479 Shares 8144 views

Restauracja "Chistye Prudy" na stawach (St. Petersburg). „Kompot”, „Szczęście”, „Nostalgia” i innych restauracji na wodzie w Moskwie

Wiele miast w krajach WNP ma restauracji „Chistye Prudy” na stawach. Jeśli we wsi znajduje się staw, ulubiony populacji, można stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że będzie się nazywać „czyste stawy”. Po pierwsze, to prawda, po drugie, miodopłynny imię.

Wspólna nazwa

Ile połączona z tych samych centralnych dzielnicach stolicy – filmów i piosenek, wierszy i dzieł sztuki. Restauracja „Chistye Prudy” na stawach tam w Astanie, Symferopolu, Doniecku, Moskwie, i to jest bardzo miłe cafe w Petersburgu, co chcę mówić osobno. Na brzegach tej staw w zabytkowej dzielnicy północnego Kupczino kapitału na Dimitrovka ulicy o tej samej nazwie jest dom w stylu przytulna kawiarnia, gdzie goście czekają na zamówienia może nawet łowić ryby – pstrąg w stawie. Po złapać przygotować receptę gościa. Ponadto, dno stawu, można nurkować w łodzi podwodnej i obserwować życie podwodnego świata. Sala bankietowa „Chistye Prudy” Petersburg może pomieścić 100 osób. Na nabrzeżu, a rozrzucone drewniane budki, gdzie można emeryturę.

subtelne różnice

Jeżeli przed cafe różnił się od restauracji szybkość obsługi, dany program odmiana show, który oferuje restaurację „Chistye Prudy” do stawów w Kupczino, wędkowania, wizyta dnie rzeki i muzyką na żywo grał tu od czwartku do niedzieli, instytucja trudno nazwać cafe , W naszych czasach, rozróżnienie między restauracji i kawiarni jest coraz mniej rozpoznawalny – cafe tam i kelnerzy, i VIP-hal, a gotowanie trwa dłużej, ponieważ dania są głównie w porządku. W jego centrum znajduje się restauracja „Chistye Prudy” na stawach. I podwodny, którego sama obecność jest spowodowana wyłącznie z obecnością stawu, daje restaurację w Kupczino bardzo przyjemnej atmosferze.

Twarz restauracji – to był jego szef

Same jak Chistye Prudy w Moskwie nabijane restauracje – „namiot” i „Yaposha”, „Lagman dom” i „Pokrovsky Gates”, tramwaj-Restauracja „Anna” i „awokado”. Przy tak wielu każda instytucja chce mieć swój własny smak, coś się wyróżniać, oferują coś bardziej korzystne. W związku z tym, w restauracji „Happiness” na Chistye Prudy, który został otwarty w grudniu 2011 roku, ma skupić się na talent i zdolności. To już szósty szef projektu Dmitry Reshetnikov. Na podstawie jego pracy magisterskiej na temat naukowego podejścia do kombinacji produktów i technik gotowania, on na nowo domowych receptur kuchni śródziemnomorskiej. Restauracja „Happiness” na Chistye Prudy jest chronione prawami autorskimi grupy projektowej firm globalnego punktu rodziny i J. Reshetnikov – jego marki-Chef.

Co to marka-Chef

Ten zawód nie jest prowadzone w dowolnym miejscu, ale w tym samym artykule mówi, że marka-kucharz – kucharz, chemik, psycholog, nadzorca, księgowy, towary – wszystko w jednym. Jest on odpowiedzialny za ostateczny projekt potraw. Bardzo popularny w Moskwie przysmaków cukierniczych restauracji „szczęście” – najbardziej niezwykłych smaków czekolady, mleka toffi domowe ciasteczka w domowych receptur i ciasta. Na otwarciu gości restauracyjnych serwowane są luksusowe ciasto 15 funtów „Tiramisu”. Są wyśmienite dżemy i dżemy, kandyzowane i przygotowaliśmy specjalne receptur owoce cukiernik. Wszystko to jest możliwe spakować i przeprowadzić z nimi. Wnętrze restauracji jest utrzymane w wesołych kolorach – biały skóry, jasnego drewna wszędzie i uosobienie szczęścia – aniołów. Na różnych powierzchniach wiele cytatów o szczęściu. W restauracji na pewno ma swoją własną twarz.

