305 Shares 8998 views

Ile kalorii spala się podczas seksu? Co dzieje się w organizmie podczas seksu?

Seks (łac. Sexus) nazywa się wzajemne przyciąganie mężczyzny i kobiety do prokreacji i zaspokajania potrzeb seksualnych. Jest on integralną częścią ludzkiego życia, prawdziwej przyjemności.

korzyść

Intymne relacje międzyludzkie oparte na uczuciach miłości, szczególnie korzystne dla ogólnego stanu zdrowia. Ze względu na pozytywne emocje i działania w organizmie człowieka duża liczba różnych hormonów produkowanych intensywnie. Oksytocyna wzmacnia uczucia partnera zaufania i usuwa ochronę psychologiczny. U mężczyzn, ponadto jest potężnym uwalnianie dopaminy, hormonu o nazwie przyjemność. substancje produkowane przyczynić się do wzmocnienia procesu przemiany materii i zwiększają odporność organizmu.

Długoterminowe obserwacje lekarzy sugerują, że ludzie, szczęśliwy w miłości, a tym samym w intymnym życiu, rzadko cierpią z powodu bólów głowy, zaburzeń krążenia, przeziębienia i stresu. Według niedawnego badania przeprowadzonego wśród osób płci żeńskiej, stało się jasne, że niezaspokojone kobiety rozwijać zwiększone zapotrzebowanie na żywność, a to może nieuchronnie prowadzić do przyrostu masy ciała i chorób pokrewnych.

Kalorii i seks

Podczas ludzi intymności, nie zauważając, produkują aktywnych ćwiczeń fizycznych. Całe ciało zaczyna pracować ze zwiększonym obciążeniem. Tak więc okazuje się, że podczas seksu spala kalorie.

Zastanów się tylko seks jako skuteczny sposób odchudzania, oczywiście, nie jest to konieczne. Przeciwnie, jest to dodatkowy sposób, aby utrzymać ciało w dobrej kondycji. Jednak warto zastanowić się, ile kalorii spala się podczas seksu ze średnią parą.

akcja aktywny i pasywny

W zależności od stopnia aktywności i różnych zużyciu energii. Na przykład, ile kalorii spalonych płeć osoby ważącej siedemdziesięciu kilogramów, zachowuje się w intymnej relacji pasywny? Według statystyk, pół godziny na tym procesie konsumowane około osiemdziesiąt kalorii. Aktywnie działających partnera w stanie stracić dwa razy. Wskaźniki mogą różnić się w zależności od tego, jak szczere uczucia są partnerzy do siebie. Moc wzajemnej miłości jest w stanie spalić dodatkowe kalorie do pięćdziesięciu procent.

Intensywność aktywności seksualnej może być zrównany z treningu w siłowni. Jeśli na bieżni tętno u ludzi może uczestniczyć aż do stu dwudziestu uderzeń na minutę, podczas orgazmu, jego częstotliwość wzrasta o połowę.

Kiedy przychodzi do rozmowy o tym, ile kalorii spala się podczas seksu, to należy rozumieć, że jest to jednostka miary. Taka ilość energii, że ludzkie ciało dostaje pełną asymilację pożywienia. Dokumentacja techniczna jest oznaczona w kilokalorii (kcal) i używany jest bardziej powszechne określenie „kalorie”. Z koncepcją jasne. Liczy się, ile kalorii wydatkowane podczas seksu, należy traktować jako ogólne wskaźniki poziomu metabolicznej witalności, całkowitej wagi i poziomu apetytu.

Regularne kochanie koniecznie towarzyszyć umiarkowanych ćwiczeń sportowych, spacery na świeżym powietrzu, jakość żywności i psychicznej równowagi stosunków rodzinnych.

Jeżeli dana osoba lubi, aby osiągnąć większą doskonałość jej kształtu wyłącznie przez intymnej aktywności fizycznej, możliwe jest znacznie poszerzyć swoje możliwości w tym względzie.

