127 Shares 3918 views

Karboksy – co to jest? Karboksy: przeciwwskazania, opinie i ceny

Oczywiście, młoda piękna skóra – jest coś, co wielu ludzi dąży do. Nowoczesne kosmetologii i medycyny estetycznej oferują wiele sposobów, aby pozbyć się zwiotczenie, zmarszczek, cellulitu i innych defektów. I to całkiem dobrym rozwiązaniem jest Karboksy. Co to jest? Jakich rezultatów można się spodziewać? Nie niebezpieczne dla zdrowia takiego leczenia? Odpowiedzi na te pytania są interesujące dla wielu czytelników.

Karboksy: co to jest?

Karboksy – opatentowany sposób, którego istota polega na podaniu podskórnym medycznych, sterylny dwutlenek węgla. Wielu ekspertów uważa, że jest nawet lepiej niż tradycyjna mezoterapia, ponieważ daje najlepszy wynik, i nie wymaga wprowadzania do skóry drogich koktajli witaminowych.

Natychmiast należy zauważyć, że system ten nie jest odmłodzenie jako nowy, jak mogłoby się wydawać. Po raz pierwszy ta procedura została przeprowadzona w latach 30-tych ubiegłego wieku we Francji. Mimo to specjalny popularność nabył kilka lat temu. Nawiasem mówiąc, kosmetyka w Moskwie jest bardzo dobrze rozwinięta, więc zdolność do przejść taki kurs odmłodzenia jest każdy mieszkaniec i gość kapitału.

Podstawowe zasady metodologii

Wiele osób interesuje się pytania o to, co jest efektem wtryskiwania dwutlenku węgla. Interesujące jest to, że taka procedura dotlenia tkanki. Fakt, że na gwałtowny wzrost poziomu dwutlenku węgla rozwijającej sztucznego niedotlenienia, który ułatwia przepływ dodatkowej ilości tlenu w tkance skórnej krwi. Jednocześnie dwutlenek węgla wprowadzony jest całkowicie usuwany z organizmu przez dróg moczowych i nerek ponad 30 minut po zabiegu.

Zwiększenie poziomu tlenu aktywuje metabolizm. Procedura pozwala wyeliminować toksyny, przyspiesza proces rozszczepienia tłuszczu i normalizuje drenaż limfatyczny. Ponadto, dwutlenek węgla pobudza fibroblasty aktywacji własne syntezy włókien kolagenowych, które zapewnia pociągany do góry i działanie odmładzające.

Wskazania do procedury

Natychmiast warto zauważyć, że taka kuracja może być zarówno estetyczne i wskazań medycznych. Na przykład, wtryskiwanie dwutlenku węgla jest stosowane w różnych dziedzinach medycyny, w leczeniu objawów łuszczycy, jak również różnych chorób reumatologicznych tym barkowego, stawów, a nawet martwicy. Tę samą procedurę stosuje się w leczeniu arteriopatii, wrzody żylaków, a nawet zaburzeń erekcji.

Oczywiście, Karboksy niezwykle popytu oraz w medycynie estetycznej. W szczególności, może pomóc wyeliminować blizny (lub przynajmniej uczynić je mniej widoczne), a także rozstępy na skórze. Wskazania do terapii jest cellulit, i na różnych etapach. wtrysk pomaga również wyeliminować zwiotczenie skóry, zarówno na ciele i na twarzy.

Nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o odmłodzenie twarzy, kosmetyczki polecają rozpoczęciem leczenia po 30 latach. Różne defekty skórne mogą być wyeliminowane niezależnie od wieku pacjenta.

Jaka jest procedura?

W rzeczywistości procedura Karboksy nie zajmuje dużo czasu – od 20 do 60 minut w zależności od wielkości leczonego obszaru. Pacjent siedzi w wygodnym fotelu, technik ostrożnie traktuje dezynfekujący skórę. znieczulający maść można stosować w razie potrzeby.

W terapii medycznej, stosując sterylny dwutlenek węgla i specjalnego pistoletu do dyfuzji, które umożliwia precyzyjną kontrolę ilości wprowadzanego gazu. Do iniekcji użyciu wymiennych igieł z dyszami, które sprawiają, że procedura mniej bolesne.

W zależności od gazu obecne problemy wprowadza się do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Zastrzyki wykonane przez każdy centymetr, co umożliwia najbardziej efektywne obsługiwać obszar problemu. Według odpowiedzi pacjentów, procedura może być czasem bolesny, a wszystko zależy od indywidualnych cech i wrażliwości organizmu.

Czas trwania leczenia zależy od nasilenia problemu. W większości przypadków, po pierwsze, seria 4-10 sesje w odstępie 1-2 tygodni. W przyszłości, eksperci zalecają, aby przejść procedurę nawet 2-4 razy w roku w celu utrzymania rezultatów.

Brak wtrysku Karboksy i jego funkcje

Dość często pacjenci wyboru procedury zwanej Karboksy nie wtryskowego. Jego istotą jest taka sama – na skórze dwutlenku węgla, po których występuje aktywacja układu krwionośnego i limfatycznego drenażu normalizacji. Różnica jest tylko sposób podawania – dwutlenek węgla jest stosowane bezpośrednio na skórę, bez żadnych zastrzyków, składający się ze specjalnej maski.

Procedura ta pozwala osiągnąć dobry efekt. Na przykład, nie ma wtrysku Karboksy twarzy wzmacnia mięśni klatki i skóry, co pozwala na usunięcie zmarszczek i zrobić wielkie fałdy mniej zauważalne. Ponadto, poprawa tekstury skóry. Oczywiście, taka procedura nie może być uważane za pełne analogiem iniekcji, jako efekt wyraża się znacznie słabsze. Jednak w nowoczesnej kosmetyce Podobną procedurę stosuje się w celu wymuszenia wyniki skórki, mikro-elektroporacji myjących, a inne procedury estetycznych.

