450 Shares 8133 views

Lek „Penkrofton”: opinie kobiet

Najbardziej wiarygodne środki antykoncepcyjne są jeszcze prezerwatywy. Jednak nie zawsze zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą. Jeśli Twoje plany wkrótce stać się matką nie jest wliczone, ale test ciążowy był pozytywny, istnieją leki, które przerywają ciążę. Ich główną zaletą jest to, że działają one bardziej delikatne niż aborcji chirurgicznej, która nie jest łatwo zdecydować się na. Jednym z takich narzędzi jest „Penkrofton”, którego opinie omówimy dzisiaj. Jest to dość często stosowane w praktyce medycznej. Więc, co jest „Penkrofton” – instrukcje i informacje zwrotne na nim zostaną przedstawione w tym artykule.

Jak działa „Penkrofton”?

Progesteron – żeński hormon, który podtrzymuje ciążę poprzez rozluźnienie mięśni macicy. „Mifepriston”, główny składnik aktywny leku wiąże się z receptorami i uniemożliwia produkcję progesteronu, co pociąga za sobą naruszenie zaburzeń hormonalnych i ciąży.

Poprzez zmniejszenie myometrium macicy wychodzi komórki jajowej.

Produkt nie posiada aktywności progestagen (progestageny – steroidowe hormony żeńskie).

W tym przypadku, lek ma szereg przeciwwskazań oraz konkretną aplikację, która powinna być zdecydowanie uwzględnione.

wskazania

Lek przepisywany na początku ciąży, jeśli nie ma miesiączki dla kilku cykli (do 42 dni). Kiedy ten lek jest wskazany tylko podczas ciąży wewnątrzmacicznej. Dlatego też odwiedzić ginekologa i zrobić test przed otrzymaniem „Penkroftona” konieczne.

Niektóre instrukcje stwierdził również, że za pomocą „Penkrofton” i wywołać pracy. Recenzje stymulacji zostaną również podane poniżej.

Jakie są korzyści z przyjmowania „Penkroftona”?

„Penkrofton”, a także inne leki, aby wywołać poronienie ma następujące zalety w porównaniu z aborcji chirurgicznej.

  1. Aborcja bardziej traumatyczne. Nie ma ryzyka uszkodzenia błony śluzowej macicy i mięśniówki macicy macicy z instrumentów chirurgicznych, a także powikłania znieczulenia.
  2. Bez stresu, który zawsze czuje się aborcję, gdy chirurgicznej.
  3. skutki uboczne po zażyciu są niezwykle rzadkie.

Funkcje aplikacji

Co do zasady, „Penkrofton” nie można kupić w aptece – jego wybitnych lekarzy z licencji na jego wykorzystanie. zazwyczaj wystarczy do pobudzenia aborcji 3 tabletki pijany naraz. Picia preparatu 1-1,5 po posiłku z pół szklanki przegotowanej wody.

Lek jest wchłaniane w przewodzie żołądkowo-jelitowym, a po upływie 1,5 godziny do osiągnięcia maksymalnego stężenia. Zaczyna się skurcze macicy i płodu jaj odrzucenia.

Zazwyczaj dziewczynki ostrzegają, że w przypadku awarii „Penkroftona” ciąży nadal muszą zostać wstrzymane, ponieważ powoduje poważne wady płodu.

36-48 godzin po otrzymaniu USG musi być wykonane. Tydzień później pacjent ponownie dostarcza analiz i sprawia, że ultradźwięki. Celem jest ustalenie, czy działał „Penkrofton” i nie zatrzymać się tam w macicy resztki komórki jajowej lub zarodka. W tym przypadku aborcji próżniowej.

„Penkrofton” i ekspertyzy

Lekarze często przepisują „Penkrofton” wczesnej aborcji, jednak wielu z nich uważa, że powinny one być stosowane tylko w przypadkach, gdy pacjent znajduje się pod nadzorem lekarza. Pozwoli to znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Niestety, wiele z naszej medycynie nie posiada specjalny przysmak, więc po prostu przepisać leki i dziewczęta są wysyłane do domu.

Pomimo faktu, że aktywnie wykorzystać „Penkrofton” we współczesnej medycynie, lekarze opinie o nim są mieszane – niektórzy aktywnie przepisać go, inni wolą wysyłać pacjentów do aborcji z łyżeczkowanie, aby całkowicie oczyścić górną warstwę endometrium. Pozostała część komórki jajowej może naprawdę wyjdzie nie w pełni po wystąpieniu krwawienia i jątrzyć w macicy, powodując poważne komplikacje. Niestety, może się zdarzyć, jeśli używasz żadnych tabletek do aborcji, a nie tylko „Penkroftona”. Recenzje doprowadzenie do narodzin oznacza to omówione poniżej.

„Penkrofton” i robocizna stymulacja: tak czy nie?