Intymność w niezwykłych okolicznościach

Czy spalone kalorie podczas seksu poza sypialni? Nie ma wątpliwości, że intymne zajęcia wypełnione partnerów wyobraźnię, może znacznie zwiększyć wydajność energetyczną spalanie. Jest to możliwe do przeprowadzenia seksualnych gier w domu na stole w kuchni, w wannie wypełnionej aromatycznej pianki na podłodze, pokryte puszystym dywanie lub miękkiej skóry. Ale cała ta różnorodność nie iść do dowolnego porównaniu z ekstremalnym stosunku.

Więc, ile kalorii spala się podczas seksu w obcym miejscu, oprócz normalnego zużycia energii? Odpowiedź – stu dwudziestu. A jeśli to dziwne miejsce byłoby publiczne, zużycie energii będzie czterokrotnie zwiększyć. Można się tylko domyślać, ile kalorii spala się podczas seksu w miejscu, gdzie można wykryć kochanków w dowolnym momencie. Postać z pewnością będzie niebotyczne.

Pose i kalorie

Istotne znaczenie ma pozy, w których zajęcia odbywają się kameralne. Tradycyjny układ rodzina organy dodać do masy całkowitej konsumpcji energii jest tylko piętnaście do dwudziestu kalorii. Ale pozycja ciała w szeregu poziomym sześćdziesiąt dziewięć natychmiast zwiększyć stawki standardowej kilkakrotnie.

Istnieje szereg warunków, które są wymagane w celu uzyskania maksymalnych wyników. Osiągnięcie naturalny punkt kulminacyjny współżycia seksualnego znacznie zwiększa przepływ sił. Ale ile kalorii spala się podczas seksu z imitacji orgazmu, trudno jest nawet liczyć, ponieważ wszystko zależy od kunsztu i partnerów trening fizyczny. W niektórych przypadkach liczba ta wynosi więcej niż przeciętnie.

partnerów seksualnych, pozbawionej uprzedzeń świętoszkowata dostępnych w swoich pragnieniach i dążyć do ciągłego doskonalenia, może osiągnąć rekordowe wyniki utratę kalorii. stosunek płciowy bez zgody partnera może trwać wiele wysiłku i energii. Wszystko zależy od siły oporu i poziomu ich zdolności.

Zabawy z wieloma partnerami, nie tylko doda emocji dla wszystkich uczestników akcji, ale także uwolnić dodatkową energię. Oczywiście, że taki stosunek do stracenia więcej kalorii niż zwykle.

Seks na krawędzi niebezpieczeństwa jest w stanie dostarczyć dużo zabawy, która jest mała w porównaniu z tym, co można. A zużycie energii w ogóle trudne do oszacowania.

Przygotowanie do zajęć seksualnych i późniejszego resztą też dodać kalorii. Długotrwały i pocałunki spalić około pięciu kalorii na minutę. Szczególnie dużo wydawać na tym przyjemnym procedury dla kobiet, ponieważ usta zlokalizowaniu zakończeń nerwowych związanych z mózgu i są odpowiedzialne za podniecenie.

Proces rozbieranie, jeśli przeprowadzona jego kunsztu i wyobraźni, może być przekształcony w sesji erotycznej striptiz. Pomoże to, aby pozbyć się z ponad pięćdziesięciu kalorii.

przetarg schorzenie

Gra wstępna, charakteryzuje się różnorodnością i wyrafinowania, spalone trzydzieści kalorii na pół godziny. Jeśli są wzajemne, zużycie energii jest dodatkowo zwiększona. Znaczący cieszyć się i korzystać zapewniając masaż erotyczny. Poprzez stymulowanie wpływu na siebie, możemy uzyskać wzajemną przyjemność i oczywiste korzyści.

tańca w wolnym i zmysłowej melodii może mocno rozpalić wyobraźnię partnerów, a także aby zapewnić znaczne korzyści dla organizmu utratę kalorii.

rada

Po osiągnięciu orgazmu i koniec przyjemności seksualne niekoniecznie należących do szczęścia, relaks, a jeszcze bardziej – do zaśnięcia. Może dramatycznie wstać z łóżka i zacząć stawiać się w porządku. Takie zachowanie przyczynia się do dalszego uwolnienia energii fizycznej.

wniosek

Seks jest bardzo podobna do sprawności. Im większa aktywność w łóżku, tym więcej kalorii zostaną utracone.