660 Shares 7620 views

Jekaterynburg, Teatr Izba Wspólnego Muzeum Ural pisarzy repertuarze, zdjęcia, opinie

Coraz więcej osób interesuje się ponownie w różnych formach sztuki. Oczywiście, jednym z najbardziej popularnych inteligentnej rozrywki – klasycznego dramatu. Artykuł opisuje historię, cechy i repertuar Teatru Chamber (Jekaterynburg).

metoda popularyzatorska

Unikalna areną występów pochodzi od fundamentów zjednoczonej muzeum Ural pisarzy. Jest to jedna z największych organizacji literackich w Rosji. Głównym celem tego sojuszu – aby promować książkę dla młodzieży. W 1986 roku kierownictwo stowarzyszenia na pomysł, aby stworzyć filię muzeum opiera się, że będzie wspierać tworzenie autorów krajowych i zagranicznych. Dlatego zdecydowano się na budowę teatru kameralnego.

Komora z angielskim, słowo tłumaczone jako „małego pokoju”. Scena została od razu przeznaczone dla niewielkiej ilości publiczności. Celem tej instytucji było stworzenie warunków dla spektakli, które kiedyś były wystawiane w domach arystokratycznych.

Pod koniec 1980 roku miał już wystarczającą podstawę do działającego Jekaterynburg. Teatr komora, której był założycielem muzeum, ani razu nie otrzymał „zielone światło” od władz miejskich. Przez długi czas, pisarze Uralu musiał bronić swojego projektu i udowodnić urzędnikom, że ta gałąź jest potrzebne.

Prawo do istnienia

Jednak wysiłki nie poszły na marne. Budowa obiektu trwała 12 długich lat. Dopiero w 1998 roku, 1 grudnia, długo oczekiwana premiera. Otwarcie czasowym do 275. rocznicy założenia miasta Jekaterynburg. Pierwszy występ, który grał na scenie, był „Kamienny Kwiat” – dzieło słynnego pisarza tego regionu Pavel Bazhov. Należy zauważyć, że ten występ koncert dzisiaj. Spektakl został skierowany do dzieci i jest oryginalna karta oddziału.

Natychmiast otrzymał dobre opinie od mieszkańców i turystów, Teatr Kameralny (Jekaterynburg). Zdjęcia potwierdzają, że budynek był nie tylko wygodny, ale przytulny. Projektanci i architekci projektu upewnić się, że dom był nie tylko wygodne, ale również luksusowe.

Wyposażenie pokoju

Całkowita liczba miejsc – 157. Kształt hali – amfiteatr. Dlatego dobrze widzieć i słyszeć wszystko, co dzieje się na scenie z dowolnego miejsca. Jest wygodny i przestronny hol.

Sam pokój znajduje się w centrum miasta, w spokojnej dzielnicy literackiej. Jest to jeden z najbardziej popularnych dziedzin. Odwiedzający miasto jest bardzo łatwe do znalezienia Teatr Kameralny (Jekaterynburg). Recenzje lokalizacji jest również pozytywne. Stoi on w pobliżu stacji metra „Dinamo”. Są miejsca parkingowe. Jednak goście skarżą się, że miejsce jest bardzo małe, więc jeśli chcesz zostawić samochód na parkingu, trzeba przyjechać wcześniej.

Adres oddziału: ul. Proletariacki, 18.

Wielu odwiedzających chwalić pracowników. Pracownicy są bardzo uprzejmi i mili. W holu odgrywa niewielką orkiestrę, która doskonale dopasowuje gościom odpowiednią atmosferę. Przekąskę w komfortowym, choć mała, szafka.

duch w domu

Wielu odwiedzających powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych inteligentnej rozrywki, która może zaoferować miasto Jekaterynburg. Teatr komora jest dość mała, dlatego podzielił publiczność, wszystkie wydarzenia, które odbywają się na scenie – na pierwszy rzut oka. artystów repliki można usłyszeć z dowolnego miejsca. Niektórzy mówią, że dlatego, że pokój jest mały, każdy gość czuje się częścią spektaklu. Ten pokój jest bardzo przytulny i miły. Goście czują, że tu można chodzić zarówno celownik oraz w towarzystwie przyjaciół lub rodziny.

Kolejną zaletą – klasyczny repertuar. Tutaj widz nie widzi wulgarność i absurdu. Rodzice mówią, że jest to doskonała okazja, aby wprowadzić dziecko w świat literatury.

