390 Shares 5703 views

Restauracja „Birchwood” zaprasza na relaks w przyrodzie

W Moskwie, niedaleko od stacji metra. „Poleżajewskaja” jest wspaniały miejsce zwane „Brzozowy Gaj”. Jego nazwa to otrzymał dzięki swojej lokalizacji – Okna restauracji wychodzą na piękny brzozowy Alley – ten rodzaj miłości, aby kontemplować wszyscy obozowicze goście są tu, jak brzoza piękne o każdej porze roku.

wnętrze

Wnętrze restauracji, w pewnym sensie przypomina karczmę. Tutaj wszystko urządzone drzewo. Meble, które jest dostępne w danej instytucji, – solidna, wykonana jest z litego drewna, jak siedzenia masywne drewniane krzesła są świadczone.

Podłogi pokojowe są pokryte płytami, a okna są ozdobione szaro-beżowym włókienniczych.

Jeśli chodzi o układ, w restauracji „Brzozowy Gaj” jest gotowa do zaoferowania swoim gościom dwa pokoje o łącznej pojemności 140 osób (Large – 100 osób, małe – 40). Ponadto istnieje oddzielny pokój – pokój dla VIP-ów, które często odbywają się imprezy, przeznaczone dla niewielkiej liczby osób, lunche biznesowe i spotkania.

Podczas cieplejszych miesięcy, w restauracji „Brzozowy Gaj” na „Poleżajewskaja” otwiera taras letni, który jest w pełni w przyrodzie, w otoczeniu drzew brzozy, rzeźbami i fontannami. Jego wnętrze powtarza jeden w budynku restauracji – Meble, stojąc tu, w pełni wykonane z drewna i pozornie dość masywny.

Na obszarze letnim, istnieje również półotwarte pergola, w którym małe firmy do 8 osób mogą być zakwaterowane.

kuchnia

Restauracja „Brzozowy Gaj” jest gotowa do zaoferowania swoim gościom dania kuchni rosyjskiej, kaukaskiej i europejskiej. Zapewnia również oddzielne menu wegetariańskie.

Ta restauracja oferuje lekkie sałatki ( "Vegetable Bouquet", "Cezar", "Stolica", "Greek", "Tabula", "Hedgehog", "Rainbow", "Ocean"), przekąski (asortyment, "lobio" „Russian ogórki”, nadziewane pomidory), szeroki zakres produktów mlecznych, jak również szeroki wybór pierwszych pól (zupy „Gurza” solanka, zupy, zupy „dyushbara” w azerbejdżańskich mieszania).

Restauracja „Brzozowy Gaj” oferuje duży wybór ciepłych przekąsek (naleśniki z różnych nadzienia, julienne, Khachapuri, kutab, jajecznica), dań rybnych ( „Syrdak” Sturgeon, Sturgeon królewsku, pstrąg, leszcz, okoń morski z grilla), mięso ( „Tava-yk” kurczaka, stek, smażyć w Azerski „Stroganoff”, „szyny” wołowiny, steki). Menu zawiera również oddzielną sekcję z dań kuchni azerskiej, która oferuje „Dzhyz-Byz”, „Saj-kebab”, „Khashlama” w swych różnych odmianach.

Menu restauracji „Brzozowy Gaj” oferuje również kilka opcji włoskich dań, które obejmują makarony ( „Bolognese”, „Carbonara”, „Amatrichiana”, „d'Arabyata”) i fetuchchini.

Ta instytucja przygotowuje wyśmienite dania na węglach. Należy zauważyć, że tylko jeden z 25 rodzajów kebabu prezentowana jest w menu. Na węglach oraz przygotowanie i warzyw.

restauracja kucharz ma w swoim arsenale, jak kilku specjalności, smak jakość, która może zaskoczyć nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jest to sałatka z awokado, krewetki, łosoś ikry orzeszkami pinii i bardzo smaczne pierś z kaczki z sosem owocowym, który nazywany jest „Star of the East”.

Jeśli chodzi o słodkim stronie menu, strony z deserów i pełne odmiany. szczególnie popularna baklava przedstawiła swoje naczynia shekerbura, truskawki ze śmietaną, sernik, tiramisu, lody i domowej roboty.

bar

instytucja karta Bar naprawdę zaskakująca odmiana alkoholu. Jest to dobry wybór win i brandy. Oprócz tych napojów, jest również inny alkohol (wódka, whisky, alkohol, Gin, tequili, wermuty i in.). Bardzo często, szczególnie w czasie upałów, goście wyglądał na „Brzozowy gaj”, kupił piwo.

Od napojów bezalkoholowych instytucja może zaoferować świeży sok, sok, kawa, herbata, woda i inne napoje bezalkoholowe znanych producentów.

informacje dodatkowe

Restauracja „Brzozowy Gaj” (m. „Poleżajewskaja”) jest zawsze wielka przyjemność wziąć w jego murach goście doceniają coś lub inną uroczystość. instytucji administracji zawsze entuzjastycznie przyjęte dla różnych rodzajów zdarzeń.

Nie daleko od domu znajduje się parking dla gości do restauracji, na terenie jest bezpłatny punkt dostępu do szybkiego Internetu (Wi-Fi).

Przed przyjazdem do restauracji, pożądane jest od pewnego czasu przed przyjazdem, aby zarezerwować stolik dla siebie, co można zrobić za pomocą numeru telefonicznego na oficjalnej stronie internetowej instytucji, w sekcji „Kontakty”.

Za ustalanie cen towarów w zakładzie, jest całkiem do przyjęcia. Tutaj łosoś mnich stylu można zjeść za 650 rubli, smażony okoń – 400, hash na kefir będzie kosztował 200 rubli i szaszłyki z jagnięciny będzie kosztował 390 rubli za porcję. Średni koszt na osobę wynosi około 1500-2000 rubli.

Adres instytucji i sposób działania

Restauracja otwiera swoje podwoje dla zwiedzających codziennie od 11 rano do północy.

Adres, pod którym można znaleźć restauracji „Brzozowy gaj”: Kuusinen Street, 8A, który znajduje się w pobliżu dworca. Metro „Poleżajewskaja” i „Falcon”.