310 Shares 6311 views

Hipodrom, Krasnodar: adres, numer telefonu, zdjęcia

Tory wyścigowe istniały w starożytnym Rzymie, Grecji i Konstantynopola. Te miejsca były w centrum życia społecznego i sportu. Słowo hipodrom pochodzi z języka greckiego i oznacza „miejsce dla wyścigu”, jak Hippo – konia i Dromo – biegu. Pierwszy rosyjski tor wyścigowy nie opiera się w stolicy i na prowincji Tambov (Lebedyan) w 1824 roku. Dopiero w 1836 roku został zbudowany w Moskwie.

W naszych czasach jazdy konnej w Rosji będzie się rozwijać. A jednym z ośrodków hodowlanych koni i konkurencja jest tor wyścigowy Krasnodar. Gubernator postawiła sobie za cel utrzymanie i ewentualnie zwiększyć liczbę koni? i powrócić do tego miejsca najlepszą Hodowla koni tytuł krawędzi.

Po tym wszystkim, na tym torze przetestowany koni rasowych. A więc tor wyścigowy (Krasnodar) – nie jest to miejsce drugiej klasy, to jest uważany za dość prestiżową hodowli i ośrodek szkoleniowy dla koni.

Historia torze w Krasnodarze

Według zapisów w Krasnodar mediów (gazety „Kuban News”), tor został otwarty w 1868 roku, podczas gdy oficjalny plakat został opublikowany w wersji drukowanej. Jednak w rzeczywistości pierwsze wyścigi odbyły się tu nieco wcześniej – w 1864 roku (26 kwietnia). Dla oficerów z armii Kozacy kubańscy odbyła konkursy na pustej parceli w pobliżu lasu. Pierwszy koń ostatnich 4 mili, uhonorowany nagrodami. Podczas tego biegu funkcjonariusza zwycięstw otrzymał 500 rubli w srebrze.

Ale w 1978 roku, to już osiedlili się na tym miejscu nowy nowoczesny tor wyścigowy (Krasnodar). Jeźdźcy zdjęcia nosić zawrotne akrobacje na koniach towarzyszy muzyka, informacje o autokarach, wartość treningu koni – wszystkie informacje, jak wspomniano, można znaleźć na stronie http://www.khip.ru/. Tylko w tym mieście wyników badań hodowli – najlepszy i najbardziej obiektywne. Fakt ten został potwierdzony przez Instytut Rosyjskiej hodowli koni.

Usługi na torze wyścigowym

W Kuban niezwykle popularnej i słynnego toru wyścigowego. Krasnodar – hodowcy City i jest gotowy, aby zapewnić swoim gościom szeroką gamę usług. Tutaj nie tylko w konkursach z zakładów, które są dozwolone w 2016 roku, ale nadal dostępne są następujące usługi:

  • hipoterapia;
  • shoot zdjęcia;
  • jazda konie w zaprzęgu;
  • zwiedzanie całego toru wyścigowego;
  • lekcje jazdy konnej;
  • klub dla dzieci, w których uczą się jeździć na kucyku;
  • wynajem koni;
  • Znajduje się kawiarnia dla tych, którzy są głodni.

A w centrum świadczy usługi związane z końmi dla osób zaangażowanych w wyścigach konnych. Jazda zatrudnić weterynarza i wybierz jockey do wyścigu.

Ponadto, z kierownictwem hipodromie może zgodzić się na organizację konkursów i transportować swoje konie do określonej daty zawodów. Zaangażowany w handlu ludźmi może zgodzić się na temat reklamy na terenie toru wyścigowego lub w jaki sposób umieścić punkt sprzedaży i zabawiać gości na pyszne jedzenie.

Hipodrom (Krasnodar) telefon do rezerwacji biletów pisał również na swojej oficjalnej stronie internetowej na stronie głównej.