Powołanie lekarzy „Penkroftona” (reakcje kobiet na ten temat są bardzo liczne) jest praktykowane w późniejszych stadiach ciąży, aby wywołać pracy. Jak opinii wielu dziewcząt, stosowanie „Penkroftona” nie zawsze jest renderowane pożądany efekt. Chociaż praktyki sztucznej indukcji porodu w wielu szpitalach, leki o podobnym działaniu, nie dają pożądanego efektu i stymulują pracę niezbędną do bardziej agresywnych metod – przebicie bańki i tak dalej ..

Dziewczęta, które zostały „Penkrofton” dla indukcji porodu, w ich opinii były zaniepokojony jego ewentualnych negatywnych skutków dla dziecka ciała. Od tego leku w przypadku jego nieskuteczności, jest zdolna do indukowania patologii płodu, ich problemem jest zrozumiałe. Jednak w późniejszych etapach ciąży płód jest w pełni uformowane, tak poważne konsekwencje w postaci patologii narządów i układów z „miłości” z lekiem wewnętrznych u dzieci nie powinno być. Ale ośrodkowy układ nerwowy może być ograniczona.

Naprawdę, mamo, biorąc „Penkrofton” w swojej recenzji, pisząc, że zawiadomienie z czasem: dziecko jest łatwo pobudliwy, zauważył nerwowość, zły sen. Konsekwencje leku lub psychologiczne cechy nabyte z innych powodów – dla rodziców to czas pozostaje nieznany. I zwracamy się do opinii lekarzy.

Stymulacja ciąży i opinie lekarzy

Tak więc, „Penkrofton” i informacje zwrotne od lekarzy wywołać pracy – co mówią eksperci?

Sztuczna stymulacja narodziny dziś jest praktykowane w niemal każdym szpitalu. Jednak lekarze nadal nie osiągnęły porozumienia w sprawie celowości indukcji porodu. Gdy szyjki macicy jest na tyle otwarty, rzeczywiście, w wielu przypadkach musimy dać matek, przyspieszając dostarczanie leków. Ale w jaki sposób uzasadnione takie ryzyko? Większość lekarzy uważa, że jest to absolutnie uzasadnione, a niektóre nawet zapewnić pacjentom: leki są bezpieczne zarówno dla matki, jak i płodu.

Zdaniem wielu lekarzy, neurologów, stymulacja pracy jest obarczona powikłaniami dla dziecka. Praca działu w 2006 roku okazało się, że pracownicy Rodzinsky niemowląt poważny stan często spowodowane przez położniczego agresji i niekompetencji niż upośledzenia układu łożyska.

poważne konsekwencje

W przypadkach, gdzie siła robocza jest sztucznie stymulowany, zawsze istnieje dość duże ryzyko niedotlenienia (hipoksji – dziecko głodu tlenu). Po tym wszystkim, szyjki macicy i sama macica nie jest jeszcze gotowy do intensywnej walki. W rezultacie – porodowym diagnozach idiopatycznej zaburzeń szyjki, która może powodować niedotlenienie, zaburzenia rozwoju ośrodkowego układu nerwowego.

U kobiet w wieku rozrodczym sam proces jest o wiele bardziej bolesne niż w naturalnym poszerzeniem szyjki macicy. Głównym powodem tego, w większości przypadków, według statystyk, – jatrogenne (położniczej) czynnikiem.

W rezultacie, w kilka miesięcy po urodzeniu dziecka na przyjęciu u neurologa znaleźć drażliwość, bezsenność, nadpobudliwość, zaburzenia układu ruchowego. W ciężkich przypadkach, ewentualnego rozpoznania padaczki, porażenia mózgowego, autyzmu i innych.

„Penkrofton” we wczesnej ciąży: Opinie

Co dziewczyny mówią o aborcji „Penkroftonom”? Recenzje dziewcząt, którzy używali go do innych celów, wskazują, że tabletki są skuteczne. Po przyjęciu leku, nasilenia filcu brzucha, ból, a cały proces jest przerwanie ciąży towarzyszy stan zdrowia. Później zaczęło się krwawienie i uczucie przywrócone. Że jest brak ciąży niewiele się różniły od początku miesiączki, co dla wielu kobiet jest utrzymywana w bardzo bolesny sposób.

Wśród komentarzy na temat „Penkroftone” nie było żadnej wzmianki o powikłań opisanych w instrukcji. Mimo to nadal zaleca się stosować pod nadzorem lekarza, zamiast w domu na jego własnych celów, bo ma przeciwwskazań, które należy rozważyć. Przeciwwskazania są szczegółowo opisane w instrukcji.

wniosek

Na ogół kobiety, które przerywają ciąży pigułki „Penkrofton” zakłócić proces odbył się bez stresu dla ciała i umysłu, które niekoniecznie towarzyszy próżni i inne rodzaje aborcji chirurgicznej, więc opinie są w większości pozytywne.