723 Shares 9725 views

Co jest wzrost Putina? ciekawe pytanie

Na pewno wszyscy, którzy są teraz ponad dwadzieścia lat, pamięta wzruszający moment, kiedy Sylwester był bardzo chory i zmęczony prezydent Borys Jelcyn ogłosił, że nie będzie teraz przewodnictwo, a jego „prawa ręka” – Władimir Władimirowicz Putin. Aparat, który był w rękach reportera, opadł w dół, a publiczność zobaczyła skromny mały człowiek, który uśmiechnął się dyskretnie i poprawnie odpowiedzieć na pytania. Wiele lat minęło, a obecny prezydent Rosji udowodnił, że w rzeczywistości, bez względu na to, co rośnie, jeśli uzyska spektakularny patrzeć na tych, którzy nie posiadają ani umysłu, ani talentu kierowniczą … ale zwykli ludzie PO- pozostaje zaniepokojony kwestii co do wzrostu Putina.

Wzrost figur politycznych

Najśmieszniejsze jest mniej lub bardziej znanych osobistości były albo bardzo wysoki albo bardzo niski wzrost. Nawiasem mówiąc, „normalnym”, czyli średnio, męski wzrost jest uważany za 175-185 centymetrów wysokości, ale jeśli spojrzeć na historycznej i politycznej wizji świata, okaże się, co następuje:

– Piotr Wielki – 202 centymetrów.

– Churchill – 166 cm.

– Napoleon Bonaparte – 169 centymetrów.

Co jest wzrost Putina? W tej kwestii pisał inny. Jednym z jego wzrost wydaje się zbyt mała, zwłaszcza w porównaniu do bardzo wysokich osób, inni uważali, że prezydent Rosji normalna średnia wysokość. Więc kim powinniśmy wierzyć? A jaka jest dynamika Putina naprawdę?

ciekawe pytanie

W rzeczywistości, ze względu na to, co dzieje się na świecie, a zwłaszcza w sąsiednim siostrzanym narodu, niewiele osób interesuje się pytanie, co do wzrostu Putina. Ale ten, który śledzi wszystkie wydarzenia wyłącznie za pośrednictwem Internetu i telewizji i którzy uważają, że wszystko, co się dzieje, nic więcej niż sprytnie etapowej thriller polityczny, może pobudzać różne dane o charakterze osobistym. Każdy wie, że Władimir Władimirowicz jest w doskonałej kondycji fizycznej. Pomimo faktu, że prezydent już zmienił swoją siódmą dekadę, nikt nie da mu więcej niż czterdzieści pięć lat. Putin sam tylko powściągliwy uśmiech na wszystkie pytania o tym, jak udaje mu się wyglądać tak młodo i świeżo, lub zachować żartując, że de znaleźć tzw eliksir młodości. Ale zainteresowanie jego osobowości tylko wzrosła, a pomimo tego, że był „znajomy” do nas przez jakiś czas, pytanie „jaki rodzaj wzrostu, Putin” nadal jest istotne.

Jak wysoki prezydentem?

Putin jest bardzo niska – dużo ludzi, aby komunikować się z nim osobiście, mówiąc, że jego wzrost wynosi około 169-171 cm. Jednak figura idealny sport, sprężysty chód i silny bezpośredni wzrok bardziej niż skompensować to „niedobór”. Amerykańskie reporter, który wyznacza poluironichny pytanie: „Co jest wzrost Władimira Putina?” – Należy spojrzeć wstecz i przyjrzeć się ich polityków: George W. Bush i Barack Obama są wysokie i okazałe. Ale on mówi, że to po prostu, że są one wysoki i dostojny, i nic więcej. Prawdziwie wybitny wysoka osoba mieli tylko Abraham Lincoln. figura polityczna, godne Putina, Zachód nie ma.

Śmieszne wygląda ten, kto zadaje pytania jak: „Putin Vladimir Vladimirovich: wzrost, waga” Podobnie, śmieszne tych z zainteresowaniem spogląda na potężnych ramionach i muskularna postać Viktora Yanukovicha. Czy to nie jest teraz najważniejsze … To nie o to chodzi.