386 Shares 5836 views

Paleta „Loreal INOA”: odcienie na każdy gust

Zmiana naturalny odcień włosów nie traci na popularności. Każdego roku pojawiają się nowe i ciekawe techniki i rodzaje procedur. Bogactwo kolorów i minimalnymi uszkodzeniami pod wpływem – głównych kryteriów, według których dziewczęta wybierają kolor. Paleta „Loreal INOA” jest tak zróżnicowane, co sprawia, że można wybrać dowolny odcień jasny, czerwony i ciemne włosy.

Jakie są zalety tej farby?

Firma „L'Oreal” nazywa ten produkt „farbować przyszłość.” Łączy bezpieczeństwo użytkowania, przewidywalnych rezultatów i wysokiej jakości składników. Paint „L'Oreal INOA” zawiera amoniaku, jednak nie ma ostry zapach. Jest hipoalergiczny i może być stosowany nawet u osób o wrażliwej skórze głowy (ale przed tym jeszcze trzeba przeprowadzić standardowy test na przedramieniu, aby uniknąć indywidualnego negatywną reakcję).

Brak amoniaku, wysoką trwałość i połysk – wszystkie te cechy posiada malować „L'Oreal INOA”. Paleta kolorów pozwala wybrać najbardziej naturalny i piękny kolor, co jest korzystne, aby podkreślić wygląd dziewczyny. Olej jedwabista konsystencja odżywia składniki odżywcze do włosów i chroni je przed uszkodzeniem. Farba jest całkowicie wypełnia siwe włosy i zapewnia promienny cerę do 6 tygodni.

Cechy produktu

Farba przeznaczona jest wyłącznie do użytku profesjonalnego. Stosuje się go na własną rękę w domu nie jest zalecane, aby nie psuć jakość włosów i nie dostać nieoczekiwany kolor. Fryzjer przed rozpoczęciem pracy z tym produktem odbywania szkoleń z firm „Loreal” kolorystów-tech, w którym wszystkie niuanse barwnika zostały omówione szczegółowo.

„L'Oreal INOA” różni się od innych analogów wolny amoniak rewolucyjne Działania technologiczne. Barwienia pigmentu dostaje głąb włosa za pomocą olejowego nośnika, który delikatnie zmienia kolor i nie narusza struktury włosa. Dzięki tej metodzie wyeliminować agresywne działanie chemiczne i efekt suszenia.

Te kolory ciemne i brązowe włosy

Począwszy od poziomu 1 do 7 brunetka, brązowe włosy i posiadacze blond włosy mogą wybrać dla siebie pożądany kolor. Tutaj gamma czarny i brązowy naturalne kolory:

 • Czarny (№1);
 • brunetka (№2);
 • ciemno brązowy (№3) i głębokości ciemnobrązowy (№3.0);
 • Brown (№4) i głęboki brąz (№4.0);
 • Jasnobrązowy (№5) brązowy światło i głęboka (№5.0);
 • ciemny blond (№6) głębokości i ciemny blond (№6.0);
 • blond (№7) i blondynka głębokie (№7.0).

Pomimo obecności pewnych kolorów w tytule słowo „blond”, są one lekkie odcienie brązu i kolorystyka dają lekkie brązowe odcienie. Oprócz palety naturalne serii „L'Oreal INOA” może pomóc uzyskać włosy złoty barwę popiołu oraz niuanse, które są oznaczone przez liczby „3” i „1” (po głównym koloru). Na przykład, ciemny blond złoty odcień został wyznaczony №7.3. Jeśli jest jeszcze trzecia postać, reprezentuje tonu niuans malować artystę. Dlatego też, powiedzmy, „szary blond z odcieniem złota”, „wskazanego na 7.13.

Czerwony i magenta

Oprócz popiołu oraz złote tonów farby po głównego koloru takie pigmenty mogą zostać dodane:

 • perłowy (figura 2 po punkcie);
 • miedzi (oznaczyć ją przyjął №4);
 • czerwony odcień (figura 5 lub jaśniejszy wersji – №6).