East bajki

Ma innych podobnych zakładów, które czynią atrakcyjną Czistyje Prudy. Restauracja na wodzie nazywany „Namiot”, uznany za najbardziej wykwintne oceny lato 2003 Moskwa werandzie. Zasługą tej instytucji: to stale monitoruje stan wody w stawie i jej regularne czyszczenie i sprzątanie. Znani restauratorzy Rozhnikovsky R. i I. Bukharov stworzył unikalny projekt, symbolizujące Wschód. Ani wnętrze, ani kuchnia nie reprezentuje niektóre kraje Europy Wschodniej w szczególności. Tu jest wszystko, co związane z ludzkim rozumieniem tej części świata – rzeźbione ławki i skrzynie, poduszki i jasne dywany w wodzie ryby, łabędzie na wodzie. Każda pora roku, wnętrze jest aktualizowana o nowe koraliki, tkaniny, lampy, pająków, roślin i innych typowych orientalnych atrybutów. „Namiot” pracuje przez całą dobę i jest dobra w każdej chwili. W kuchni jest w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane smak – chiński, japoński, Europejczykiem.

przytulny kącik

Wygodne, przytulne miejsce jest restauracja „Kompot” na Chistye Prudy. Położony w centrum miasta, restauracji, urządzonej w stylu „Provence”, jest ozdobiony drogich potraw. Instytucja posiada dobrze wyszkolony personel, dyrektor idzie goście radzą sobie z nimi, wszystko jest podobne. Położony na skrzyżowaniu Pokrovka i Chistoprudny bulwar, jest ona przeznaczona dla business lunch z kolegami. Charakterystyczną cechą jest niezwykły asortyment produktów piekarniczych. Ciepłą atmosferę restauracji powiedzieć absolutnie wszystkich gości. Kuchnia, jak wielu dzisiejszych zakładów dla wszystkich smaków – rosyjski, tajski, chiński, rasy, itp …

Punktem kulminacyjnym gruzińskiej restauracji

Spośród wszystkich instytucji znajdujących się w okolicy, podanych kuchnia gruziński wyróżnia się restauracja „Khachapuri” na Chistye Prudy. Jest znana ze swoich demokratycznych obiady, przeprowadzonych od 12 do 16 godzin – „Sałatka z pieczonego bakłażana z marynowanymi pieczarkami, zieloną zupę z pokrzywy i szczaw, tomlonaya kaczka w słodkim tkemali i kompot do 500 rubli.” Otwarty w grudniu 2010 roku w Krivokolennyi alei, restauracja spełnia wszystkie nowoczesne wymagania. Znajduje się on obok tej samej instytucji, „Odessa-mama”, ma z nim całkowitą taras słoneczny. Charakterystyczną cechą jest duża otwarta kuchnia, wymiary, które będzie można umieścić prawdziwe gruzińskiej piekarnika „ton”, który upiec prawdziwy chleb shoti. Gruzini – kładzie cały personel.

Cichy wyrafinowania

Restauracja „Nostalgia” na Chistye Prudy Warto wspomnieć osobno, bo – tylko jeden z powyższych instytucji, mieści się w zabytkowym budynku z 1928 roku, który jest jednym z nielicznych zachowanych zabytków reprezentujących późną konstruktywizm, awangardy podejście Radziecki sztuce 20-30 lat. Naturalnie, styl budynku nie może znaleźć odzwierciedlenie we wnętrzu też zmieszane z „stalinowski” w stylu art deco i (sztuka dekoracyjna – nazwa francuskiej wystawy 1925). Restauracja stała się elita, i wszedł w pierwszej dziesiątce najbardziej wyrafinowane zakładów stolicy, sieć ilovecafe Zjednoczonych, który jest nazywany jedzenie moda terytorium. Te restauracje są różne rodzaje kuchni – chiński, mieszane, europejski itp Co łączy wszystkie restauracje łańcucha – .. Zawsze tylko wysokiej jakości, smaczne i świeże jedzenie.