Kosmetyczne zabiegi na twarz i ich wyniki

Niemal każda instytucja kosmetologii lub salonie piękności oferuje podobną procedurę korekcji skóry twarzy. Rzeczywiście, Karboksy pomaga wyeliminować wiele problemów. W szczególności, przez wstrzyknięcie jest stymulacja naturalnego kolagenu, która zapewnia efekt napięcia skóry.

Owal twarzy staje się wyraźniejszy, zmarszczki są wygładzone, torby blakną i podkrążone oczy, fałdy nosowo-wargowe stają się mniej ostre. Ponadto terapia może pomóc pozbyć się śladów po trądziku i pająk żył i ciemnych plam. Podobna technika jest obecnie szeroko stosowane w celu wyeliminowania tzw „drugi” podbródek. Dodatkowo, wstrzyknięcie dwutlenek węgla przyczynia się do normalizacji metabolizmu i młodzieńczy, że skóra.

Przeciwwskazania do prowadzenia terapii

Oczywiście takie zabiegi odmładzania można przeprowadzać nie wszystko – istnieją przeciwwskazania oraz ich liście zdecydowanie powinien przeczytać. Przede wszystkim należy zauważyć, że zastrzyki nie, jeśli leczony obszar skóry występują objawy stanu zapalnego lub infekcji – w takich przypadkach pacjent powinien rozpocząć na leczenie.

Bezwzględne przeciwwskazania obejmują także epilepsję, świeży zawał mięśnia sercowego i przewlekłe nadciśnienie i przebytą zapalenia żył. Ponadto, procedura nie jest wykonywana u pacjentów z niewydolnością oddechową lub nerek. Ciąża i karmienie piersią ma zastosowanie również do tymczasowych przeciwwskazań. Zastrzyki są zakazane w przypadku, gdy pacjent ma problemy z krzepnięciem krwi. Również terapia niebezpieczne u pacjentów otrzymujących leki przeciwzakrzepowe, ponieważ istnieją liczne krwawienia podskórne.

Są powikłania i są możliwe skutki uboczne?

Czy istnieje jakiś rodzaj komplikacji, które mogą spowodować Karboksy? Co to jest i ile jest to niebezpieczne? Co zrobić, jeśli okazało się, te lub inne skutki uboczne? Są to pytania, które należy zadać lekarzowi niemal każdego pacjenta.

Natychmiast muszę powiedzieć, że skutki uboczne są bardzo rzadkie, ale poważne komplikacje współczesnej medycyny, a nie jest ustalona. Fakt, że dwutlenek węgla – naturalnych substancji w ciele ludzkim. Według badań, w trakcie ćwiczeń w tkankach produkuje znacznie więcej gazu niż w trakcie procedury. A dzięki zastosowaniu sterylnych narzędzi ryzyko zakażenia lub zapalenia jest zminimalizowane.

Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – jest to tymczasowe skutki uboczne. W szczególności, niektórzy pacjenci skarżą się na uczucie pieczenia i bólu, które są na ogół związanych z nagłym rozbudowę naczyń krwionośnych. Ponadto w miejscu leczenia może spowodować nieznaczny obrzęk. Wszystkie te zjawiska można uznać za całkowicie normalne, gdyż przechodzą one na własną rękę po kilku dniach.

Ile jest terapia?

Oczywiście, wielu pacjentów są zainteresowani przede wszystkim w kwestii kosztów postępowania. Natychmiast warto zauważyć, że wiele tu zależy od używanego sprzętu i koktajl wstrzyknięcia, lekarz umiejętności i, oczywiście, polityki cenowej klinice lub salonie. Ponadto należy wziąć pod uwagę, i miasto zamieszkania – nie jest tajemnicą, że kosmetologia w Moskwie jest znacznie wyższa niż w innych regionach Rosji.

Ponadto, koszt zależy od obszaru leczenia. Na przykład, jeżeli pacjent jest leczony z jednej lub innej części ciała, na powierzchni 200 centymetrów kwadratowych trzeba zapłacić od 2 do 4000 rubli. W związku z powyższym, jeśli poprawić skórę wokół oka, jedna sesja kosztuje 1-2 tysięcy, a jeśli chcesz, aby dokręcić brzuch lub uda, cena będzie wynosić od 5 do 7 tys.

Nie zapominaj, że w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów rób co najmniej cztery zabiegi.

Referencje

Oczywiście, wiele z nich interesuje się teraz pytania o to, czy skuteczny Karboksy. Co to jest? Jaka jest procedura? Jak może być bolesny proces odmładzania? Proponujemy zwrócić uwagę na opinie osób, które już przeszły takiego leczenia.

Wielu pacjentów pozytywnie procedury. Rzeczywiście, skóra staje się znacznie łagodniejsze po kursie zastrzyków, zmarszczek i innych defektów stają się mniej widoczne. Kobiety twierdzą, że procedura jest dość skuteczny w walce z cellulitem, zwłaszcza wraz z masażu i innych technik.

Ponadto Karboksy nie zbyt drogie. Taka obróbka zapewnia każdemu kosmetologii instytucji, centrów kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Według recenzji kosmetologów, skutki uboczne są bardzo rzadkie. Dlatego taka terapia staje się coraz bardziej popularne nie tylko wśród kobiet, ale również mężczyzn.