o Władimir Stiekłow, Andrew Smolyakova, Daniel Spivakovsky.

Co ciekawe, jednym z mniejszych ról wykonywane piosenkarka Tamara Gverdtsiteli że rzadko zgadza się spróbować na temat roli aktorki. Fakt ten po raz kolejny udowadnia wyjątkowość i blask tej serii.