188 Shares 8376 views

Na Wschodnim horoskopie Rok Kozia – jakie lata? Kozła – symbol roku 2015

Dzisiaj każda osoba może przynajmniej przyjrzeć się przyszłości i dowiedzieć się, co czeka na niego w nadchodzącym roku. W tej sytuacji są horoskopy. W tym artykule będziemy mówić o tym, że Kozioł jest symbolem nadchodzącego roku, 2015. Jak prawidłowo spotykać się z nią, gdy pojawi się na progu, a czego można oczekiwać od jej panowania? Wszystko to zostanie omówione dalej.

Wejście w domenę

Na samym początku chciałbym powiedzieć, że chronologia kalendarzy europejskich i wschodnich jest nieco rozbieżna. Święto Nowego Roku 1 stycznia. Jednak na Wschodzie dzieje się to za każdym razem w różnych momentach. Jeśli chodzi o nadchodzący rok, kozioł wejdzie do jego domeny dopiero 19 lutego 2015 roku (będzie to pierwszy nowy księżyc Wodnika). Do tego czasu, niebieski konia, jego poprzednik, będzie rządzić. Ale uparty Kozioł przedłuży swój pobyt na tronie do 9 lutego 2016 r., Nie należy tego zapominać. I dopiero po tej dacie Małpa zastąpi ją.

O latach

Wszyscy prawdopodobnie wiedzą, że nadchodzący rok to kozy. Jakie lata się spotykają? Tak więc, trzeba powiedzieć, że horoskop powtarza się co 12 lat. Oznacza to, że po 12-letnim cyklu, koło zodiaku zaczyna się obracać ponownie w tej samej kolejności. Kose w kalendarzu wschodnim jest przypisany ósmej.

O kolorach roku

Należy również stwierdzić, że każdy rok ma swój własny specyficzny kolor i przypisany jest określony charakter. Nie wyjątkiem jest rok kóz. Które lata, jak również 2015, będą miały te same nazwy? Tak też był rok 1955 – rok Zielonego Koziej Kóz. Jednak astrologowie nieco poprawili tę wartość i powiedzieli, że w przyszłym roku nie będzie Green, ale Goździk Drewniany Turkus.

Trochę o przeszłości

Rok Zielonego Kozia był dokładnie 60 lat temu (1955). Co było szczególne w tym roku?

 1. Wreszcie został podpisany dekret Prezydium "O zaprzestaniu wojny między Związkiem Radzieckim i Niemcami".
 2. Pod koniec pierwszego miesiąca tego roku wydano dekret, który przygotował uruchomienie pierwszego satelity Ziemi.
 3. Wiosną 1955 rozpoczęto budowę kosmodromu Baikonur.
 4. Również w tym roku zakończyła się organizacja pierwszej osady, która jest również obserwatorium, na Antarktyce.

Jeśli wrócisz do 60 lat temu, znajdziesz się w odległej 1895 roku, która stała się znana z następujących wydarzeń:

 1. Pierwsza demonstracja radia.
 2. W tym roku można również uznać początek filmu – po raz pierwszy dokonano pierwszego publicznego pokazu filmu.

A co się zdarzy?

Chciałbym również powiedzieć kilka słów o tym, czego można się spodziewać w nadchodzącym roku. Więc Nostradamus powiedział, że w tym czasie mieszkańcy naszej planety zaczną się uczyć energii Słońca. Vanga powiedział, że każdy powinien być ostrożny przed wielką powodzią. I tłumacze dyskoteka mówią, że ziemscy, najprawdopodobniej, spotkają się z mieszkańcami Księżyca, tzn. Wystąpi pierwszy kontakt z cywilizacjami pozaziemskimi.

Kilka słów o kózkach

Odkryliśmy, że nadchodzący rok – koźlęta, które lata były takie same pod względem cech – wymyślone. Warto wspomnieć o charakterze tego znaku horoskopu wschodniego. A co z przedstawicielami tego roku? Ci ludzie są uparty, szybcy, nieprzewidywalni. To samo, co do zasady, i będzie w przyszłym roku. Nie oznacza to jednak, że wszystko jest tak źle. W tej chwili mogą wystąpić takie zdarzenia, których nikt się nie spodziewał. Jedno można powiedzieć z całą pewnością: Turquoise Wooden Goat przyniesie życie wszystkim mieszkańcom naszej planety takie zmiany, których nie powinno się spodziewać.

Koziej i Planety

Następny jest rok kozła. Jakie lata były takie same pod względem cech – poddane przeglądowi. Chcę jednak trochę powiedzieć, co dokładnie nastąpi w przyszłym roku.

 1. Jowisz pozostanie w konstelacji Leo do połowy sierpnia. Będzie to dobry moment dla rodziny i wszystkiego z nią związanego.
 2. Do 18 września planeta Saturna będzie kontynuować swój ruch w konstelacji Skorpiona. W tej chwili trzeba być bardzo uważnym na sprawy finansowe. W tej dziedzinie możliwe są ogromne problemy.
 3. A ponieważ Neptun pozostanie w konstelacji Ryby na nadchodzący rok , oznacza to, że w dziedzinie medycznej będą miały miejsce zmiany jakościowe. Być może znajdą leki na nieuleczalne choroby.

