152 Shares 2382 views

Największy park wodny w Baku uznany za pierwszym międzynarodowym luksusowy ośrodek

parki wodne Baku – to komfortowy hotel nad brzegiem Morza Kaspijskiego, place zabaw, restauracje, Wi-Fi i, oczywiście, baseny ze zjeżdżalniami.

Jumeirah Bilgę – największy park wodny w Baku z widokiem na wybrzeże

Jumeirah Beach Hotel Bilgę – najbardziej imponujący kompleks rozrywkowy w Azerbejdżanie, w bezpośrednim sąsiedztwie których znajduje się spa i klub fitness. Dla zwolenników aktywnego trybu życia systemem korty tenisowe, piłki nożnej, siatkówki i boisko do koszykówki. Ale główną atrakcją tego obszaru – 300 metrów prywatnej plaży nad brzegiem Morza Kaspijskiego.

Dla fanów hałaśliwym rozrywki są zawsze otwarte drzwi kręgielnia i klub nocny. Istnieje również luksusowy hotel Jumeirah Beach Hotel Bilgę – pierwszy międzynarodowy luksusowy ośrodek. Adres Water Park: Baku miasto Jumeirah Bilgę Plaża wtedy, Bilgę osada, ulica Gelebe, 94.

Kempinski – jeden z najlepszych

Park wówczas Aqua Kempinski – jeden z najlepszych kompleksów rozrywkowych w stolicy Azerbejdżanu. Park wodny o łącznej powierzchni 3500 metrów kwadratowych znajduje się w dzielnicy Sabail Baku miasta i jest częścią pięciogwiazdkowego hotelu Kempinski Hotel na Baku. W bezpośrednim sąsiedztwie parku wodnego jest Ogród Botaniczny Centralny, a zaledwie 10 minut – Stare Miasto.

Hotel oferuje dwa baseny (kryty i odkryty) ze zjeżdżalniami, a także siłownia, gabinet masażu, sauna, łaźnia parowa i łaźnia turecka. Zapewnia także bezpłatne ręczniki, prysznic i leżaki. Park wodny jest zespół ratowników pracujących.

W bliskiej odległości od parku wodnego znajduje się restauracja, wyposażony w przestronny bezpłatny parking oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Sala restauracyjna jest podzielony na obszary dla palaczy i osób niepalących. Tu przygotować i służyć wyłącznie gościom kuchnię europejską. Pasek restauracja jest zawsze otwarte dla tych, którzy lubią napoje i koktajle.

W hotelu znajduje się również kręgielnia oraz bufet z szerokim wyborem dań kuchni narodowej Azerbejdżanu. Adres: Baku miasto, Kempinski park wodny, ulica M. Mushfig 1C.

AF Hotel-Aqua Park – usługi zwykłych obywateli i VIP-osób

Nie mniej wspaniały widok na wybrzeże Morza Kaspijskiego otwiera się od rodzinnego centrum rozrywki AF Hotel-Aqua Park. korty tenisowe, lodowisko, siłownia i sala bilardowa dla gości VIP – integralną częścią tego wyjątkowego zespołu. Nie zapomnij o tutejszych dzieci. Oferuje on młodym gościom pasaż wideo i wszelkiego rodzaju atrakcji. Adres, pod którym można znaleźć Park Hotel and wody: Baku, wieś Novkhani.

Park wodny składa się z czterech odkrytych basenów (w tym dzieci), zjeżdżalniami i stacji łodzi z możliwością wynajęcia ATV, katamaran, skuter lub jacht przyjemność. Miłośnicy sportów ekstremalnych zostanie poproszony, aby przejść na podróż morską na ponton lub skorzystać z Club Hotel nurkowego.

parki wodne w Baku. Recenzje poseteley

Mile zadowolony odwiedzających niskie ceny Aqua Park Shihov (12 AZN za osobę za wejściem). Jedyną wadą, jeśli chodzi o gości to kompleks rozrywki – od zamykania drzwi i nie kończy się płacenia zadorgivayuschiesya kurtynowe szatnie i prysznice.

Istnieje kilka basenów, z których jedna jest wypełniona wodą morską w parku wodnym Shihov.

Golden Beach zawdzięcza swoją popularność do kabiny tymczasowych tatuaży i usług, które chętnie uciekały przedstawicieli wszystkich kategoriach wiekowych.

Baku park wodny Golden Beach (znajduje się w pobliżu osady Mardakan) jest znany również jako miejsce, gdzie młodzież głośno firma może pokojowo współistnieć z preferujących ciszę starszych małżeństw. Golden Beach jest podzielona na dwie strefy: dla dzieci i dorosłych. Pierwszym z nich jest wyposażony w basen dla płytkich dla dzieci, a drugi składa się z parku rozrywki i głębokiego basenu.

W centralnej części parku wodnego znajduje się przytulna kawiarnia.

Dalga Plaża Aquapark Resort, odwiedzający widzenia, może twierdzić, że „Najlepszy park wodny w Baku.” Ceny dla 35 AZN za osobę (w weekendy), jednak goście tego centrum jest uważany za nieco zawyżone.

Park wodny – wielkie baseny ze zjeżdżalniami, prysznice, ale główną zaletą dalga Plaża Aquapark Resort – czyste morze.

Aqua Park Khazar Golden Beach – idealne miejsce do aktywnego wypoczynku (na przykład do uprawiania sportów wodnych), a na rodzinne wakacje nad morzem. Blisko parku wodnego hotel położony jest Khazar Golden Beach. Tu, z dala od zgiełku, wielki czasie przedstawiciele wszystkich grup wiekowych. Adres: Baku miasto, Khazar Golden Beach Park wodny, Mardakan rozliczenia.