796 Shares 9394 views

Jak poślubić?

Jak pokonać pierwszy etap miłości i zbliżyć się do upragnionego celu – aby poślubić kogoś bliskiego. Odzwierciedla każdej kobiety. Jak przyciągnąć jego uwagę, proszę, aby nie straszyć, inspirować działania i tworzenia stabilnego długoterminowych relacji? Ważne jest pierwszym etapem miłości, i to na tym etapie nie mamy celowo popełniać błędy, a nawet rozerwania cienką nić dopiero początek strajków się związek z kimś, kto być może jest nasze przeznaczenie. Po prostu nie myśleć o swoich słów i czynów. I to wszystko zaczyna?

Gdzie inspiracją bez niego. Dla wstępnej zbieżności z obcego powinna być współczucie. Książki „jak zainteresować mężczyznę i wyjść za mąż”, mówi dużo, ale tutaj skupimy się na innym. Chodzi o to, jak rozwiązać ten wynik pierwszego sukcesu i nie przestraszyć mężczyznę do zwrócenia uwagi na siebie i zaprosić na randkę. Po tym wszystkim, wynik pierwszego spotkania może być inna. Czasami jest to bardzo trudne do określenia, co dalej, być może przyszłość dla tych stosunków. Skąd pan wie, że go lubisz?

Wskazówka lub znak, że człowiek jesteś pod wrażeniem, może służyć jako pozornie drobny szczegół. I każda kobieta powinna móc prawidłowo odczytać to, oczywiście, jeśli potrafi rzucać pasję i głupi nawyk myślenia życzeniowego Real. Często nie odmawiają zauważyć prostą prawdę, tak jak się okazuje mylić, oniemiały, zafascynowany.

Podoba Ci się go, jeżeli:

– będzie on uśmiech, szczęśliwy żartować dużo o sobie, uważając cię z przyjemnością.

– sprawia, że nieśmiałe próby zalotów, ona daje ręce, płaszcz, traktuje lodów, prezenty i kwiaty itp

– stara się być blisko ciebie (a zdarza się nieświadomie), przypadkowo dotknie cię, bierze za rękę, przysuwa się bliżej.

– pierwszy zaczyna mówić o następnym spotkaniu bierze numer telefonu i oczywiście pierścień.

Ty nie lubił go, jeżeli:

– bierze spojrzenie na rozmowy o niczym bardziej dyskretnym.

– w jego ruchy czuć napięcie, albo wręcz przeciwnie, zachowuje rozwiązane, niech wulgarność, nieprawidłowości sprawozdania, zaniedbania w obsłudze,
posiadanych przez ciebie na odległość.

– nie wstydzić, patrzę na inne kobiety,

– nie słuchać tego, co mówisz, ziewanie, ma nudny wygląd. Najlepszym sposobem na ciebie – wstać i wyjść.

– nie biorą swój numer telefonu, by nie powiedzieć nowe terminy, nie więcej połączeń …

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne! Powrót na początku randki ludzie są gotowi zrobić dobre wrażenie na siebie. Dlatego sama Pokaż tylko z najlepszej strony, to jest naturalne i normalne. Być może nawet poprawne. Rzeczywiście, każdy mały błąd, być może na zawsze zrazić się od siebie, a ty nie wiesz, że były bratnimi duszami , czy nie. Tylko nie daj się zwieść i nie polegać na własnych zdolnościach psychicznych. Jest to praktycznie niemożliwe, aby zrozumieć, na pierwszy rzut oka.

Najbardziej romantyczne pianą na ustach okażą rzeczywistość miłości od pierwszego wejrzenia. Oczywiście, pasja powstaje, gdy występuje początkowy impuls. Ale to tylko pasja, pierwsza atrakcja, miłość, być może w przyszłości będzie rosnąć w miłości, a może odjechać jak dym. Początkowy etap bliskości trwać od kilku dni do kilku miesięcy. Tylko nie spieszyć. Niech wszystko nadal się kształtować szybko i łatwo, swoją sympatię do siebie musi znaleźć stabilność.

Większość kobiet błędnie postrzegają relację pierwszej fazie i zacząć rozważać to gwarancję długoterminowych relacji i przyszłości szczęśliwym małżeństwie. Oni już psychicznie umieszcza stempel w paszporcie sama. A potem dostać depresji, frustracji, mając żal, gdy ich oczekiwania są ujawniane tylko domek z kart.

Ktoś w pośpiechu przy pierwszym powołaniu zadać głupie pytanie: „Ile masz zamiar mieć dzieci” lub „Czy chcesz żyć z rodzicami lub z rodzicami żony.”

Człowiek w miłości z tobą tylko na poziomie fizjologicznym (pierwszy impuls, powodując człowiek dbać o siebie), i czy zacząć wysyłać swoje inne problemy. On nie może zrozumieć je właśnie teraz i uciec. Może na czwartym lub piątym etapie swojego konwergencji kwestie te będą bardziej istotne. Tylko ty do nich nadal iść dalej.