671 Shares 4330 views

Wybierz piękny kwiat wykres muliną

Wkrótce lato, co oznacza, że teraz bardziej niż kiedykolwiek odpowiedniej robótek kwiatowy motyw. Szczególnie popularny teraz cieszyć maki, fiołki, róże, stokrotki i. W tym artykule widać pewne schematy kolorów haftu ściegu i przeczytać wiele przydatnych wskazówek przy wyborze materiału.


Jakie materiały będą potrzebne do pracy

Po pierwsze, decyduje o tym, co będzie haftować. Co do zasady, ściegiem krzyżykowym, specjalne płótno, na którym będzie wygodnie rozważać szwów. Szczególną uwagę należy zwrócić na dobór nici do haftu. nici do haftowania stosowane. Takie wątki mogą być bawełna, wełna lub wiskoza. Zwykle stosowany w obu wełny lub bawełny. W przypadku programów krzyż kwiat muliny bardziej odpowiedni bawełny.

Obręcz najlepiej jest używać drewnianych lub z tworzyw sztucznych, ale z metalowym klipem. Więc nie będzie musiał upuścić tkaniny podczas haftu. przygotować także igłę o grubości ucha.

Proste schematy kolorów haft ścieg

Poniżej można zobaczyć schemat, który nadaje się zarówno dla nowicjuszy, jak i średnim poziomie. Trzeba będzie nici biały, żółty, zielony, jasnozielony, niebieski, cyan, light cyan i czarnym. kwiat schemat haft ścieg przedstawiony tutaj może być stosowany w dekoracji tkanin, chusteczki, poduszki, a nawet zasłony.

Można haftować kwiaty danych, jak pokazano w samym systemie lub je zaaranżować w zależności od składu. Rozmiar fragmentu o 15 o 15 cm. Pod koniec żelaza haftu.

Pojedyncze utwory na serwetki i obrusy

Szczególnie popularny wśród needlewomen stosowanie systemów haft krzyżyk na małe kwiaty były na nich. Na przykład, maki i róże. Poniżej podajemy Państwu systemu maków. W tym celu trzeba będzie kordonek i Burgundia czerwone odcienie, a także żółty, czarny, jasnozielony, zielony i jasnozielony kolor. Wielkość końcowego fragmentu około 16 do 16 cm.

Najpierw ustalić środek schematu kwiat muliną. Aby to zrobić, znajdź środek każdej strony i podłączyć przeciwnych stronach wyimaginowanej linii. Punkt przecięcia tych linii będzie traktowane jako centrum haftem.

Wtedy zaczynają się haftować. Nie mylić z liczbą krzyży, co 15-20 minut, niech oczy odpocząć. Pod koniec żelaza żelazka haft. Podobny schemat ściegiem krzyżykowym, na którym małe kwiaty mogą być wykorzystane w dekoracji elementów wnętrza (obrusy, poduszki, zasłony) i ubraniem.

Ramki kolorów do poduszki

Nie mniej popularne niż maków i róż, należą needlewomen i schematy kolorów haftu krzyż, ozdobiony w ramce. Liczby te mogą być używane jako dekoracji na pościel poszewkę lub kuchni.

Przed przystąpieniem do wyszywania przygotować płótno odcinek długości około 30 o 30 cm. Praca z takim systemem muliną Kwiat lepiej nie zaczynać centrum i krawędzi.

Do pracy potrzebny jest gwint nici fioletowy, liliowy, żółty, cytryna i zielone. Zacznij od początku do wyszywania zieloną granicę, a następnie kwiaty. Pod koniec haftem wyprasować żelazkiem, aby uzyskać obraz. Jeśli chcesz, aby z taką haft obrus, a następnie przygotować tkankę. Następnie wyciąć w środku kwadratu jest równa wielkości swojej pracy. Dalsze Sew haft w powstałym otworze. Jeśli jest to pożądane, na placu Nie można wyciąć i uszyć obrazu bezpośrednio na tkaninę.

Schematy dla muliną kwiatu jest lepiej użyć monochromatyczne płótna w kolorze białym, czarnym lub niebieskim. Ważne jest, że kolor płótna nie rezonować z wzorca kolorów. Dla dodatkowej dekoracji, można użyć wstążki satynowe, dżetów i topienie cekinów. Dla bardziej precyzyjnych konturów, można przejść na rysowanie prostych szwów, użyj ciemniejszego wątek.