832 Shares 1703 views

Gaft Valentine (Valentin Gaft): biografia, filmografia, zdjęcia i osobiste życie aktora

Gaft Valentin Iosifovich ─ wybitny artysta z naszego kraju. Jego wspaniałe dzieło zrobić wrażenie i długo pozostają w pamięci nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Urodziłem się i wychowałem w Moskwie, wspaniały, prawnik rodziny. Dzieciństwo spędził w małym mieszkaniu komunalnym na ulicy Milczenia Sailora. Rodzina skulony w jednym pomieszczeniu, ale wszyscy byli bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Jego ojciec, Iosif Romanovich różniły skromny i dumny charakter. Matce, Gita Davydovna chłopiec zawsze traktowane ze szczególną czcią. Była osobą z zaskakująco delikatne obyczajów, kochał całym czystości i porządku. Te wspaniałe cechy matką i dał jej ukochanego syna.

W 4. klasie Gaft dostaje się grać „szczególne zadanie” produktu Michałkow. Tak więc przyszły aktor spotkał się z teatru. Chłopiec entuzjastycznie oglądania wszystkiego, co zostało pokazane na scenie, i bezwarunkowo wierzy w to, co się dzieje. Trzeba przyznać, że gra nie spowodował młodych rozwiązań widza do wyboru zawodu aktora, ale doprowadziły go w inicjatywy koło szkoły, gdzie zanurzył się w procesie twórczym.

Moskiewski Teatr Artystyczny

Po ukończeniu w 1953 roku, dziesięć klas, Valentine Gaft potajemnie postanawia wprowadzić Instytutu Teatralnego. Jego wybór, zatrzymał się w Szkole Shchukin i Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Przed rozpoczęciem egzaminów wstępnych do życia aktora przychodzi fatalnego zdarzenia. Przypadkowo na ulicy spotyka się ekran gwiazda TV Sergeya Dmitrievicha Stolyarova ( „Rusłan i Ludmiła”, „Sadko”). Nie jest to strata, Valentin zapytał słynnego aktora go słuchać. Stolyarov był nieco zniechęcony odważny młody człowiek, ale nie przeszkadza. Słynne lekcje artysta nie poszły na marne: w studio Szkoła Gaft włączono natychmiast.

Teatr – małe życie

Po ukończeniu Gaft Instytutu Teatralnego ledwo dostaje pracę. Pierwsze miejsce w jego życiu był Mossovet teatr, gdzie zadebiutował w sztuce „Lizzie McKay” w roli drugiego detektywa. Ale znaczące partie nie oferują, więc aktor pracował tam przez rok. Po pewnym czasie dostaje w Teatrze Satyra, gdzie nie długo. Tutaj aktor zagra tylko jedną rolę – naukowca w sztuce E. Schwartz „cień”. Ale później było na scenie tej instytucji, będzie on wykonywać swoich najlepszych ról – Hrabia Almaviva w słynnej produkcji „Szalony dzień lub Weselu Figara”. Ponadto, ciernista droga aktora Valentin I. nadal w Moskwie Dramatycznego Teatru na Malaya Bronnaya.

I po pewnym czasie będą pracować na scenie z reżyserem Goncharov najbliższej Spartakovskaya ulicach. 1965 th będzie punktem zwrotnym w karierze utalentowanego artysty, spotkał się z Anatoliem Efrosom. I od tego momentu zaczyna się smuga światła w scenie życia, który czekał na Valentine Gaft. Biografia aktora zostaną oznaczone przez owocnej twórczej jedności, ponieważ znajduje się w murach Teatru Komsomołu Lenina, otrzymał bezcenne doświadczenie, które mogłyby stać się podstawą jego umiejętności.

