311 Shares 3357 views

Białko dieta – klucz do dobrej figury

Piękna figura – to marzenie każdego z nas. Prawdopodobnie wielu próbowało niezliczone diety i techniki odchudzania jest wiele. Nie wszystkie ograniczenia są dla ciała bezboleśnie. Jedną z opcji stabilizacyjnej waga miękkich jest dieta.

Często, aby zaspokoić swój głód, jemy ogromne ilości żywności, która nie byłaby używana kiedykolwiek jest sytości trwa. Połączyć z niewyobrażalnych produktów złożonych więc jemy więcej i 1,5 – 2 razy większe niż to konieczne, aby nasycić ciało. Często jeść z łatwo przyswajalnych węglowodanów, których stosowanie szybko pozostawia swój ślad na naszym rysunku.

Dieta białko jest zaprojektowany, jeśli nie wyeliminować nasze złe nawyki do przejadania się, a przynajmniej je zminimalizować. Jego celem jest spalenie tkanki tłuszczowej w organizmie spowodowane spożywaniem pokarmów białkowych. W tym przypadku, to wyzwalany zasadę: im więcej białka spożywamy, tym bardziej intensywny jest zużycie organizmu rezerw tłuszczu. Na rozszczepienie białka spędził znaczną ilość energii, ponieważ posiłek drastycznie ogranicza liczbę spożywanych tłuszczów i węglowodanów. Na ciele nie ma wyboru, ale do wykorzystania rezerwy tkanki tłuszczowej. Białko dieta tylko zapewnia metabolizm.

Ta dieta polega na właściwej dystrybucji władzy w pewnych odstępach czasu. Należy brać pod uwagę indywidualne możliwości organizmu.

Białko diety przeznaczony jest dla dekady. Dlatego lepiej jest wybrać między dni świąt, kiedy pokusa może być zminimalizowane. Kiedy białko jest najbardziej wskazane do picia? Korzystnie w zimnych porach roku, gdy organizm potrzebuje odżywcze żywności, aby utrzymać wszystkie procesy życiowe. Latem zawsze chcesz lżejsze jedzenie: jesteśmy bardziej aktywne w tym czasie, który sam w sobie sprzyja korekcji wagi.

Wybór dni między świąt, kiedy wziąć białko jest najbardziej uzasadnione i należy wziąć pod uwagę fakt, że po diecie, jeść węglowodany i tłuszcze powinny odbywać się ze stopniowym wzrostem ich udziału procentowego, że znajduje się w trybie oszczędzania energii. Ten okres korekty będzie przez około 10 dni.

Białko dieta, podobnie jak wielu innych, proponuje wyeliminowanie lub ograniczenie poważnie żadnej grupy żywności. W związku z tym często i długotrwałe stosowanie może powodować negatywne skutki. Istnieje szereg warunków, w których dieta jest przeciwwskazaniem: nowotwory, ciąża i laktacja, okres rekonwalescencji po chorobie, w wieku 14 lat, osoba, a to jest niepożądane dla osób wykonujących ciężką pracę fizyczną.

Białko dieta wymaga spełnienia następujących wymagań:

  • spożywane codziennie ilość płynu powinna wynosić co najmniej 2-2,5 litra (tutaj herbaty, kawy bez słodzika);
  • Zaleca się, aby podzielić posiłki: liczba posiłków powinna być 4-5 razy dziennie;
  • nie później niż 3 godziny przed snem powinien być ostatni posiłek;
  • jak sosy do żywności może być tylko olej roślinny;
  • produkty są lepiej przygotowane w trybie oszczędzania energii (duszenie, gotowanie na parze).

W tym samym czasie na diecie następujące produkty są wykluczone z diety: produkty mleczne, zboża i produkty mąka, cukier, owoce, alkohol, konserwy i potrawy marynowane. Dieta musi być obecny: mięso (wieprzowina, wołowina, mięso królicze), wszelki drób, rzeki i morza ryby, jaja (nie więcej niż 5 jednostek tygodniowo), warzywa są niskie w substancji skrobiowych (kapusta, ogórki), grzyby. Można pić herbatki ziołowe i opłat, kawa, herbata.

Białko dieta może stracić do 5 kilogramów w ciągu 10 dni, ale nie częściej niż raz na 2-3 miesiące to nie jest konieczne do zastosowania.