605 Shares 7216 views

„Biały dolny, czarny top”. Jak się ubrać?

Wielu z nas jeszcze w szkole, aby uświadomić sobie, że biały top i czarne dno w strój jest symbolem jakiegoś jednolitego lub formalnym stylu. Czy to możliwe, aby zmienić kolory wręcz przeciwnie, takiego człowieka? Oznacza to, że w odwrotnej kolejności: biały, czarny top dno? Czy postrzeganie tych wokół zmiany stylu?

Spotykają się na ubrania …

Każdy z nas w dzieciństwie słyszał bardzo znane powiedzenie, że sięga czasów starożytnych. I brzmi tak: „Meet na ubrania i odstawieni do umysłu.” Obecnie jesteśmy przyzwyczajeni do interpretacji jego znaczenia na swój sposób: bez względu na to, jak ubrany mężczyzna, on jest biedny czy bogaty. Niezależnie od tego, co jego serce, dusza i jego nastawienie do życia. Ale jeśli myślisz o sens pierwszych słów … dlaczego spotykają się na ubrania? Wszystko ma wyjaśnienia. W czasach starożytnych, było znakiem rozpoznawczym ubrania naszych pradziadów. Mogła powiedzieć o wszystkim człowieka: jaki jest jego status społeczny, status społeczny, co jest materialne powodzenie w niektórych dziedzinach życia, pojedyncze, i więcej.

A „eskortowany do umysłu.” Nagle mężczyzna był wojownikiem, a ubrania był odpowiadające swoim rodzajem aktywności i przyjął go jako honorowego rady. I rzeczywiście, wojownik z jego bezużyteczne, i nikt nie może go chronić …

Dlatego konieczne jest, aby wyjaśnić nasze potomstwo znaczenie tego przysłowia. Spotkanie na ubrania, ludzie nie doceniają jej wartość pieniężną, a następnie, co niedźwiedzie punkt wyposażyć każdego.

Elegancki wygląd …

Jak Ci wspaniały wygląd! Zgadzam się, że każdy z nas chciałby usłyszeć taką duszę ogrzewania komplement. Jednak większość z nas jest głęboko zakorzenione przekonanie, że elegancki wygląd – ten strój w modnych butików, opróżnianie ich portfele tam. Ale to jest fundamentalnie błędne. Zgodnie z zasadami etykiety, aby wyglądać najlepiej pomoże przestrzegać kilku prostych zasad. a mianowicie:

 • Ubranie musi dobrze pasować na rysunku i dopasować rozmiar, co to może być.
 • Wybierając strój, należy wziąć pod uwagę wiek – być mądrym.
 • Ubrania powinny być noszone, biorąc pod uwagę sezonowość – zimą wziąć ciepłe ubranie. W okresie letnim, nie umieścić w modelach przeznaczonych do zimnej pogody.
 • Przy wyborze ubrania również uwzględnia pory dnia – rano szczytu innego modelu niż wieczorem.
 • Ornaty powinien odzwierciedlać charakter imprezy: pracy umieścić na ścisły dress code, imprezę lub wakacje, można wybrać model jaśniejsze.
 • Materiał, z którego szyte strój ma wielkie znaczenie. Ubrania, nawet najprostsze kroju wygląda solidnie, jeśli jest wykonany z wysokiej jakości tkaniny.
 • Rzeczy muszą być zawsze czyste, schludne i wyprasowane.

Należy pamiętać, że żaden z elementów ani rady „kupić modne ubrania w sklepie." A dlaczego? Ponieważ z mody powinny być traktowane ostrożnie i delikatnie: podkreślać swoje trendy, wystarczy kupić kilka drobnych akcesoriów lub tkanina-to-date kolorach. I będzie podkreślać tylko ich dobre maniery i delikatny smak.

Przepisy stylu dla mężczyzn

Bez względu na to jakiego koloru kurtki i spodnie: nawet w przypadku wybrania opcji „dole biały, czarny top,” człowiek biznesu powinien uwzględniać zasady noszenia ubrania. Po tym wszystkim, mogą zostawić ślad na postawie kolegów i podwładnych, a nawet wpływać na interes zawarcia.

 • W tych samych ubraniach nie pojawi się 2 lub więcej dni w pracy lub zdarzenia. Jeśli kombinezon jest ponownie zużyte, koszula powinna być świeża i krawat wybrane inne kolory.
 • Krawat powinien być poniżej pasa spodni zaledwie kilka centymetrów.
 • Najniższy przycisk kurtkę nigdy nie powinien być zapięty.
 • Krawat jest zawsze ciemniejszy od koszuli.
 • ludzi biznesu buty tylko czarne.
 • Kolor skarpetek jest również zwracać uwagę. Jeśli czarne buty – skarpetki w tym samym kolorze. Jeśli buty są brązowe – w tym przypadku kolor skarpetek z tego samego tonu remisu.
 • W doborze akcesoriów należy zauważyć, że kolor klamry pasa powinna być zgodna z tonu zegarka bransoletki.
 • Biznesmen nie powinny być noszone za każdym razem ten sam zegar. Jest uważane za oznakę złego smaku. Są to zegarki dla biura, rozrywka, sport – to oznaka dobrych manier.
 • Na płaszczu szanowani mężczyźni poniżej kolana.
 • Jeśli nosisz rękawiczki i czapkę, które muszą być obecne w szatni. Warto o tym pamiętać. Rękawiczkach bez nakrycia głowy – naruszenie etykiety.
 • Witamy wyjmowane buty w pracy, a także czystą chusteczkę do kieszeni marynarki.

