387 Shares 4244 views

Pryszcz na kameralnym miejscu: przyczyny i leczenie

Tak, to miejsce wskoczył na kameralnym miejscu. Co jest tego powodem? Jak najczęstszych czynników zwanych lekarzy, po pierwsze, państwo, wraz z zaburzeniami hormonalnymi (obejmują one ciążę, i tak zwaną „wiek przejściowy”). Ponadto, pryszcze mogą wskazywać na źle wykonaną depilacji strefy bikini i nieprzestrzeganie zasad higieny. Pomyśl o tym, jeśli nadużywają syntetyczną bieliznę? Pojawienie się zmian może być również wywołane przez niezdrowej diety, wysoki stres, infekcje, choroby przenoszone drogą płciową.

uszczelki

Nawiasem mówiąc, dość często, co mamy pomylić pryszcz na kameralnym miejscu, wszystko, co nie jest. Uszczelki, jak maleńkie białe kropki, faktycznie reprezentuje mieszków włosowych, z których się rozwijać w przyszłości włosy łonowe.

gruczoły łojowe

Krosty na intymnej miejsce może być również powiększony gruczołów łojowych. To dlatego, że skóra w strefie intymnej jest cieńsza i bardziej delikatna niż gdziekolwiek indziej. To dlatego, że gruczoły łojowe są łatwo pomylić z pryszczami. Taka formacja skóra nie spowodować żadnej szkody – oczywiście, jeśli nie je ścisnąć. W przeciwnym wypadku, skóra może być ograniczona. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić – jest szkolić się regularnie obsługiwać zapalenie obszary o szczególnych środków przeciwbakteryjnych. Ponadto konieczne jest, aby przestrzegać higieny osobistej (mycie codziennie i zmienić bieliznę regularnie) i zrezygnować z fast foodów.

zapalenie

Jednak pryszcz na intymnym miejscu może nie być tak nieszkodliwe, jak się wydaje. Jeśli w wyglądzie przypomina trądzik na twarzy, jest to dowód niedrożności gruczołów łojowych. Wygląda to raczej brzydki, oprócz te krosty mogą być bardzo chory i gdy dojrzałe brudne majtki.

leczenie

Ropiejące pryszcze na kameralnym miejscu, to jest możliwe, aby usunąć samemu. W tym celu w obszarze lekko dotknięte chorobą Przemyć ciepłą wodą, osuszyć i umieścić na wierzchu Zapalenie miazgi kompresji aloesu (prostu się liść przeciąć na pół i zacisnąć w postaci plastra). Kompres należy pozostawić na noc. To narzędzie usunie zapalenie zaledwie kilku dni – następnego dnia rano można zobaczyć, że pryszcz znacznie zmniejszone. Ponadto, ropień może być kilka razy dziennie, aby obsługiwać nadtlenek wodoru (można go nabyć farmacji). W celu przyspieszenia dojrzewania trądziku mogą być używane lub jod maść Wiśniewski. Wszystkie te narzędzia są dość tanie, ale bardzo skuteczne. Wycisnąć pryszcz na kameralnym miejscu nie jest zalecane: to sprawi, że gorzej.

torbiel

Jeśli skóra w okolicy pachwiny pokryte białymi uderzeniami podskórnych – to nic innego jak torbiel. Ze względu na ich wygląd bardzo prosta gruczołów łojowych skóry zamyka, w wyniku nagromadzonego tłuszczu podskórnego. Szybko twardnieje, więc wycisnąć to nie jest możliwe. Usunięcie torbieli odbywa się chirurgicznie i zwykle trwa tylko kilka minut.