714 Shares 5714 views

„Lekarstwo na strachu”: oglądać programy telewizyjne

Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie życie bez telewizora. Związany z nim jest dosłownie każdego dnia. Każdy ma listę swoich ulubionych talk show, seriale czy oper mydlanych. Wszyscy wiemy, co to znaczy oglądać seriale. Każdy dzień tygodnia lub dzień weekend w wyznaczonym czasie włączyć telewizor i nie może oderwać się od niej na chwilę. Plus serii jest to, że działania odbywają się nie tylko w jednej serii, a rozłożone na wiele dni i miesiące. Zgadzam się, że jest o wiele bardziej interesujące. Te fascynujące seria TV to „lekarstwo na strach.”

Film został wydany w 2013 roku i szybko zdobyła miłość tych, którzy z entuzjazmem ogląda każdy odcinek. Rosyjski serial „Lekarstwo na strachu,” nie można nazwać trywialne, ponieważ nie jest rozwijany bardzo ciekawą historię, która rejestruje swoje obroty.

Bohaterem filmu „lekarstwem na strach” (Alexander Lazarev) – to osoba niezwykła, poświęcona pracy i ma zdolność do podejmowania śmiałych działań. Andrei Kovalev ostatni absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Wstał do rangi podpułkownika usług medycznych. W przeszłości, widział wiele smutku.

Przez długi czas był przedstawiciel rosyjskich sił pokojowych, chroniąc od śmierci ludzi w obszarach, gdzie konflikty zbrojne. Każdy znał go jako chirurg od Boga. Za swoją pracę został odznaczony tytułem Bohatera Rosji. Ale w życiu Andrei nastąpić radykalne zmiany, gdyż kula trafiła go. To kończy swój żywot, który poświęcił swoje życie, a serial „Cure Fear” przechodzi na nowy poziom.

Jego najlepszy przyjaciel, Ilya Grekov, tragicznie zginął w czasie działań wojennych, a Andrew z silnym stłuczenia jest w szpitalu, gdzie spędził długi okres czasu. Jego torturowany umysł inna śmierć nie była przypadkowa i że jego zabójstwo kogoś stojącego. Kovalev przysięga sobie, że zrozumie śmierci Eliasza i odnaleźć zabójcę. Tutaj, w zasadzie, i zaczyna główny kolizji, która jest przeznaczona do serialu „Lek przed strachem”

Po uwolnieniu, on znajdzie pracę w Akademii. Tam przygotowuje młodych studentów do ich usług. Z tego powodu podszedł odpowiedzialnie i dokładnie. Kovalev uczy im wszystko bez utraty nawet najmniejszy szczegół. Uczy studentów działać w różnych sytuacjach, które mogą wystąpić podczas ich eksploatacji. To zajmuje sporo własnego doświadczenia, bo widziałem wiele i wiem, jak się zachować w danej sytuacji.

Seria „Lekarstwo na strachu,” zaraża odwagę i męstwo. Nie ma nic fantastyczne, bo w życiu zbyt istnieją wszystkie te straszne zdarzenia i wypadki. Bohaterami filmu inspirują nas, że nie ma w Rosji takich dzielnych patriotów Andrei Kovalenko. Oni są zawsze gotowi do pomocy w trudnych czasach.

To historia, która przenika swoją duszę, zmuszając do empatii i korzeń dla bohaterów. Takie filmy są konieczne, ponieważ dzięki nim możemy zrozumieć wartość życia, wartość miłości do Ojczyzny, wartości przyjaźni.

Film „Lek przed strachem” można przypisać do tych filmów, które wprowadzają w człowieku dobrej, dobrej jakości. Poza tym patrząc jedną lub dwie serie, widz nie będzie w stanie zatrzymać, bo historia jest naprawdę ekscytujące!