313 Shares 9376 views

Co Amerykanie myślą o rosyjskiej, albo jakie są faktycznie

W ogóle, rozmowy z przedstawicielami USA, zdałem sobie sprawę, że obywatele tego rozległego państwa są bardzo surowe, a czasem nawet błędne wyobrażenie o tym, co dzieje się w naszym kraju.

Co Amerykanie myślą o rosyjskiej? Cóż, chciałbym powiedzieć, że nie myślą w ogóle o mieszkańców naszego kraju, niż jakikolwiek inny naród na świecie. Chociaż, oczywiście, należy zauważyć, Rosja, ze względu na skalę jego terytorium, w ostatnich latach coraz bardziej popularne wśród turystów.

Rozdział 1. Co Amerykanie myślą o rosyjskim. Gdzie żyjemy


Dla większości mieszkańców USA wierzy, że wszyscy żyjemy w ogromnym, politycznie i ekonomicznie silnego kraju. Ponadto, nasza siła militarna może okazać się kwestia dumy.

Jednak w ich błędnym przekonaniu i analfabetyzm geograficznego terytorium Rosji reprezentuje wielką lodówkę, która jest nie tylko zimno, ale mróz. A w ogóle, Amerykanie wierzą, że słowo „Syberia” i „Rosja” po prostu synonimami.

Dalej jest jeszcze ciekawiej: poprosić kogoś, żeby wymienić tylko kilka z nich rosyjskich miast. Jestem prawie pewien, że odpowiedź słyszysz: Moskwa, Petersburg, no, może, Kazań i Kaliningradu. Chociaż, być może, a czego być zaskoczony, bo teraz jest tylko podróż poza głównymi miastami jak nawet mieć wrażenie, że cywilizacja, a wraz z nią jakość drogi, oświetlenie ulic i przestrzeni publicznych, wykończenia.

Jak oni rzeczywiście są zaskoczeni, kiedy w końcu przyszli do Moskwy, aby zrozumieć, że niedźwiedzie nie chodzą na Placu Czerwonym. Ale mieszkańcy nie są zmuszeni zarabiać na życie przez polowanie, ubrana w brzydkie płaszcze, futra WPR i buty.

Co Amerykanie myślą o rosyjskim. co my

Ciekawe i nietypowe. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że amerykańskie postawy wobec rosyjskiego bardzo niejednoznaczne. Na przykład, wiele osób uważa, że mamy naród bardzo pracowity, dla których po prostu nienaturalne usiąść: Mężczyźni zawsze coś do opanowania, a kobiety regularnie angażują się w kuchni lub rzemiosła.

Cudzoziemcy często zastanawiam się, w jaki sposób mają skromną pensję, zarządza tak modne i stylowe stroje, aby nabyć najdroższe samochody na świecie, jeździć luksusowe kurorty i osiedlenie się w najbardziej komfortowym mieszkaniu. Rosyjscy i szlachetnej miłości święta. Będąc na wakacjach lub podejmowania gości na siebie, są one dosłownie gotowi dzielić ostatni. Ulubione dania Rosjan uważa, Amerykanie czy zupy zupy, pierogi i czerwony lub czarny kawior.

Kobiety ubierają się pięknie i elegancko, nawet robiąc zakupy w pobliskim supermarkecie. Mężczyźni są aktywnie zaangażowane w sport, spotykać się z przyjaciółmi i wziąć na imponujących rozmiarów samochodów.

Ale jednak, niestety dla nas jego pijących sława i dlatego Rosjanie w literaturze i filmie zagranicznym jest często przedstawiany w stanie nietrzeźwości i butelkę wódki. Jednak jest to obraźliwe?

Co Amerykanie myślą o rosyjskim. Nasi rodacy w USA

Przed ujawnieniem tematu, chciałbym wyjaśnić, że termin w większości przypadków „Rosyjski America” rozumie się nie tylko Rosjanie, a wszyscy ludzie z byłego Związku Radzieckiego, że ich język ojczysty uważają, że jest wielki i potężny, – Rosjan, Ukraińców, Żydów Tadżyków.

Przybywając na stałe miejsce zamieszkania w Ameryce, Rosjan, co do zasady, spróbuj trzymać się tradycyjnego sposobu życia dla nich. Często odwiedzam, wyślij swoje Juniora w przedszkolach rosyjskojęzycznych i szkoły organizują obfitą ucztę, opierając się na dużą skalę, przygotować jedzenie na własną rękę, nie ulegając uwodzenia fast food.

Rosyjski życie w Ameryce nie zawsze rozwija się tak różowo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ze względu na barierę językową nie jest natychmiast w stanie znaleźć wysokiej płatną pracę, iść na studia, a nawet pójść na zajęcia w szkole nauki jazdy.

W rzeczywistości, na początku lat pobytu w Stanach Zjednoczonych jest bardzo podobnie działa w kręgach, wiele osób wraca, pozostaje taka sama, tylko najbardziej odporne i zdeterminowany.