269 Shares 7354 views

Hotel w Yeisk. Popularny hotel miejski

W tym momencie staje się bardziej naglące niż kiedykolwiek opierać się na słynnym Morzu Azowskim. I choć w ostatnich latach, lokalne ośrodki są dużo utraconych miast i miasteczek z Morza Czarnego, teraz różnica jest mniejsza.


Jeden z tych ośrodków jest Yeisk. Relaksujący pobyt tutaj będzie dodać piękno i różnorodność naturalnego ujścia, jest oddzielona od nadmorskich kurortów. Ponadto, aby poprawić samopoczucie ma także duże obszary krajobrazowe, na której resztę domu.

Południowe słońce i ciepłe morze Azowskie, bogate stepu i morskiego powietrza, ośrodek pod warunkiem doskonałe warunki do tworzenia różnych obiektów turystycznych w Jejsk nad Morzem Azowskim.

Hotel „Tam stoi”

Ludzie, którzy są zmęczeni zanieczyszczonych miast i ciągłego gwaru, dobrze udać się do wspaniałego miasta Yeisk, położone na wybrzeżu Morza Azowskiego. Prywatny hotel w Yeisk „Tam stoi” jest idealny dla każdego, dla relaksujące hobby.

Tutaj na odpoczynek niezbędne warunki zostały utworzone: przytulnej kawiarni z doskonałą kuchnię, komfortowe pokoje, a dla dzieci jest specjalny plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą.

Koszt: od 1800 RUB / dzień ..

Kompleks hotelowy „Odpoczynek”

Hotel „Holiday” w Yeisk położony nad brzegiem Morza Azowskiego. Na terenie kompleksu znajduje się kawiarnia, gdzie smaczne gotowanie, a posiłki są dostępne dla gości na popularnym dzisiaj „bufet”. Każdy użytkownik z pewnością docenią fakt, że cena pokoju znajduje się basen z sauną fińską i turecką.

Ten hotel w Yeisk oferuje komfortowe i ciche pokoje. Każdy z nich posiada niezbędny sprzęt. Do dyspozycji gości jest również kosmetyka sprzętową, dzięki której nie operacja jest możliwa do skorygowania coś w swoim wyglądzie. Personel kompleksu hotelowego pomoże Ci pozostać przy wszystkich problemów, które powstają, gdy mieszka.

Koszt: od 1700 RUB / dzień ..

Hotel „Morze”

„Seaside” powinna być wykonana z uwzględnieniem hotele Yeisk z basenem. Instytucja ma nazwę, która mówi, jak z okien swoich pokoi roztaczają się spektakularne widoki na morze. W pobliżu hotelu znajduje się nadmorski bulwar z wielu restauracji i kawiarni, delfinarium, park wodny, obozów i oceanarium dla dzieci.

„Morski” na miejscu oferuje 13 pokoi. Mają wszystko na przyjemny, relaksujący wypoczynek. Wszystkie pokoje posiadają telewizor plazmowy, klimatyzator i lodówkę. Oferuje on goście w tenisa stołowego, plac zabaw, parking oraz odkryty cafe.

Koszt: od 1500 RUB / dzień ..

Hotel "Marina"

„Port” również znajduje się na wybrzeżu Morza Azowskiego. Istnieją trzy piętra, które znajdują się 21 pokoi. Wszystkie wyposażone są w to, co jest potrzebne do pełnego wakacje.

Nie daleko od tego mini-hotel położony w Yeisk konna, park wodny, pawilony handlowe. Instytucja na życzenie Gości organizujemy wycieczki do surfowania, łowiectwa i rybołówstwa, rekreacji dla dzieci.

Koszt: od 1600 RUB / dzień ..

Hotel "Elena"

W tym mini-hotel w Yeisk bardzo ciekawa lokalizacja – chodzi o zejście do plaży. Nie daleko można zobaczyć park wodny, Dolphin i inne rozrywkowe miasta. Kompleks pokoi usytuowanych na 2 piętrach budynku.

Ten hotel ma osiemnaście pokoi, które wyposażone są w komfortowe meble i pluszowe indywidualnego projektu.

Koszt: od 1500 RUB / dzień ..

Hotel „drogowe”

Hotel w Yeisk „Drogach” jest doskonałym miejscem zatrzymania, położony nieco dalej centrum Yeisk, natomiast w bliskiej odległości do niego. Jest myjnia samochodowa, sklepy, usługi opona, parking, kawiarnia, oferuje ogromny wybór dań, aby zadowolić wszystkie gusta. Pokoje – w różnych kategoriach, ze wszystkimi udogodnieniami, lodówki, telewizory, wygodne łóżka.

Tutaj do usług turystów jest przeznaczona do wynajęcia suszarki do włosów, wędkowania i grillowania. Hotel usytuowany jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku na parterze znajduje się kawiarnia.

Koszt: od 1000 RUB / dzień ..

Hotel "Khan Beach"

Ten hotel znajduje się w Yeisk na mierzei oddzielającej Beysugsky ujście i Jezioro Khanskoye. Khan brzegu jeziora – to idealne miejsce dla wędkarzy, myśliwych i rekreacji, do odzyskania ciała i umysłu.

Hotel w Yeisk „Khan Beach„oferuje urlopowicze harmonii z naturą i komfort w domu. Oferuje gościom komfortowo urządzone pokoje w różnych kategoriach. Każdy z nich posiada wszystkie niezbędne meble, które są potrzebne do komfortowego pobytu. Na terenie znajdują się miejsca do opalania tarasem, restauracja. Przyjazny personel będzie niezapomniane wakacje.

Koszt: od 1300 RUB / dzień ..

"Verona" hotel

Hotel Complex „Verona” położony jest na wybrzeżu Morza Azowskiego. Jest to przytulne miejsce na pobyt czasowy tam, jak również przyjemny pobyt z przyjaciółmi. W kompleksie hotelowym w tym słynna we wspaniałym klubie karaoke.

Hotel „Verona” jest jednym z najbardziej komfortowych we wszystkich Yeisk. Komfortowe pokoje w różnych kategoriach w przystępnych cenach, bardzo przyjazny i pomocny personel, na poziomie europejskim usług, dogodnej lokalizacji i domową atmosferą – wizytówkę hotelu. Raz będąc w „Verona”, będziemy chcieli, aby powrócić ponownie powtórzyć to niezapomniane wakacje.

Koszt: od 2100 RUB / dzień ..