Ostatnio twórczy „haven” aktor teatru „Współczesna”, gdzie będzie uzyskać na zaproszenie Olega Mihaylovicha Efremova. W nim służy do dziś. Zagrali prawie trzy kilkanaście ról, wśród których są: Gusiew w spektaklu „Valentin i Valentina”, burmistrz w „Inspektor” Bastogne „rusztowanie” Leiser „trudnymi ludźmi”, James „Pinter Collection” i wiele innych. Ściany teatru wspaniałym aktorem nazywa swój drugi dom. On fanatycznie kocha scenę i nieograniczoną skarb niego.

Niejaki Cinema

Aktor filmowy kariera rozwinęła się mniej pomyślnie, w jego wczesnych latach grał tylko części bitów. Ale od lat 70-tych zmian obraz na lepsze, Gaft zaczęła oferować żywe i niezapomniane obrazy.

Można by pomyśleć, Apollona Sataneeva w komedii muzycznej „magików” i tytułową rolę w filmie „Wizyta Minotaura”, gdzie grał Paweł Pietrowicz Ikonnikova. Już w tamtych latach, aktor udaje się przedstawiać swoich bohaterów w sposób szczególny. Każdy z jego ról była na swój sposób wyjątkowa i niepowtarzalna odtwarzane. On wprowadza widza do zupełnie różnych bohaterów, pracujących przez naturę i płynący przez każdego znaku.

Filmografia

Gaft Valentin Iosifovich genialnie pokazał swój talent nie tylko na scenach różnych teatrach, ale również głośno ogłosił się w filmie. Jego dar filmowego aktora zawarte w kilkudziesięciu filmach. Poniższa tabela zawiera najbardziej pamiętne dzieło.

Najbardziej znane filmy z Valentine Gaft
liczba Data, rok film rola
1 2010 „Spaleni słońcem 2: przewidywanie” więzień Pimen
2 2009 „Księga mistrzów” rozmowy lustro
3 2007 "12" jeden z jurorów
4

2005

„Mistrz i Małgorzata” Kajfasz
5 1997 "Orphan of Kazan" magik
6 1992 "Encore, Encore!" Fedor Vasilevich Winogradow
7 1991 "Promised Heaven"

przywódca bezdomnych

8 1988 „Złodzieje w prawo”

mob boss, Arthur

9 1.987 „Zapomniana melodia na flet”

Odinokov

10 1982 „Magowie”

Wicedyrektor Apollo Mitrofanovich Sataneev

11 1980 „O biedny Gusar powiedzieć słowo”

Pułkownik Pokrowski

12 1980 „Czarna kura, czy Living Underground”

Nauczyciel / Król

13 1979 „Garaż” prezes spółdzielni Sidorin
14 1975 "Hello, I twoja ciotka!" kamerdyner Brasset
15 1973 „Siedemnaście mgnień wiosny” Gavernits

Nie jest to pełna lista filmów, w których Gaft Valentin był zaangażowany. Filmografia aktor ma ponad 115 filmach, ale to jest chyba najbardziej znanym i uznanym w jego twórczości filmowej.

Współpraca z reżyserem E. Ryazanov

Genialny aktor łatwo udało się zakochać w kinie-nawiązań w obrazach że miał szczęście grać w filmach niezwykłe reżyser Eldar Ryazanov. To był jego ideologiczne znaków przyniósł aktorowi prawdziwą popularność. Wśród najbardziej interesujących dzieł należą takie filmy z Valentin Gaft jako dzielnego i szlachetnego płk Ivan Pokrovsky. Samotny wojownik, aby wygrać więcej niż jedną kobietę za serce. Odważny i zdeterminowany żołnierz, człowiek z moim słowem i honorem, wierna husarskich braterstwo i wojskowych spraw z filmu „O złej huzarzy powiedzieć ani słowa.” Doskonała składać Gaft Samoironichnye w postaci szefa spółdzielni garażu Sidorin. Rola była oszałamiająco realistyczne granym przez aktorów. W 1987 roku artysta cudem udaje się Radzieckiego oficjalnego charakteru, a działacze biurokratów w filmie „Zapomniana melodia na flet”. Ale chyba najbardziej uderzające i charyzmatyczny odwrócił swoją postać w filmie „Promised Heaven”, gdzie grał lider Valentin bezpańskie nazwie przewodniczący, nie bacząc na istniejące przepisy, system komunistyczny i rozpaczliwie walcząc o sprawiedliwość.

