480 Shares 2347 views

Jak zrobić i jak anulować zamówienie na „Aliekspress”

„Aliekspress” – jeden z najbardziej znanych witryn internetowych zakupów, które zebrane ogromną różnorodność towarów. zamów produkt dla „Aliekspress” daje wiele korzyści: niskie ceny, szybka dostawa, ciekawych wzorów, które nie zawsze mogą być znalezione w ich własnym kraju. Ogromna liczba Rosjan są już kupując na tej stronie, ale nadal znaczna część ludności, jednocześnie obojętny na zakupy internetowe. W rzeczywistości, aby kupić coś na tej stronie, wystarczy utworzyć konto, wybrać sprzedającym zapłacić i dostać swoje rzeczy. Ale w tym artykule chcę powiedzieć więcej o tym, jak anulować zamówienie na „Aliekspress”, i co zrobić, jeśli zamówienie jest zamrożone. Ale wszystko po kolei.

Poszukiwanie i wybór towarów

Aby ułatwić poruszanie się po witrynie, radzę natychmiast przetłumaczyć go na język rosyjski. Można to zrobić klikając na „Wybierz język” w prawym górnym rogu strony. Teraz cała różnorodność produktów dostępnych do zrozumienia, dla wygody zakresie jest podzielona na katalogach.

Aby wybrać najbardziej odpowiedni produkt, trzeba umieścić kleszcza w odpowiednich kolumnach w wyszukiwaniu. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Darmowa wysyłka – Ta opcja wyświetla tylko produkty z bezpłatną wysyłką z Chin. Nawiasem mówiąc, większość producentów oferuje tej opcji, w którym zamówienie jest wysyłane za pośrednictwem poczty powietrza Chinach.

  • Najwyżej oceniane – pokazuje tylko produkty o wysokiej oceny od kupujących.
  • Pozycje sprzedaży – Produkty ze zniżką.
  • Sprzedawca internetowy – sieć dealerów.
  • 1 Kawałek Only – wyświetla tylko te towary sprzedawane na sztuki.

Wybór Sprzedawca

Ta sekcja jest szczególnie ważne dla tych, którzy dokonać rezerwacji za pośrednictwem „Aliekspress” po raz pierwszy. Przy wyborze produktu, szczególną uwagę należy zwrócić na sprzedawcy: rating, liczbę pozytywnych i negatywnych opinii. Dla wygody kupujących do „Aliekspress” wprowadzono specjalne symbole, które pozwalają ocenić wiarygodność tej osoby. Sprzedawca z „diamentowym” lub „korony” można uznać za dobre. Oczywiście, można zamówić towar i „medalista”, to nie oznacza to, że oferuje produkt niskiej jakości. Cała materia w liczbie sprzedanych partii. Natknąć się na niskiej jakości rzeczy, można nawet najwybitniejszym od sprzedającego.

Aby tego uniknąć, należy uważnie przestudiować sekcję z recenzjami. Tam, kupujący umieścić na ocenie produktu skali pięciogwiazdkowy, a często dodawać komentarzy. Mogą one być bardzo przydatne, ponieważ wiele sugerują, istnieje zgodność ze specyfikacją i realnego produktu, dokładności wymiarowej tablicy, jakości i innych ważnych parametrów.

Zamawianie i płatności

Przy zamówieniu można podać adres lub adres krewnych i przyjaciół. Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie dane wypełnione tylko łacińskich liter. Zgodnie z zasadami rosyjski-mail, trzeba podać nie tylko nazwę, ale również drugie imię. Można zapłacić dowolną dogodną metodą: karty Visa lub MasterCard, Qiwi, WebMoney i innych.

Kolejność zamrożony „Aliekspress”

Należy również zająć się tematem mrożonych celu, wyznaczonego zamrożone. nabywców rozpocząć taki stan może być przytłaczający, ale nie bój się. Oznacza to tylko jedno: „Aliekspress” dba o bezpieczeństwo swoich funduszy. zamów mrożone mówi, że, zdaniem strony, sprzedający jest działalność niebezpieczna, a zamówienie zostanie sprawdzona. Nie trzeba coś zrobić. Możemy tylko czekać. Zazwyczaj taka kontrola jest przeprowadzana w ciągu tygodnia. Sprzedający musi dostarczyć podanie niezbędnych danych za ten okres, a otrzymasz swój zakup. Jeśli nie uda mu się to zrobić, a następnie z powrotem swoje pieniądze jak najszybciej. Bardzo rzadko jest to, że sprzedawca nie może odpowiedzieć (jest na urlopie lub zwolnieniu), więc pieniądze są zwracane, a następnie produkt wciąż przybywa. Ponownie, to zdarza się bardzo rzadko.

Jak anulować zamówienie na „Aliekspress”

Powiedzmy, że zamawiane towary, ale okazało się, że ta sprawa przestała cię zadowolić, wybrał inną, i tak dalej, a teraz jesteś zainteresowany tylko jednej rzeczy .. Jak anulować zamówienie na „Aliekspress”?

Najprostszym rozwiązaniem – odmówić zapłacić. Po prostu nie trzeba zapłacić za zamówienie w ciągu 20 dni, a zostanie ona automatycznie anulowana.

Jeśli już zapłacił za zakup, ale sprzedawca nie wysłał go jeszcze, trzeba kliknąć na «zamówieniu anulowania», który pojawi się jeden dzień po płatności. Należy rozumieć, że system jest tylko pośrednikiem między tobą a tymi, którzy sprzedają, więc zamówienie zostanie anulowane tylko za zgodą drugiej strony.

Można dostać pieniądze z powrotem, nawet jeśli zamówienie zostało wysłane, ale tylko poprzez debaty przekroju. Możliwość sporu pojawia się kilka dni po wysłaniu. Okres ten zależy od spedytora. Sprzedający pisać o chęci anulowania zamówienia lub do złożenia skargi do administracji i zaostrzenia sporu.

Teraz, gdy wiesz , jak anulować zamówienie na „Aliekspress”, dzięki czemu można bezpiecznie zamówić to życzenie. I wreszcie, mała ale ważna rada: wybrać się ze sprzedawcą uważnie analizować odpowiedzi, porównać, a następnie znajdziesz wielkie rzeczy!