442 Shares 3263 views

Piękna i elegancka ciasto z posypką

Przez długi czas nie było tradycji przygotowania do ślubu piękne warstwowych ciasta. Ale stopniowo zaczęła się wyłaniać z nowożeńcy pragnienie, aby spróbować czegoś nowego. Cupcakes na specjalnym naczyniu to prawdziwy tort. Jeśli taki zakres wypieki serwowane są do stołu, nie użytkownik nie pozostanie obojętny.

Oryginalny ciasto

Cupcakes – placek wielkości filiżanki kawy lub herbaty. Używany jako mały deser udekorowany kremowych ciastek modne dzisiaj. Dowody tej okładki i receptur z czasopism o gotowaniu. Najciekawszym rozwiązaniem jest tworzony za pomocą swojego tortu z posypką.

Chodzi o to, że kilkadziesiąt różnych ciast, aby umieścić w 3-7 warstwach. Za pomocą specjalnego naczynia tworzy podobieństwo do znanego wszystkim tort weselny. Podczas korzystania z ciasta można również tworzyć piękne desery:

  1. Na kije.
  2. Formę sukienki panny młodej.
  3. Jako doniczki w innych przykładach wykonania.

korzyści z posypką

Młodsi goście są zazwyczaj zadowoleni ciasto bardziej niż inne obecne. Dzieci czasami szkoda że na cięcie tortu krem rozety lub jagód kit idzie do kogoś innego. A jeśli stół jest ciasto z posypką, takie myśli, że po prostu nie powstają.

Istotną zaletą jest wyjątkowość deser ciasta. Oferta cukierniczego babeczki wykonane przez ogromną liczbę przepisów. Ponadto, możliwe jest, aby wymyślić nieskończoną liczbę sposobów ich dekoracji. Może to być od kremu, pasty, glazury, orzechy, dżem i innych komponentów.

Goście mogą korzystać jeśli jedno danie do smaku różne babeczki ułożone. To mówi o gościnności organizatorów uroczystości i ich dążenie do zadowolić wszystkich swoją obecnością. Oznacza to, że zabierają ciasta według własnych upodobań.

Pojawienie się takiej delikatności elegancji nie jest gorsza od ciasta. Z ciasta, ułożone piętrowo na półmisku, można stworzyć bardzo piękne torty weselne. Nie zapominaj także, że babeczki eliminują konieczność cięcia deser, mając nadzieję na uwadze liczbę zaproszonych gości.

Jak doszło do mini-ciasta

Ciasto ciągle ulepszane wzbogacony receptur i projekty mistrzów. To śmieszne i słodkie nowość w naszym kraju, jak babeczki, podbił serca wielu miłośników słodkich. Jak zatem, że tak się stało, że para jest porzucenie tradycyjnego tort, zbierając schludne ciasta?

Te niekonwencjonalnie urządzone desery zostały docenione w XVIII wieku w Ameryce. Popularna na całym świecie zaczęli używać po słynnym serialu „Sex and the City”. Główną bohaterką filmu cieszyć projekty cukierni Magnolia Bakery. Martha Stewart – popularny amerykański gospodyni, który opublikował książkę o ciasta. I mamy miniaturowe ciastka są popularne tylko kilka lat, a przede wszystkim wśród młodych ludzi zaawansowanych.

tort tradycja cięcie nowożeńców

Wielki tort weselny z babeczek, który składa się z kilku małych ciastek – to, oczywiście, piękne. Ale młodzi często chcą nadążać za duchem czasu i jednocześnie śledzić tradycji. Cięcie zwyczaj ciasto ma ponad 5000 lat. Jeśli jako deser serwowane babeczki, a następnie stracił potrzebę dzielenia się traktuje w równych częściach. Zwłaszcza, że miniaturowe produkty z kremem wyglądać znacznie bardziej spektakularne i bardziej dokładne niż kawałki ciasta.

ciasto z posypką przygotowywane tak, aby ciasto było większe na najwyższym piedestale niż wszystkich innych. On ma piękne figurki ślubne. Górna kondygnacja jest przeznaczony dla młodej pary, i jest to wygodne cięcie. Lub oferując wyroby cukiernicze uporządkowany zbiór: kilka babeczki w tym samym stylu. Są łatwe do podzielenia na równe wielkości kawałki.

Ile to przyjemność

Koszty ciasto zależy od cech:

  1. Ilość babeczek.
  2. Złożoność projektu.
  3. Ilość pracy.
  4. Liczba małych części.
  5. Pilność kolejności.

Odnosząc się do wybranego cukierniczego, do tych cech i ilości osób można obliczyć, ile to kosztuje ciasto z posypką. Cena z najbardziej prosty tort wynosi średnio około jednego dolara.

Korzystanie z twórczego podejścia, można zrobić deser ślub oryginalności. Uderzająca tabeli dekoracji jest zawsze podziwiając okrzyki gości. Aby pokazać elegancję, smak i wskazać jego nowoczesność, z dużym powodzeniem jako tortu deser do korzystania z idei cupcakes.