Co jeszcze ważne?

Więc koziej jest symbolem roku 2015. Co jeszcze trzeba powiedzieć bez zarzutu? Więc w tym czasie będą dwa księżycowe zaćmienia. Są to znaczące i ważne wydarzenia dla ludzi na naszej planecie. To się stanie 4 kwietnia i 28 września. Warto pamiętać, że księżycowe zaćmienie jest zakończeniem jednego cyklu i początkiem drugiego. Dlatego ten czas nie jest zbyt udany dla ludzi biznesu, jak i dla miłośników. W tej chwili nie ma potrzeby podpisywania ważnych umów. Jednak bardzo dobrze jest rozpocząć nowe życie. Na przykład, porzucić zły nawyk. Również w przyszłym roku będą dwa zaćmienia Słońca.

 1. Częściowo – 13 września. W tym czasie (tydzień lub dwa przed wydarzeniem astronomicznym), astrologowie radzą kupno nieruchomości.
 2. Pełny – 20 marca. W tym czasie aktywna jest energia seksualna, więc mogą wystąpić przypadki zazdrości i związanych z nią problemów.

Co mam zrobić?

Jeśli kozioł jest symbolem roku 2015, co powinni ludzie pamiętać, którzy chcą przetrwać bez strat? Tak więc astrologowie doradzają przestrzeganie następujących zasad w nadchodzącym roku:

 1. Nie buduj poważnych planów. Wszystko to nie są przeznaczone do spełnienia tak, jak chcesz. Wszystko pójdzie w zupełnie nieprzewidywalnym scenariuszu.
 2. Warto poświęcać czas na rozwój intelektualny i odkrycia naukowe. Kozła w tym roku dla naukowców będą bardzo popierające.
 3. Cóż, dobrze jest urodzić dzieci w przyszłym roku. Drobna Kozochka nagradza im bardzo cenne prezenty: zdolność do myślenia poza pudełkiem, znalezienia wyjścia nawet z najbardziej pozornie trudnych problemów, a także możliwość adaptacji do różnych nieprzewidzianych sytuacji.

Trzeba też pamiętać, że kozim przynosi ze sobą swój własny element – ogień. Dlatego tegoroczny rok będzie dość ciepły pod względem rodziny. Ponadto na dużą skalę nie powinno być poważnych epidemii ani problemów zdrowotnych. Przecież dama roku bardzo lubi lekarzy. Astrologery są również zalecane do napraw, wszystko to zakończy się szybko i tak z powodzeniem, jak to możliwe. Musimy jednak pamiętać, że Kozioł będzie mocno karał kłamców i zdrajców. Tym razem ten czas jest tak niekorzystny dla polityków. W takich okresach zawsze występuje wiele różnych ekspozycji i tak zwanych "oczyszczania".

Gdzie, jak i z kim się z okazji nowego roku?

Trzeba także powiedzieć, gdzie i jak iz kim najlepiej spotkać się w przyszłym roku. Przecież każdy wie prosty, ale zawsze działający przysłowie: jak świętować Nowy Rok, więc spędzisz go. Więc najpierw o tym miejscu. Ponieważ Koza jest zwierzakiem, najlepiej spotykać się z nią w domu. Nie musisz iść na zwiedzanie gości, a także astrologowie nie radzą przebywać w miejscach publicznych – dyskotek czy restauracji. Najlepiej jest zebrać wszystkich najdroższych i najdroższych gości w domu i spotkać się z damą roku z nimi. Jeśli chodzi o pokój, to musisz wybrać nie wąską kuchnię, ale największy pokój. Przecież Koza kocha przestrzeń, potrzebuje miejsca. Aby rok był szczęśliwy i udany, musimy najpierw pomyśleć o rozrywkowej części uroczystości. Wiele żartów, gier i zabawy, a także wesołych i zapalających tańców – to musi być na festiwalu bez problemu.

Szafa

2015 – rok kóz. Co spotkać się z tą damą roku? Istnieją również pewne zalecenia i porady astrologów na ten temat. Warto pamiętać, że kozioł jest żeński, więc najpierw przemyśl swój strój.

 1. Należy zwrócić uwagę na naturalne tkanki.
 2. Najlepiej wybrać strój, w którym będzie obecny zielony, niebieski lub turkusowy kolor.
 3. Doskonale pasują do stroju w paski.
 4. Nie musisz nosić odzieży kwaśnych kwiatów – Kozie nie zgadza się.
 5. Cekiny, piżmo, pióra – lepiej trzymać go w drzewie Nowego Roku, nie powinieneś ozdobić tego w ten sposób.
 6. Jeśli chodzi o akcesoria, co najmniej jeden musi być drewniany. Może to być naszyjnik, kolczyk lub bransoleta. Dla mężczyzn może to być drewniany krzyż.

Dekoracje stołu

Idę dalej w pytaniu, jak spotkać się z rokiem Kozła. Jak udekorować stół – to, co chcesz również powiedzieć. Co powinny zwracać uwagę kochankowie?

