294 Shares 5509 views

Co to jest „zaangażowany” lub „zaangażowany”: stempel w paszporcie, status społeczny, czy po prostu konwencja?

Często w portalach społecznościowych można zobaczyć status „zajęty” lub „zaangażowane” w stosowaniu konkretnego użytkownika. Usłyszeć o takiej sytuacji rodzina może być w prawdziwym życiu. Nie każdy jednak wie, co to znaczy „zaręczona”, próbując wyjaśnić to wiele złych domysły. Nawiasem mówiąc, często w Internecie i w prawdziwym życiu, ta koncepcja jest inna w rozumieniu i postrzeganiu świata, które wprowadza w błąd użytkowników Wide Web. Ale niektórzy wierzą, że status „zajęty” oznacza po prostu, że kobieta nie jest wolny, że ona ma chłopaka. I jeszcze co znaczy „zaangażowany” lub „zaangażowane” w sieciach społecznościowych i w prawdziwym życiu?

Co jest zaangażowanie

Ogólnie rzecz biorąc, zaangażowanie – to dzień, kiedy kochankowie mocno decydują się wziąć ślub, ale w rosyjskiej zaangażowania jest uważany za dzień złożenia wniosku do rejestratora, po czym młody podano miesiąc myśleć i przygotować się do ślubu. Od dnia pary zaręczynowy można nazwać narzeczeni. Pan młody zazwyczaj daje Oblubienicy zaręczyny biżuteria złota (głównie ring) jako znak powagi ich intencji. Zaangażowanie podjęte zgłosić swoją decyzję do rodzin i przyjaciół (słowo rozprzestrzeniania usta, jak mówią), a po nałożeniu na rejestratorze zorganizować uroczysty odbiór. Zwykle przy okazji odbioru jest skromny i nie jest szczególnie wielki, która nie jest taka sama tradycja Zachodu i tradycje naszych przodków.

Trochę historii

W Rosji, zdecydowano się zorganizować zaręczyny przed ślubem, a do tego trzeba było mieć pewność zrobić. Cały proces dostępu za żonę zawarte zaloty zaangażowania i tylko po zaręczynach. Tak więc, po ojcem panny młodej zgodził się wystąpić rękę jego córki, młodzi mają prawo myśleć o małżeństwie.

Po podjął decyzję, aby wyjść za mąż, muszą najpierw powiadomić rodziców i dać im spotkanie, tak że najbliższa rodzina krąg, aby omówić wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącego ślubu, jak i przyszłość życia rodzinnego (czas i miejsce uroczystości, liczby odwiedzających, gdzie i jak żyć nowożeńców itd.). rodzice pana młodego zostali zaproszeni do domu panny młodej pod byle pretekstem, ale prawdziwą i zabrał je tam z wyróżnieniem i łuki. Pan młody miał również przyjść do odwiedzenia pustymi rękami i dać oblubienicy chusteczkę, pierścień lub inną biżuterię. Ta sama panna młoda była nieobecna w tym samym czasie, ale w końcu wieczorem wyszedł, biorąc dary i dała coś wartościowego do jej przyszłego męża. Ten interesujący zwyczaj nazywa zmowa. Od dnia zmowy przed ślubem pan młody, aby zobaczyć panna młoda nie powinna mieć. Nawiasem mówiąc, w naszych czasach często wszystko przebiega według tego samego scenariusza. Po paru zmowy dotyczy rejestratora. A następnie można „niech pogłoski” o zbliżającym się ślubie z przyjaciółmi i zauważył, że jest bardzo zaręczyny. Oto, co to znaczy „Engaged” lub „zajęty” jest naprawdę.

Zaangażowany w Internecie

W ostatnich latach, social networking stała się modna, aby wskazać w swoim statusie profilu „Engaged” lub „zajęty”. Co robi w takiej sytuacji, oczywiście, ale często ten stan po prostu umieścić te pary, których związek trwał wystarczająco długo, a to nie oznacza, że są one w okresie przedmałżeńskiego. Dlatego, Internet nie jest konieczne do profili szczególnie powierniczych oraz określone w swoich danych i wystarczy bezpośrednio zapytać parę o ich stan cywilny.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, co to znaczy „Engaged” i „zaangażowane”, warto zastanowić się: nie wyrzucaj pustych słów na wiatr, opowiadając wszystkim o nieistniejącej sytuacji rodzinnej, to lepiej po prostu pójść do działania, aby wykonać kopię zapasową swoich słów z czynami!