839 Shares 6979 views

Weranda poliwęglanowe własne ręce: jak zrobić

Weranda z poliwęglanu z ich rąk może stać się silna i solidna konstrukcja. Ten materiał sprawia, że jest dość tania konstrukcja, pozwalając jednocześnie uzyskać komfortową kontynuację domu.

Poliwęglan komorowy jest bardzo często wykorzystywane do budowy budynków rolniczych, które zwykle obfitują w obszarze: werandy, szklarnie, altany, zadaszenia i inne rzeczy. Najprostszej konfiguracji płyty najczęściej składa się z dwóch warstw, a pomiędzy nimi są umieszczone żebra usztywniające skierowane wzdłuż całej długości płyt. Wgłębienia tworzą powietrza, co pozwala na uzyskanie materiału dodatkową funkcję izolacji cieplnej. Poliwęglan wyższej klasy cenowej charakteryzuje się tym, że składa się z dwóch lub trzech warstw, które osadzają żebra, jak również puste przestrzenie. Jest godne uwagi właściwości płyt poliwęglanowych, takich jak elastyczność, lekkość, jak również zdolność do przechodzenia światło słońca. To przez te cechy werandzie z poliwęglanu z własnymi rękami jest świetną opcją przedłużenia do nowoczesnego domu. W tym pokoju byłoby miło zrelaksować się nie tylko w chłodnej pogodzie tutaj jest całkiem możliwe, aby opuścić fabrykę, która będzie się czuć dobrze. Materiał ten jest często używany do organizacji szklarniach. Weranda poliwęglanowe własne ręce nie musi być ciągła, to wskazane jest, aby zorganizować coś w rodzaju okna są przeznaczone do wentylacji budynku. Spójrzmy na etapie prac.

Weranda poliwęglanowe własne ręce: budować tanio i szybko

Taka konstrukcja jest dość prosta, nie wymaga budowy masywnej podstawy. W tym przypadku, jest to całkiem możliwe, taśma dozowania lub kolumnowy fundacja. Przy budowie fundamentów należy niezwłocznie dostarczyć szczegóły dotyczące przyszłej struktury ustalającej ramy. Można go również stosować do tych celów lub kanalika kątowego, rury metalowe i drewnianymi lub tworzywa sztucznego. Weranda z poliwęglanu ręce może mają różne konfiguracje dachowych, jednak najczęściej stosowanym rozwiązaniem stłumiony, którego kąt wynosi około 30-40 stopni. Jeśli wielkości małej werandzie, można dokonać łukowaty dach, który będzie użyteczny dla elastycznych paneli. Powinna ona przedłużenie ramy już biorąc pod uwagę to, co jest dach.

Budowanie ganek z rękami: Główne prace

Płyty są mocowane do ramy za pomocą śrub i podkładek. Pod każdym podkładkę muszą zawierać uszczelki gumowej – jest to warunek pracy. otwory na śruby są wykonane na 2-3 mm większy niż rozmiar śruby. Spowodowane jest to zdolność materiału rozszerzającego się pod wpływem podwyższonej temperatury. Werandzie poliwęglanu szklarni z rękami, zazwyczaj zbudowane z arkusz o grubości 8,10 mm. Jeśli budynek musi być mocniejszy, możliwe jest użycie arkuszy o grubości 14-16 mm.

Takie konstrukcje są budowane bardzo szybko, a ich żywotność wynosi około 10 lat, który pozwala odzyskać wszystkie koszty.