411 Shares 6713 views

Z serii „Królowie i Prorocy”: aktorzy, role i zdjęcia

Amerykański serial „Królowie i Prorocy” to kolejna adaptacja znanych opowieści biblijnych ze Starego Testamentu. Jego twórcy zaczęli Koladzh Bill i Adam Kuper, który zaproponował ideę utworzenia kanału ABC to. zarządzanie kanałami zainteresowany proponowanej fabuły serialu, nawet planowane w pierwszym sezonie 13 odcinków, aby strzelać. Ale epizod pilot nie spełnia oczekiwań. Zmniejszyć liczbę przejazdów do dziesięciu, a nawet zmienić reżysera. Stały się one Maykl zaoferowania. Zaczął filmować obraz, a na wiosnę 2016 roku, premiera serialu „królowie i prorocy”. Aktorzy są dobrze dobrane, ustawia realistyczną fabułę fascynujące.

Główną rzeczą fabuły i bohaterów

Autorzy serii tworzyć swoje kreacje inspirowane Biblią i jej historii Starego Testamentu. Oto tylko dużo faktów przedstawionych tutaj kilka zniekształcony, tak wierzący obraz wydaje się cyniczny i nieprawdopodobne. Średnia seria Entice publiczność. Pomimo zawodności wydarzeń biblijnych, czas i atmosfera jest przesyłany bardzo realistyczny. W serii „Królowie i Prorocy” aktorzy są bardzo przekonujące i jakościowo. Główny bohater – dobrze znane osobistości biblijne. Jednym z głównych bohaterów jest żydowski król Saul, drugim co do wielkości znaków można nazwać wielki prorok Samuel. Inną nie mniej niż bohaterem serii jest młody pasterz o imieniu David. Poza tymi postaciami w filmie są synowie króla Saula (Izboseta i Michał), jak również jako królowa Achinoam. Zdarzenia zachodzące w czasie powstawania państwa izraelskiego. Założycielem Zjednoczonego Królestwa Izraela był król Saul, na których życie i zostaną omówione w serialu.

O aktorów grających w serialu „Królowie i Prorocy”

Z serii „Królowie i Prorocy” jest interesujący nie tylko w tym, że łączy elementy dwóch bardzo różnych gatunkach – Fantasy i opera mydlana, która opiera się na motywach biblijnych, ale także aktorów, którzy grali tutaj. Zdarzyło się, że zdjęcia strzelanie odbywa się w Republice Południowej Afryki, a obsada międzynarodowa odwróciła. Aktorzy z serialu „królowie i prorocy” – sławna z Wielkiej Brytanii, Australii i Izraelu. Być może z tego powodu byłem w stanie najdokładniej przedstawić każdy znak. Więc król Saul grał słynny brytyjski aktor Rey Uinston. W roli proroka Samuela, widzowie zobaczą izraelskiego aktora Mohammed Bakri. Utalentowany angielski aktor Oliver Rix zagrał rolę Davida w serialu. Nowa Zelandia aktorka Simone Kesselll gra królowej Achinoam. Rola syna i córkę króla Izraela śpiewał brytyjski aktor Dzheyms Floyd oraz brytyjska aktorka Maisie Richardson sprzedawców. Widzowie będą z pewnością zainteresowani historią, historia powstania serii „królów i proroków”, aktorów, role grali.

Biografia Ray Winstone

Brytyjski aktor Rey Uinston urodził się w Londynie jako dziecko zaangażowany w boksie, ponad dziesięć lat poświęcił się do sportu. W wieku 18 lat, Ray idzie do szkoły i uczy się tam koronne umiejętności aktorskie. Pierwszą zauważalną rolę Winston odbyła się w dramacie kultowego reżysera Alana klarka „Scum”. Potem były głównie małe role w serialach telewizyjnych i filmach przelotowym. Sławę przyniósł film „Nie połykać”, gdzie grał alkoholikiem. Potem aktor miał wiele innych udanych ról w filmach „Infiltracja”, „War Zone”, „Królewna Śnieżka” i wiele innych. Na Ray Winston bardzo wyrazisty głos, który słychać za kulisami.

charakter cechą R. Winston (Saul)

W serii „Królowie i Prorocy” charakter Ray Winstone – jest król Saul. Jest to bardzo kontrowersyjna postać. Z jednej strony, jest to po prostu, miłosierny, obdarzony sprawności wojskowej i talentu dowódcy. Ale wraz z tych pozytywnych cech, to jest również wyposażony w zawiści i fałszu. Saul – władczy i okrutny władca, dla których życie ludzkie nic nie znaczy. Winston był w stanie dokładnie oddać charakter władcy Izraela, całkowicie zamienił króla Saula.

Inne znaki i ich charakterystyka

Ciekawe i głębokie obrazy pojawiają się przed publicznością, jest pomyślany, aby zobaczyć pokaz „królów i proroków”. Aktorzy i role, które grali tu połączone w jedną. Z postacią króla Saula, już spełnione. Inną nie mniej ważny jest sposób, Samuel – proroka, przez którego król izraelski obcował z Bogiem. Początkowo był całkowicie słucha proroka, ale stopniowo przestają to robić, i robi tak, jak uzna to za stosowne. Samuel ostrzegał Saula o swoich błędnych metod rządzenia, twierdząc, że ich zmianie. Ale gubernator pozostały na swoich przekonań. Wkrótce zmuszony Samuel potajemnie namaścić królestwo Dawida zawsze odwrócił się od byłego króla za jego grzechy. Jeśli chodzi o charakter jak pasterz Dawid był wielkim wojownikiem. Dzięki swojej waleczności i najmądrzejszy facet mógłby zaprzyjaźnić się z synem króla Saula, i poślubić jego córkę. David z trudem z powodu zazdrości Saula, on nawet nie próbował kilka razy, aby go zabić. Ale on sympatyzował z królowej Achinoam, podbił jego postawy i działania.

Z serii „Królowie i Prorocy”. Aktorzy i ich krótka biografia i filmografia

Działając kariery Nowa Zelandia aktorki Simone Cassell rozpoczął w telewizji. Zagrała w pierwszym konsorcjalnych pokazuje. Po przeniesieniu się do Stanów Zjednoczonych, Simon dostaje pierwsze epizodyczne role, a następnie role w takich filmach jak „informatorów”, „Out of Time” i inne. Następnie Cassell potwierdzone dla głównej roli w australijskim serialu telewizyjnym „Wonderland”, „Fat Tony i spółka”. Simon powrócił do pracy aktora w Ameryce, o rolę w serialu „królowie i prorocy”. Aktorzy uwięzieni w tym historycznym projekcie, nie mają rozległą filmografię, ale z pewnością są bardzo utalentowani. Oliver Rix pochodzi z Anglii i studiowała literaturę angielską na Uniwersytecie w Oksfordzie, ale los odwrócił się tak, że był zaangażowany w sztuki dramatycznej. Olli bardzo udany debiut w sztuce Szekspira „Cardenio”. Film rozpoczął filmowanie w 2010 roku. Był to popularny serial kryminalny „Morderstwa w Midsomer”, „Kobieta Constable” i inne.

Wielu widzów jak historycznych projektu „królów i proroków”, aktorów i zdjęcie ze zbioru spowoduje również wielkie zainteresowanie. Twórcy serii wykonali wspaniałą pracę, byli w stanie odtworzyć atmosferę chwili. Gwiazdy zamieniły naturalne, chociaż istniały różnice z opisów w Biblii.