Oto podstawowe zasady etykiety, jest zdeterminowany, jak właściwie ubrać mężczyznę, aby wyglądać szacunku i godności.

dni roboczych

Twierdził on, że nudny strój jest niemal główną przyczyną depresji wśród pracowników biurowych. Postaraj się znaleźć wyjście. Aby nie wpaść w rozpaczy i depresji tępym rodzaju ubrań firmowych, powinni nauczyć się strój i modne i piękne.

Dress code wymagane w pracy. Cóż, sędzia dla siebie, jaka jest sytuacja będzie panować w biurze, czy pracownicy są w sukniach wieczorowych i szerokim rondem kapelusze? Partnerzy biznesowi będą traktować poważnie dyrektora, który przyszedł do zaciągania w kolorowe koszule, szorty i sandały na plaży? Więc co się ubrać do pracy dla ludzi?

Aby rozpocząć, należy określić, jakie rodzaje ubioru, jest ich kilka.

 • Firma formalny. Ten typ ubrań biurowych zwykle używają menedżerów i dyrektorów najwyższej rangi. Bo to wymaga ścisłej garnitur wyciszone tony. W tym przypadku, kurtka i spodnie powinny być dostosowane z tej samej gliny i całkowicie dopasować kolor.
 • Ogólnie sprawa. To jest zwykły styl biznesu, szeroko stosowane pracowników biurowych górę i średniego szczebla. Dla tej opcji dopuszczalności pewnych kombinacji ubrania.
 • dorywczo działalności. Najbardziej opcja demokratyczny styl biznesowy. Przyznaje bezpłatną ubioru. Wybierając strój, możliwe jest, oprócz ścisłego garnitur, również pozwolić sobie na „dole biały, czarny top”. Jak to jest? Na przykład, nosić białe spodnie i czarny sweter.

Co można nosić białe spodnie?

Jeśli w południowych ciepłych krajach ludzie są szczęśliwi i nosi spodnie lekkie wszędzie, w północnych szerokościach geograficznych do białego koloru mocnej połowie obawy ludzkości bardzo ostrożnie, bojąc się ośmieszyć w nich. I na próżno. Białe spodnie (męska) będzie wyglądać na ich właściciela piękna i seksowna nawet jeśli stanie skutecznie dopasować je do swojej garderoby. Oraz że ubranie powinno być połączone skarpetki i buty.

Białe spodnie są uważane letnie ubrania. Dlatego też w większości przypadków mogą być noszone bez skarpetek. Ale jeśli białe spodnie (męska) surowe cięcia strzałka, tu nie zrobić bez nich. W tym przypadku, skarpetki musi być połączona z dowolną odzież akcesoria – krawat, chusteczka. I ma czarnych tonów.

Z białe spodnie można nosić buty o dowolnym kolorze. Bardzo istotne wzory brązowy, niebieski i Burgundii odcieniach. Od czerwony to chyba nie warto ryzykować. Ale niebieskie buty zamszowe będzie wyglądać z białymi spodniami bardzo imponujące. Czarny jest najlepiej unikać. Ale czy są kompletne białe dżinsy, czarną koszulkę i kurtkę – w tym przypadku, ciemne buty jest całkiem właściwe.

Białe spodnie powinny siedzieć na doskonałego człowieka. Mogą to być zarówno wąskie i szerokie, ale powinny być czyste linie bez zbędnych fałd i zagnieceń.

Od co się ubrać kurtkę w kolorze czarnym?

Czarna kurtka – bardzo wymagająca i kapryśna rzecz szafa mężczyzny. On nie toleruje promashek i nieudane kombinacje. Oraz umiejętne podejście może uczynić człowieka stanu i pozwala wygrać kilka bardzo stylowy sposób.

To może być noszone nie tylko z klasycznymi spodniami. Przykładowo, stare czarne marynarka z powodzeniem łączyć z koszulki damskie, dżinsy, chinos lub nawet spodenek. Te nieklasyczne kombinacje buty odzież pasuje rygorystyczne. Ale buty lub mokasyny mogą zrujnować wizerunek. Dla tych, którzy wolą buty sportowe, możemy doradzić czarna kurtka weluru. Razem, wyglądają świetnie. Żakiety i kurtki ciemne kolory mogą być noszone w dowolnym miejscu – na spotkaniach roboczych, odpoczynku lub biznesowych. Co ważne, nie bój się eksperymentować.

Wybór krawat

Krawat jest bardzo ważne i istotne w męskich akcesoriów garderoby. Dlatego należy przestrzegać pewnych zasad. Na ciemnym garniturze i koszuli krawat zawsze wybrać jeden odcień jaśniejszy od koloru. Nie trudno zapamiętać. Jeśli strój jest koszula światła i ciemności – remis powinien być lekki. Inną regułą. Jasny krawat wybrana w przypadku koloru światła i koszuli.

wniosek

Trochę eksperymentowania, kreatywności – i będziesz wyglądać stylowo i atrakcyjnie. Teraz, gdy wiesz, w jakich przypadkach umestnten wersji „białej dno, czarny top”. Stosując zasady etykiety w wyborze łuku zawsze mogą wyglądać najlepiej zainteresowanie.