popularność

Kochany przez wielu aktora znanego nie tylko pracować w teatrze i filmie, ale także licznych występów w telewizji. Na przykład, kręcenia serialu „Buddenbrooks”, nakręcony na podstawie powieści Thomasa Manna. Mówi biegle w różnego rodzaju gatunkach swoim zawodzie, który pozwala mu wykorzystać jego największy wieloaspektowy talent, czy to w różnych odmianach od dźwięku w studiu do poważnych ról w teatrze.

Valentin Gaft – aktorem, który z niepokojem o swoim zawodzie. Nigdy w życiu nie żałował, że wybrał tej branży. Aktor oddaje się całkowicie pracy w głowie. „Teatr”, „kino” dla niego – nie tylko puste słowa. Korzystanie z nich w swoim wystąpieniu, jak mówi, każde pojęcie o duszy i poczucie nieskończonego szacunku. Pozostawić do zawodu, jak to jest przestać oddychać, tak wielką miłość do pana do tego stopnia, że zaangażowani w życiu.

życie osobiste

Dziś, słynny aktor ożenił się z piękną i wspaniałą aktorka Olga Ostroumowa. Po raz pierwszy miłośnicy widział siebie na planie filmu „Garaż”, ale może tylko zarejestrować swoje małżeństwo w 1993 roku. Wcześniej, Olga, jak Valentin, nie był wolny. Środowisko aktora, ich para jest uważana za jedną z najbardziej harmonijny, mimo różnicy wieku. Zarówno za swoich niepowodzeń bagaż w swoim życiu osobistym, ale teraz mają znaleźć szczęścia, czekał tak długo. „Czujemy się ze sobą bez żadnych dodatkowych i zbędnych nieistotne słowa», ─ przyznał w rozmowie z Valentin Gaft.

Dzieci są zaangażowane w życiu aktora szczególne miejsce. Miał własną córkę Olgę. Niestety, w 1992 roku popełnił samobójstwo. Teraz cała nasza uwaga aktor daje synowi Olga Misza. On przynosi ze sobą 10 lat. I miłością pałała na żony wnukami męska Polina, Zahara i Faina. Według jego żony: „Gaft – wielki ojciec i dziadek.”

Fraszki w życiu mistrza

Utalentowany człowiek jest utalentowany w wszystko! Te słowa, oczywiście, może być nadany osobie Valentina Iosifovicha GAFTA. Jakiś czas temu aktor odkrył swoje umiejętności pisarskie. Szczególnie dobrze, dostaje się do tworzenia fraszki. Gryzienie, ironiczne, zabawne wiersze poświęca do kolegów i przyjaciół, bardzo precyzyjnie zauważył ich najbardziej ukryte cechy. Fraszki Valentine Gaft pełne aforyzmów i porównań, ale widać wyraźnie wybitny talent literacki artysty.

wyróżnieniem

Gaft Valentin Iosifovich ─ wybitna osobowość, laureatem wielu wyróżnień i nagród. Jest członkiem Rosyjskiej Akademii „Nika” Sztuki Filmowej i jest członkiem Związku Operatorów, dramaturgów i pisarzy Moskwie. Przez długi pracy twórczej i rozwoju narodowej sztuce teatralnej został odznaczony Orderem „Za Zasługi» III stopnia, aw 2011 ─ II stopnia. Jest również Komandor Orderu Przyjaźni, laureata nagrody artystycznej Carskim Siole i pierwszego laureata nazwą I. M. Smoktunovskogo Theatre Award. W 2007 roku aktor otrzymał nagrodę „Golden Eagle” dla najlepszego aktora w filmie „12”, aw tym samym roku otrzymał nagrodę teatru Stanisławskiego za jego wielki wkład w rozwój aktorskiej.