Zazwyczaj istnieje stała upublicznieniem. Często w korytarzu można spotkać gości z miasta Jekaterynburg. Teatr komora, według niektórych lokalnych – schronienie dla nauczycieli i emerytów. Zwolennicy Sztuki Nowoczesnej skarżą się, że ludzie, którzy lubią niezwykłą interpretację znanych opowiadań, to nic do zrobienia.

Dodatkowe informacje dla rodziców

Kolejną zaletą tego teatru – ciekawy i jasny Nowy Rok. W zimie, dyrektorzy put „Kopciuszka”. Rodzice mówią, że na kilka godzin, zarówno dzieci jak i dorośli byli w bajce. Urządzone nie tylko na scenie, ale także hol. Jest zawsze świecące światła, i nie było to luksusowy choinka.

Oprócz występów, konkursy dla dzieci zorganizowany i łamigłówki. Dzieci szukają kryształ buta bohatera. To nie przejdzie bez okazji Santa Claus.

Często przyciąga dobrze znane postacie z bajek plakatów Teatru Chamber w grudniu. Jekaterynburg ma dużo przestrzeni, gdzie show Nowy Rok, ale jest w oddziale Muzeum rodzice kupują bilety dla swoich dzieci. Tylko pozytywne wrażenia z pokazu.

Podejście do publiczności

występy dzieci są tak wielkie, że z roku na rok coraz więcej dzieci chcą dostać go w tym kompleksie. Ponadto, rodzice mówią, że występy są nie tylko zabawne, ale także funkcja informacji.

Ale goście zauważyć, że lepiej nie kupować bilety na pierwszym rzędzie. Nawet dla dorosłych, nie mówiąc już dzieci, konieczne jest, aby podnieść głowę, bo scena jest dość wysoki.

Nie bardzo drogie bilety do teatru komory. Jekaterynburg i innych znanych scen, odpowiednio, konkurencja pomiędzy dużymi halach. Jednak ta gałąź ma jedną znaczącą przewagę nad innymi. On troszczy się o jego publiczności – mówią goście. Na przykład, jeżeli ze szczególnych powodów wykonanie jest odroczone, w godzinach wieczornych, kiedy pokaz był się odbyć, administracja wykonuje inne czynności. Wystąpić wieczory literackie i spotkania edukacyjne z pisarzami. Należy zauważyć – za darmo.

tymczasowa struktura

Jedną z głównych wad tego komunikatu goście – nie ma stałego trupy teatralnej Chamber. Jekaterynburg słynie z wielu znanych aktorów. Należy zauważyć, że niektóre z dzisiejszych gwiazd widać na tym etapie. W szczególności, tutaj graliśmy Wiktor Loginov (najbardziej znany z serialu „Happy Together”), Irina Yermolov (w tej roli w filmie „Listonosz Białej Nocy”) i Honored Artysta Rosji Jurij Alexeev.

Jest oczywiste, że kupując bilet, można dostać się do show, które będzie służyć najlepszych aktorów naszych czasów, talentu, który uznaje wyższego autorytetu. Jednak z drugiej strony, jest to bardzo trudne do ciągłego monitorowania składu trupy. Dlatego, skarżą się użytkownicy często mają do „tolerować” mało znany grę aktorów.

nieśmiertelna repertuar

Istnieje wiele aren do występów w Jekaterynburgu. Teatr komora jak innych gości ze względu na fakt, że tutaj w przestronnym pokoju, można pograć dobrych artystów. Goście twierdzą, że instrukcja każdym razem wybiera aktorów, którzy są częścią tego doskonałego obrazu i dobre doświadczenia oświetlają jego charakter.

Bardzo zróżnicowany repertuar w teatrze. Zwykle etap dyrektorzy odgrywa że otrzymał dobrą reputację. Jednym z najbardziej popularnych produkcjach publiczności – „Scarlet Sails”. Ponadto, nie mniej popularny „Warszawa Melody”. Oczywiście, scena nie można sobie wyobrazić bez takich nieśmiertelnych dzieł klasyków jak „Pigmalion”, „Wiśniowy sad” i „Wujaszek Wania”. odgrywa duże zapotrzebowanie dzieci „Och, księżniczka”, „Aladyn i Magic Lamp”.

Każdy, kto raz odwiedził teatr, z powrotem tutaj. Tutaj króluje ciągle wyjątkowo dobrą atmosferę, która przyciąga turystów z całego kraju.