 1. Na stole musi być ryba.
 2. Resztki domu przyniesie na stół świeże warzywa i owoce.
 3. Cóż, jeśli stół zdobi drewniane elementy. Może to być chleb, duża łyżka itp.
 4. Konieczne jest również postawienie na stole soli wytrząsarki i spodka z marynowanym imbirem.
 5. Cóż, jak masło kozie? Oczywiście musimy przygotować co najmniej trzy dania z kapusty.

Warto też pamiętać, że pani w przyszłym roku jest słodkim ząbem. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na słodycze. Na stole powinny być słodycze (koniecznie lizaki), lody, bita śmietana.

 1. Aby przyciągnąć do domu dobrobyt, dom powinien zapach świeżo upieczonego chleba własnego wyrobu.
 2. Jeśli dziewczyna chce wziąć ślub, na stole w Sylwestra powinna być słodka babeczka w kształcie pierścienia (np. Pusta pośrodku).
 3. Marzenie o bogactwach powinno piec ciasto z najbardziej złożonym nadzieniem (tajemnicę jego przygotowania nie można powiedzieć przez cały rok).
 4. Jeśli rodzina chce uzupełnić, należy przedłożyć ciasta rybne do stołu.

Cóż, wszyscy będą mieli tradycyjne chińskie ciasteczka z przewidywaniami. Jednak goście muszą sformułować swoje życzenia jasno i dokładnie: Koziel z zadowoleniem przyjmuje to.

Dekoracje

Co jeszcze trzeba pamiętać, aby odpowiednio sprostać roku Koziej? Pamiątki – to jest coś innego do zadbania! W pomieszczeniu, w którym odbędzie się spotkanie damy roku, musi znajdować się co najmniej kilka jej obrazów. Może to być kalendarz ścienny, figurka gliniana, a nawet zdjęcie. Również obraz lub rysunek Kózków dobrze wisi nad drzwiami frontowymi – tak więc żadna zła siła nie dostanie się do domu. Cóż, jeśli farma ma damę roku, to powinno być specjalnie zaszczycone. Wstępnie trzeba myć zwierzę, karmić je właściwie, oczyścić miejsce zamieszkania. Taka troska o krewnego będzie z pewnością podobna do Goat.

O prezentach

Co mówi nam "kalendarz ścienny"? Nadchodzi Rok Rok Kozi. Co wtedy powinieneś dać swoim krewnym, krewnym i przyjaciołom? Tak więc konwencjonalnie prezenty można podzielić na trzy kategorie:

 1. Dla umysłu. Ponieważ Kozochka sprzyja naukowcom, prezenty można przedstawić w ten sposób. Mogą to być różne instrumenty naukowe: mikroskop dla biologa, skalpel dla lekarza. Jeśli dana jest daleko od nauki, może dać piękne notatniki i pióro. Dzieci nie muszą się martwić książkami.
 2. Z drewna. Również bardzo realne będą drewniane prezenty. Może to być coś: przedmioty wewnętrzne, meble, ramki na zdjęcia itp.
 3. Odzież. Cóż, i wielki prezent będzie w roku produktów z wełny koziego. Może to być ciepły sweter, mitenki lub szalik. Najlepszy ze wszystkich – ręcznie robione. W końcu mały kozik lubi pracować.

Znani ludzie

Gwiazdy urodzone w roku Koziej – to właśnie chcę zwrócić uwagę.

1. Pisarze:

 • Miguel Cervantes Saavedra.
 • Mark Twain.
 • John Updike.
 • Aleksander Belyaev.

2. Artyści:

 • Michelangelo Buonarroti.
 • Vasily Surikov.
 • Andy Warhol.

3. Sportowcy:

 • Mohammed Ali.
 • Bobby Fisher.
 • Siergiej Sukhoruchenkov.

4. Gwiazdy show-biznesu:

 • Pamela Anderson to amerykańska aktorka i modelka.
 • Andrei Urgant jest rosyjskim aktorem.
 • John Anderson jest piosenkarzem popularnego zespołu Yes.
 • Nicole Kidman to amerykański model i aktorka.

5. Inne słynne osobistości:

 • Król Anglii George IV.
 • Shah Iranu Reza Pahlavi.
 • Prezydent Chile Salvador Allende.
 • Warlord Konstantin Rokossovsky.

To nie jest kompletna lista wszystkich znanych osobowości urodzonych w roku Koziej – może trwać prawie na czas nieokreślony.

Proste wnioski

Jeśli rok Metalowego Kozia byłby następny, trzeba by być bardziej obawnym. Jednak nadchodzący 2015 to rok Drewniany Turquoise Goat. Chociaż jest żarłoczne i nieprzewidywalne, ale nikomu nie szkodzi (wyjątek – ludzie, którzy są negatywnymi postaciami). Bardziej pozytywne, optymistyczne, zabawne i szczęśliwe sylwestra (zarówno w naszym kalendarzu, jak i wschodnim) – a potem wszystko będzie dobrze i bezchmurne.