794 Shares 1794 views

Pięć lat małżeństwa: nazwa, jak wspomniano, i co dać

Piąta rocznica – jest to pierwszy „poważny” młody rocznica rodzina. Zdała bawełniane, papier, skóra i wosk, przechodząc do bardziej trwałego i dokładnie materiału – drewna. Tak, pięć lat małżeństwa nazywa? Łatwo się domyślić – na drewniane ślub. Wszystko, co jest związane z pojęciem drzewa, zawsze związana jest z niezawodności, stabilności, dobrobytu i dobrego samopoczucia spokoju. Jeżeli nie osiągnęły jeszcze ten etap i mają znajomych lub krewnych Brewing „drewno” rocznicę, wtedy wiesz, co dać i jak obchodzić tę rocznicę.


Jak wspomniano drewnianej wesele

Pięć lat małżeństwa postanowili uczcić w kręgu krewnych, bliskich przyjaciół i oczywiście rodziców. Jednym słowem, zaprosić tych, którzy byli świadkiem jak uprawiać i rozwijać swoje relacje rodzinne w ostatnich latach. Goście zazwyczaj nazywane dla miasta do kraju, czy w restauracji lub rustykalnej architektury rosyjskiej. Miejsce celebracji powinien odzwierciedlać nazwę rocznicy i mają drewniane wykończenia. Jeśli rocznica obchodzona jest w kraju lub w kawiarni w mieście, to wystarczy, że rosły wokół dużo drzew. Fit i stylizowane restauracja, gdzie sztućce, na przykład, w całości z drewna. Obchody w środowisku domowym sprzyja bardziej wyzwolonej i swobodnego zachowania, tak wiele zdecydować się na niego. Jeżeli mieszkanie przed i nie było śladu w drewnianych produktów, odpowiednia atmosfera „wsparcie” różne akcesoria i ozdoby z tego materiału: stand, rzeźby, murale. Symbolizują one i reprezentują pięć lat małżeństwa.

Co ślub bez prezentów?

Prawdą jest, niezależnie rocznicę lub wyprzedzany komórką społeczeństwa, jest akceptowana dać prezenty zawsze. Oczywiście, istnieją różnice, na przykład, że powinniśmy dać rodziców i przyjaciół i resztę najbliższymi. Ojciec i matka często przedstawiane poważne prezent, starając się wesprzeć młodą rodzinę. Chociaż drewniany ślub i zakłada, że ma ustalony sposób życia, ich domy i wszystko, co pochodzi z niego. Ale pieniądze nie będą odrzucane artykułów gospodarstwa domowego i tekstylia domowe. Przyjaciele mogą również przedstawić różne przedmioty, ozdoby i dekoracje do domu z drzewa lub winorośli. Te pamiątki mogą być niewielkie, takich jak naczynia kuchenne, zestaw podstawek z desek do krojenia, drewniane figurki, wanien do marynat lub produktów sypkich sklepowych, ramki do zdjęć, paneli ściennych. Daryatsya i bardziej stałe wprowadziliśmy: stojaki na wino, rzeźby plenerowe z drewna, zestawy upominkowe szachy i backgammon, pudełka do cygar, biżuterię i pieniądze. Jeśli małżonka – palaczem, to byłoby właściwe i nowa rura. Niezwykły i niezapomniany prezent – ręcznie dekoracyjny laska, ale musi to być właściwe.

Pierwsza runda datę: pięć lat małżeństwa

Co można nazwać uroczystości, już nauczyli. Rozpatrywane temat prezentów. I że małżonkowie winni przedstawić siebie do tej pory? Wcześniej mąż przyniósł do domu własnym meble, a jego żona miała na pokrycie go farbą. Bardzo symboliczny rytuał, gdy małżonek sadzenie drzew pięciu latach małżeństwa. Jaka jest nazwa rocznica – takie prezenty i trzeba dać. W związku z tym, to będzie w porządku, jeśli żona mężowi podziękuje za rok mieszkał piękne drewniane ramki, fajki, pudełko do przechowywania cygar lub rzeźbione ciekawostka dekoracji. On z kolei może dać drewniane biżuteria (naszyjniki, kolczyki, bransoletki), pole dla nich. Kupować amulety, Amulety, wisiorki lub mebel do sypialni, na przykład. Co to może być? Lustro w ramie, piękny stolik, komoda. To wszystko, o pięć lat od ślubu: nazwa, jak wspomniano, a oferowane w tym dniu.