508 Shares 5231 views

Movie Maker – świetny program dla każdego, kto chce dowiedzieć się, jak stworzyć pokaz slajdów

Movie Maker – to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, jak utworzyć pokaz slajdów. Interfejs programu jest bardzo prosta. Nawet początkujący będą trudności, aby zrozumieć to może być kwestią minut.

Z Movie Maker, dowiesz się, jak stworzyć pokaz slajdów zdjęć. Na domowym komputerze, można stworzyć swój pierwszy film, wyciąć kawałek filmu, muzyki i napisów nakładki i więcej.

Aby utworzyć film, który trzeba przejść przez trzy etapy:

1. Aby rozpocząć dodawanie filmów.

2. Następnie edytować film.

3. Ostatecznie rezerwy.

Windows Movie Maker obsługuje wiele nowoczesnych formatów multimedialnych: MP3, MPG, JPG, BMP i innych. W związku z tym, w jaki sposób utworzyć pokaz slajdów z muzyką, można łatwo nauczyć. Przeciągnij i funkcja drog są również obsługiwane. Używając ich, można przeciągnąć i upuścić pliki do okna programu.

Jak utworzyć pokaz slajdów w etapach?

Pierwszy krok: wypełnić swój projekt klipy wideo, ścieżki audio i ilustracje.

Drugi krok: aby rozpocząć edycję filmu po dodaniu wszystkich plików w skrypcie, możemy uzupełnić wizualizacje, przejścia wideo, wygaszacze ekranu i napisów. Działanie żadnego efektu można zobaczyć z góry, a do podpisania wielkich fotografii do wykorzystania napisów.

Trzeci etap: zapisywanie filmów na następnie oglądać na komputerze lub innych urządzeniach. Ostrzeżenie! Wideo jest obsługiwana tylko w formacie WMV. Ponadto, projekt może zostać zapisany z MSWMM przedłużacza.

Warto wspomnieć, że istnieje kilka różnych wersji Windows Movie Maker. Dla użytkowników systemu Windows XP będzie pasować do wersji 2.0. Można również użyć 2.1 i Windows 7 i Vista – 2,6.

Bardzo często, Movie Maker jest zawarte w pakiecie podstawowym, a to nie jest konieczne, aby zainstalować oddzielnie, to znaczy, że jest, że tak powiem, dołączony do systemu operacyjnego.

Zalety programu:

1. łatwo instalowane.

2. Korzystanie łatwe.

3. Rozumie wiele formatów.

4. Dla wielu ustawień wideo i efektów.

5. Nie ma prawie każdy komputer.

Wady: Brak mleczka zawodowej. Ale dla początkujących, chcąc dowiedzieć się, jak stworzyć slide show, program jest cool. Trzeba wiedzieć początkujących!

Plusy Windows Movie Maker:

1. Łatwy w użyciu. Każdy użytkownik będzie radzić sobie z interfejsu edytora graficznego. będziesz wiedzieć, jak stworzyć pokaz slajdów w ciągu kilku minut po aplikacji. Można łatwo zamontować wideo będą mogli utworzyć prezentację i dodać ścieżkę dźwiękową.

2. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych kodeków. Jest to bardzo ważne, ponieważ dla tych, którzy korzystają z Movie Maker jako główny redaktor jest mało prawdopodobne, aby ustawić przynajmniej niektóre kodeki.

3. Bardzo niskie wymagania systemowe i natychmiastowego startu.

4. Jeśli chcesz po prostu dodać etykietę do filmu, lub dokonać podstawowych ustawień, najlepiej jest użyć programu Windows Movie Maker, a nie firma Sony Vegas.

5. Możliwość zapisać projekt na dysku twardym.

Wady:

1. Program jest przeznaczony dla początkujących. Produkować korekcję kolorów lub wstawić efektów graficznych, nie można. Nie ma możliwości zwiększenia prędkości filmu. W ogóle, to narzędzie – standardowy i nie nadaje się dla tych, którzy chcieliby cieszyć się ogromną i zróżnicowaną liczbę różnych funkcji. Jest zbudowany wszystkie niezbędne.

2. Efekt końcowy jest przechowywana tylko w jednym formacie – WMV.

3. Ostateczny plik jest znacznie zmniejszona jakość dźwięku.