335 Shares 1214 views

Laptop Acer Aspire E1-531: przegląd modeli, zdjęcia

Nowy laptop w pięknym projektowania i liczne funkcje od renomowanego producenta Acer – Aspire E1-531. To o tym będziemy rozmawiać w tym artykule.


Charakterystyka techniczna urządzenia są idealne dla wielu użytkowników, nawet tych wymagających potężnego urządzenia. Większość części jest wykonana z tworzywa sztucznego, z pewnym gładkiej powierzchni, a druga – szorstkie. To podgrzewa szczególne zainteresowanie konsumentów, więc wygląda na to pole. producent pokrywa wykonana z plastiku walcowanego. Podstawowy kolor – czarny.

wygląd

Ten laptop jest ubrana w niezwykle ciekawym i pięknym ciałem, które będą przyciągać uwagę nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. On jest bardzo subtelny. Notebook Acer Aspire E1-531 ma błyszczący ekran i obudowa jest wykonana w kombinacji połysku i plastiku. To także wielka przyjemność, że możemy zabrać go ze sobą do pracy lub po prostu jako asystent dla rozrywki, ponieważ jego funkcjonalność jest imponująca. Wymiary urządzenia, aby 381h253h33 mm, masa – 2,43 kg.

Szczegóły są ustawione dobrze, ekran nie jest poluzowane, śruby nie są odpoczynek. Dzięki Acer inskrypcje ogólny projekt nie wygląda zbyt ciemny lub pracy. Ze względu na fakt, że obudowa ma błyszczące elementy laptop będzie musiał okresowo czyścić z odciskami palców. Dno jest również wykonany z tworzywa sztucznego, ale już szczotkowane. Jest to wygodniejsze, ponieważ wymaga gruntownego czyszczenia. Nie mam Acer Aspire E1-531 i nogi z gumy, które pomagają urządzenie nie ślizgać się na stoisku, jak również promować lepszą cyrkulację powietrza.

parametry techniczne

Teraz nadszedł czas, aby dokonać przeglądu specyfikacji technicznych. I powinna rozpocząć się z tym, że laptop jest oparty na procesorze Intel Pentium B960, który zapewnia wysokiej klasy i efektywne działanie. Ze względu na twardym dysku pamięci 750 GB pamięci RAM i 4 GB można nagrać ogromne ilości wymaganych informacji. Może być wiele programów, plików multimedialnych, dokumentów tekstowych, sterowników i innych.

pokaz

Model Acer Aspire E1-531 poprowadzi w programach multimedialnych. Jego ekran mówi sama za siebie. Po pierwsze, to odnosi się do wyświetlacza LED, która zapewnia transmisję naturalne kolory i naturalne, a także zapobiega zmęczenie oczu. Zaletą jest fakt, że jest on w stanie wyświetlić obraz kinowy, więc będziesz miał przyjemność oglądać swoje ulubione filmy lub filmów. Ekspansja jest 15,6 cala. Dzięki wbudowanemu stereo BluRay i można w pełni cieszyć się odtwarzanie wysokiej jakości nagrań.

Acer Aspire E1-531: Keyboard

Notebook posiada pełną klawiaturę z dodatkową klawiaturą numeryczną. Znak wykonany z koloru białego, która pomaga lepiej je zobaczyć w ciemności. Przyciski najbardziej wygodne, ponieważ mają niewielki wcięcia. Problemy z drukowaniem nie będzie występować, nawet z tym, że nie ma odległość pomiędzy przyciskami. Ponadto układ standardu, więc nie muszą być przeszkoleni. Nie dla obszaru klawiatury jest dedykowany przycisk, który został zaprojektowany, aby włączyć i wyłączyć urządzenie.

Touchpad ma małą depresję, która jest bardzo wygodne podczas użytkowania.

Dodatkowe funkcje

Dzięki wbudowanej kamery i mikrofonu, można użyć programów do rozmów wideo i rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi w Internecie. Co do dużych prędkości i bezprzewodowy dostęp do Internetu, to pomoże interfejs Wi-Fi. Warto również zauważyć, że laptopy (w tym Acer Aspire E1-531), że producent nie szkodliwe dla środowiska po utylizacji, a wszystko dzięki najnowszej technologii przy ich tworzeniu, nie zawierają lotnych substancji szkodliwych. Jest to również wielka zaleta do innych podobnych urządzeń, które są prezentowane na rynku technologii.

wynik

Ten model laptopa, aby zadowolić każdego, kto nie ma dużo pieniędzy na droższych opcji, a chce grać i pracować na urządzeniu przenośnym. Nie jest konieczne, aby mieć nadzieję, że urządzenie będzie wyciągnąć zbyt rozbudowane opcje. Ale dla swojej kategorii cenowej doskonale radzi sobie z wieloma problemami. Kilka osób nie są zadowoleni z 4 GB pamięci RAM. Wielu czuje wygodną klawiaturę i touchpad. Jednak są tacy, którzy twierdzą, że te ostatnie często zawiesza się i czasami nie działa.

Idealnie, zarówno do pracy jak i do zabawy jest odpowiedni model Acer Aspire E1-531. Cechy urządzenia całkiem do przyjęcia. A co najważniejsze, że bardzo dobrze dogaduje się z różnymi rodzajami gier.