Dla właścicieli jasnobrązowe włosy kolor czerwony garnitur i czerwony kolor z podstawowej zamknąć na 6-7 odcieni. Ich zastosowanie pozwala na uzyskanie naturalnych kolorów bez zaciemniania efekt. Paleta „Loreal INOA” oferuje dziewcząt następujących kolorach z tego zakresu:

 • ciemny blond mahoń miedzi (№6.45);
 • Ciemny blond czerwony miedzi (№6.64);
 • ciemny miedziany blond czerwony włosów (№6.46);
 • złoty blond miedziany (№7.43).

Gdy oryginał ciemne włosy lepsze wykorzystanie podstawie tych odcieniach:

 • brąz miedziowy mahoń (№4.45);
 • brązowy czerwony czerwony drzewo (№4.46);
 • Jasnobrązowa miedzi (№5.4).

Podczas malowania włosy w kolorze zbliżonym ważne jest, aby pamiętać, że czerwony i czerwony są najbardziej niestabilne. Aby zachować jasność czupryną, pożądane jest, aby stosować specjalne szampony i balsamy.

farbowania włosów „Loreal INOA”: paleta jasnych kolorach

Farbą „L'Oreal INOA”: to jest możliwe, w celu uzyskania rozjaśnienia włosów od 1 do 3 kolorami, w zależności od naturalnego pigmentu i procent utleniaczem. Naturalny cykl prezentowany jest przez takich farb:

 • ciemny blond (№8.0);
 • bardzo ciemny blond (№9.0);
 • bardzo jasny blond (№10.0).

Oprócz tych kolorach palety „Loreal INOA” bogate odcienie złociste i popielate dla blondynek. Wybierz żądaną opcję można dla dziewcząt z dowolnego koloru źródłowego włosy światła. Ich liczba jest wyznaczone przez odpowiadające oznaczenia po głównej barwy. Aby osiągnąć czysty kolor fryzjerzy często oferują mieszankę różnych kolorów i eksperyment ze środkiem utleniającym.

Ponieważ barwnik nie zawiera amoniaku, rozjaśnić za pomocą bardzo ciemne włosy nie będą działać. Nagłe zmiany koloru (2-3 kolory) w jakikolwiek sposób negatywnie wpływać na kondycję włosów i malować „Loreal INOA” ma na celu zapewnienie zdrowia i opieki.

„L'Oreal INOA”: paleta kolorów, które będzie pasować do każdego klienta

Firma „L'Oreal” rozwija serię farb „INOA” oraz stałe uaktualnianie ich zakres. Istnieją specjalne linie tego produktu, w którym miesza się kilka kolorów do efektu bardziej wieloaspektowy. Nie rozjaśniania farby, co pozwala osiągnąć doskonały, czysty blondynką. Brown i złote odcienie są również reprezentowane tę markę.

Wybierz kolor, który ma teoretycznie jest to możliwe w domu, znalezienie właściwej informacji w Internecie. Jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów, lepiej zrobić to razem z profesjonalnym pana. Różnorodność kolorów można zobaczyć za pomocą takich narzędzi jak palety fryzjera „Loreal INOA”. Zdjęcia kolory na komputerze nie zawsze jest prawidłowo oddaje niuanse i modulacje, więc konieczne jest, aby wybrać farbę w kabinie.

Jak farbować włosy

„L'Oreal” zaleca barwienia zaufanie tylko mistrzowie posiadający certyfikat, który potwierdza ich zdolność do pracy z produktami. Podczas stosowania nie oznacza, że skóra głowy jest rannych, a włosy otoczone składników odżywczych.

Proces malowania w kabinie wygląda następująco:

 1. Mistrz miesza wymaganą ilość barwnika z czynnikiem utleniającym.
 2. Mieszaninę nakłada się na suche włosy. Umyć lub zwilżyć głowę przed zabiegiem nie jest konieczne.
 3. Wytrzymuje umieścić czas (średnio 30-35 minut).
 4. Mieszaninę emulguje się pod bieżącą wodą i przemyto profesjonalnej szampon.

Pomimo pozornej prostoty użytkowania w warunkach domowych trudno jest wybrać żądany kolor dla uzyskania optymalnych rezultatów. Niektóre dziewczyny starają się kierować Ta grafika dokumentów, takich jak „L'Oreal INOA” palety farby. Zdjęcia w rzeczywistości może zniekształcić wynik, oprócz pożądany kolor zależy od bazy źródłowej.