677 Shares 6711 views

Trochę dzianiny hak motyl: zrobić na dwa sposoby

Każdy produkt wykonany własnymi rękami będzie wyglądać bardziej elegancko, jeśli jest do dekoracji żadnych elementów wykończeniowych. Wśród ogromnej różnorodności wszelkiego rodzaju wstążek koronki, kwiaty i wstążki zajmują szczególne miejsce z dzianin igły motylkowe. Ten mały obraz jest symbolem miłości, piękna i odrodzenia. Nawet w chrześcijaństwie, każdy etap transformacji z robak pełzający w żywych latającego stwora odpowiada swojej nazwie: Caterpillar – życie, śmierć i kokonu – Butterfly – przebudzenie. Dlatego wskazane jest, aby ozdobić go symbolem ubrań dla dzieci, choć bez materii chłopca lub dziewczynki. Najczęściej dopasować hak motyla. Metody wykonywania różnią się przede wszystkim wybranych wzorów i koloru. Proponujemy dwa warianty akcesoria wykończeniowe, z których ostatni uzupełnia schemat dziania motyla. Hook to zadanie bardzo łatwo i szybko. Spróbuj!


Pierwszy dzianina szydełkowa motyl

Produkt końcowy uzyskuje się w postaci stabilnej, ze względu na fakt, że zastosowanie cienkiej ramki, lecz sprężystego drutu. Złożyć go jak chcesz. Motyl może być albo okrągłe klapy oraz z zaostrzony. Nie zapomnij o wąsy i tułowia. Najprostszym sposobem minimalizacji drutu w postaci czterech pętli, z których dwa powinny być nieco większe. Zawiązać nić, przenosząc wszystkie zawiłości. Można to zadanie trochę inaczej. W tym gładkim kawałkiem drutu wysiada wątki w jednej warstwie. Wtedy być kształtowane. Następnie, zewnętrzna krawędź dysponuje ażurowy lepkość.

Druga dzianina szydełkowa motyl

Każda strona jest oddzielne, ale początek całości. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które opisuje krok po kroku dziewiarskich rzędach.

  1. Dziewięć szwów zamknąć łańcuch w kole.
  2. Dzianina trzy pętle powietrza do podnoszenia. Wtedy cztery pętle łańcuchowe muszą wykonać siedem kolumn z jednej sc.
  3. Aby podnieść – łańcuch pętli trzy powietrza. Następnie drutach dziesięć post. Zgodnie ze schematem nakida.
  4. Trzy pętle do podnoszenia. Dzianiny dwóch filarach. z dwoma sc w jednym poście. poprzedniego rzędu, a następnie obok bazowej pętli – dwie kolumny z jednej sc czterech pętli powietrza. Pomijanie jedną pętlę na ziemi, dzianiny następnej pętli i później w każdy: dwie kolumny z SC, dwie kolumny z dwoma SC w jednej pętli. Pozostałe cztery powody zawiasy – cztery bary z jednym sc.
  5. Polustolbik. Trzy pętle ostatnim rzędzie – trzy kolumny, bez SC. W ciągu następnych trzech pętlach z poprzedniego rzędu o dwie kolumny bez sc w każdym. Następnie kolumna bez sc pętli powietrza. Następnie trzeba pogłębiać numer poprzedzający poprzedni, dzianiny polustolbik przechwytywania środku i kruszenia cztery pętle powietrznych. Jeden vozushaya kolumna pętli bez SC. Pozostałe pętle dzianiny bez nakida kolumny, dwie kolumny z dwoma nakida, dwie kolumny bez sc.
  6. Trzy pętla vozdushyne, dwie kolumny z dwoma SC, cztery bary z jednym SC, dwa pętla vozdushyne polustolbik.
  7. Druga połowa tally schemat jest podobny.
  8. Dial pięć pętli dostać się do organizmu. Włączanie pracy, dzianiny cztery polustolbika. Następnie wykonać cztery pętle vozdushyne i wspaniałe kolumny, dzianiny na początku łańcucha i składające się z trzech kolumn z dwoma sc. Vozdushyne trzy pętle i kolumnę bez SC.
  9. Szyć ciała do skrzydeł otrzymanych i zakończyć wąsy.

Gotowe dzianin szydełkowych skrobie przepustnice, aby uzyskać stabilny i piękny kształt.