Ceny za usługi

Wszystkie ceny za usługi można znaleźć na oficjalnej stronie toru wyścigowego. Cena obejmuje dużą liczbę nazw usług, która jest aktualizowana na początku każdego roku. Jest już znana: W 2017 roku koszt uczestnictwa w wyścigach będzie w zakresie od 100 do 2000 rubli. W sektorze VIP-stół jest wart 5-6 tysięcy rubli, w zielonej strefie kosztów biletów tylko 100 $ ..; a dla dzieci poniżej 12 lat oraz emeryci, weterani zniżki są dostępne, to jest wstęp wolny.

konie szkolenia – 5500 s. zwiedzanie będzie kosztował 200 rubli. z jedną osobą. Indywidualna nauka jazdy konnej. Jedna godzina – 1400 rub; 8 godzinach (dzień pączek i w ciągu dnia). – 9600; weekendy – 12 000 rubli.

Ci, którzy chcą dostać lekcję jazdy, trzeba zastosować z góry do kierownika na telefon. Godziny arena od 8 rano do 8 wieczorem.

Jak są zawody?

Wszyscy ci, którzy uczestniczyli w co najmniej jeden tor (Krasnodar), wie, jak zacząć bieganie. Przed wyścigiem wszyscy dżokeje muszą być ważone. Ciężar rowerzysty i siodełka w ilości, która nie przekracza 55 kg. Lżejszy zawodnik, tym większe szanse, aby wygrać. Ale jest też inna ważna rolę odgrywa wieku koń wyścigowy: 3-latków Potrzebuję zawodników, dla starszych koni – dżokejów inna kategoria wagowa.

Pierwszy koń prowadzony galop przed publicznością w celu umożliwienia im ocenić siłę fizyczną. Dopiero wtedy konie rodzić do boksów, a sędzia daje oficjalnego rozpoczęcia wyścigu.

Zwycięzcy otrzymają nagrody niekoniecznie. Zostali nagrodzeni kubków i koń na szyi położył wiązankę kwiatów. Wyścigi sezon rozpoczyna się w kwietniu i trwa do listopada. Jest to najdłuższy okres wyścigów w Rosji.

Jak znaleźć tor wyścigowy (Krasnodar)?

Można tu dostać zarówno na pojazdach osobowych i publicznych. Wygodny parking znajduje się obok wejścia. Jeśli szukasz wyścigu przestrzeni adresowej, podobnie jak jego telefonie, można znaleźć na stronie internetowej, w głównej zakładce „Krasnodar torze.” Adres placówki sportowe – Str. Jogging, 11. Można również dojechać autobusem dowolnej która przechodzi przez autostradę Rostów. I potrzeba, aby zatrzymać się na przełomie na ulicach rosyjskim.

Święta, rozrywki i konkursy na torze wyścigowym

Każdego roku na torze wyścigowym miasta odbyła wiele interesujących wydarzeń. Ich cel – zainteresowanie publiczności, dorosłych i dzieci, aby zaszczepić miłość do koni, i, oczywiście, dać widzom prawdziwe wakacje. Jeden z nich – Equestrian Theater, który pokazuje sztuczki wykonywane przez najlepszych sportowców i trenerów samych uczniów. Jest to z pewnością ekscytujące widowisko nie pozostawia nikogo obojętnym. A dzieci są stymulowane do angażowania się w przedstawianie go w sporcie jeździeckim, który nie tylko przynosi moc ducha, ale również wzbudza miłość do zwierząt. Hodowcy są odpowiedzialni za zdrowie swoich zwierząt.

Po przedstawieniu publiczność może zobaczyć i umiejętne sklepienia i skoki przez płonące obręczy i sztuce jazdy konnej i skoków. Jasny kostium teatralny – jedyny w swoim rodzaju w mieście Krasnodar.

Dla dzieci niepełnosprawnych w listopadzie 2016 roku po raz pierwszy odbyło się specjalne konkursy otwarte paraolimpijskich.

Szansa, aby wyrazić siebie i stają się bardziej pewni siebie z dzieci dostaje naprawdę ciężkie losy różnych regionach kraju. Jest możliwe, że konkurencja Paraolimpijski będzie dobrą i dobrą tradycją.