782 Shares 3539 views

Insanity – Co to jest? Insanity: objawy

Ludzkiego ciała zachodzących podczas, starzeniem mózgu i w tym samym czasie, nie jest wyjątkiem. Chociaż chcę powiedzieć od razu, że starość – nie jest równoznaczne z demencją.

Wiele starszych osób ma jasny umysł, dobrą pamięć, mają poczucie humoru i optymizmu. Choć, niestety, istnieje wiele ludzi, którzy są na starość staje się drażliwy, niechlujny, rozgoryczony, traci pamięć i radość życia.

Krewni zazwyczaj początkowo oskarżył tych zmian na nieuchronnych problemów starości, a pacjent w końcu trafia do lekarza w stanie, w którym staje się całkiem blisko do zniesienia. Lekarz dokonuje diagnozy „otępienie starcze” (otępienie starcze), a następnie zamknij mocno: „Insanity”

Co to jest? Kiedy można umieścić tę diagnozę, i czy można się go pozbyć? Wszystko to zostanie omówione w artykule.

Jaki jest stan pacjenta jest zdefiniowany jako obłęd

Określenie „starość” w medycynie jest wskazywany przez stan indywidualnego rozkładu. Jest to jeden z najpoważniejszych zaburzeń psychicznych z utratą zdolności do kontaktowania się z otoczeniem.

Obłęd wywołany procesów zanikowych w mózgu i jest wynikiem niektóre z chorób, które wpływają na centralny układ nerwowy.

Jak jest obłęd, że warunek ten prowokuje

Wciąż pozostaje niejasne przyczyną większości chorób związanych z atrofią mózgu. Najczęściej w takich przypadkach mówimy o predyspozycje genetyczne, ale ignorować wpływ czynników zewnętrznych nie może być zbyt. Są to zazwyczaj ostrych infekcji i chorób wewnętrznych.

Ale niektóre zaburzenia psychiczne powodują szaleństwo? Czym jest ta choroba? Muszę powiedzieć, że są one traktowane szereg chorób psychicznych osoby starsze, połączone podobnych cechach. Ten demencję starczą i chorobę Alzheimera i choroba Picka i choroba Parkinsona.

Objawy zaburzeń psychicznych

I te choroby zwykle zaczynają się niepostrzeżenie i początkowo dość powoli. U każdego chorego, przed nadejściem starości, objawy zaburzenia psychicznego rozwijać stopniowo powiększane.

To samo dotyczy tych patologiach jest przewlekła choroba ze stałym wzrostem objawów. Ponadto, choroba ma zwykle nieodwracalne.

Ale jedną z najważniejszych cech jest wzrost objawów demencji praktycznie niedostrzegalne do poważnych zmian w ludzkiej inteligencji.

Wczesne objawy zbliżającej się starości

Jest to bardzo ważny czas, aby zapobiec marasmus był intensywny. Aby to zrobić, należy zwrócić uwagę na osobliwości natury ludzkiej. Jeśli dużo przesady, czyli oszczędność staje skąpstwo, nieufność – podejrzenie, upór i wytrwałość -, wraz z upośledzoną zdolnością do odpowiedniej analizy tego, co się dzieje, uogólnienia i innych operacji logicznych, to jest pierwsze dzwony nadchodzących problemów.

W takich przypadkach ważne jest, aby w trybie pilnym zmienić codzienne życie, a nawet krąg społeczny jest (jak się okazało, rutynę – jedną z przyczyn zaburzeń psychicznych). W przeciwnym razie, z czasem nie będzie walka, drażliwość, zwężenie interesów wzrośnie zaburzenia pamięci i urojenia występują, które zwykle stosuje się do krewnych i przyjaciół. A to prowadzi wszystkich do demencji.

Obraz kliniczny marazmu

Ironicznie mówiąc „marasmus był intensywny!” O dziwactw starego człowieka, a zwykle nie myśleć o prawdziwym znaczeniu tego określenia.

Ale faktycznie na etapie pacjentów starości już obłożnie chorych, leżą w tej samej pozycji, są całkowicie bezradni i są niemal życie wegetatywne. Pacjenci w tym stanie często nie zdają sobie sprawy, powiedział do nich, mogą być niesprawiedliwie śmiać, czy płakać. Reakcje takie jak krzyków czy jęków wykazują one tylko fizyczny dyskomfort lub ból.

Ogólny stan osoby marazmu charakteryzuje się ciężką wyczerpania fizycznego rozwoju degeneracji narządów wewnętrznych oraz zwiększoną kruchość kości. Marasmus ma charakterystyczne cechy zewnętrzne, takie jak:

  • skrajne wychudzenie;
  • Bladożółtawy pomarszczonej skóry plamy, wykazujących brązowawy lub ciemnym kolorze żółtym;
  • Skóra jest lekko rannych, a na nim są pieluszkowe i owrzodzenia.

Co to jest stan i jak jest traktowany

Oto taka podstępna obłęd. To było okropne i brzydkie, już rozumiem. Możliwości w leczeniu tej choroby za pomocą leków jest bardzo mała. I tak najważniejszą rzeczą w takiej sytuacji zadbać i nadzoru. Po tym wszystkim, w wyniku napędów odhamowanie i zaburzeń pamięci staje się niebezpieczne dla innych i dla siebie.

Jest to bardzo ważne, gdyż możliwe jest pozostawienie pacjenta w domu dłużej, w rodzimych ścianach, ponieważ muszą się przyzwyczaić do nowego otoczenia sprawia, że pogorszenie.

Zazwyczaj leczenie starość polega na leczeniu chorób oportunistycznych. Nootropowe tacy pacjenci są pokazane tylko w początkowym etapie. leki przeciwpsychotyczne są podawane w małych dawkach, tylko u pacjentów z zaburzeniami psychotycznymi lub ostrego fussiness. Widział pozytywne skutki z terminowym leczeniu zaburzeń naczyniowych. I radzić sobie z bezsennością używać małych dawek leków z hipnotycznego efektu ( „nitrazepam”, „Diazepam”).

Oprzeć się idiotyzm!

Tak, tak zwane „bzdury i szaleństwo”, zdjęcie z których można w dużych ilościach, aby sprostać media – jest to tylko demonstracja osobliwość lub wręcz głupoty osób fizycznych i obłęd w diagnostyce medycznej – jest to bardzo poważna choroba, w celu uniknięcia że to możliwe, jeśli stale wytresować przeszkadza i nie stracić zainteresowanie życiem. Nie poddają się tej choroby, a ona odejść!