246 Shares 1741 views

Obraz z jesieni jako świetny sposób, aby ozdobić swój dom

Jeśli kochasz robić robótki podczas korzystania z naturalnych materiałów, wzór z liści jesienią – to jest to, co można zrobić szybko i łatwo. I nie trzeba kupować drogich materiałów lub umieszczać żadnych starań, aby prawdziwe arcydzieło, zdolnej do dekoracji domu.

Dlaczego takie kreatywność powinna być skierowana?

Przede wszystkim należy zauważyć cechy, które ma obraz jesiennych liści. Są to:

– przyjazność dla środowiska;

– naturalność;

– oszczędność;

– dekoracyjne;

– łatwość produkcji.

Te zdjęcia można tworzyć samemu. Naturalnie, cała rodzina, nawet dzieci mogą brać udział w tym procesie. Jednocześnie masz możliwość wyrażenia swojej wyobraźni, aby pomóc w rozwoju swojego dziecka i po prostu odpocząć, bawić.

Zastosowanie liści jesienią – bardzo skuteczny sposób, aby ozdobić swój dom w krótkim czasie. W tym przypadku nie trzeba płacić duże pieniądze za swoje arcydzieła.

Jak zebrać i przygotować niezbędne materiały?

Zastosowanie jesiennych liści powinny być wykonywane dopiero po zbierane będą niezbędne materiały. Oczywiście, pożądane jest, aby zebrać materiał na jesieni, i robić zdjęcia przez cały rok. Należy jednak pamiętać, że trzeba wybrać czas, kiedy liście będą miały piękny kolor zbierania materiału. suche elementy nie lepiej wziąć.

Podczas zbiorów, należy zwrócić uwagę na wielkość i kształt liści. Ponadto, prace mogą być uzupełnione przez inne elementy. Na przykład, wzór z jesiennych liści mogą być tworzone na trawie, puch, kwiatów i innych naturalnych materiałów.

Przed rozpoczęciem prac przy tworzeniu arcydzieło, liście powinny być przygotowane. Aby to zrobić, należy umieścić je w grubej książce, tak aby mogli oni dobrze wyschnąć. nie można przyspieszyć ten proces, ponieważ materiał może łatwo rozpaść. Nawet po delikatnym osuszeniu liście stają się bardzo kruche, więc trzeba pracować z nimi tak dokładnie jak to możliwe.

Upewnij się, że nie gniją podczas przechowywania materiału. Jeśli trzeba szybko przygotować materiał, można używać żelazka. Oznacza to, że konieczne jest, aby umieścić element pomiędzy dwoma arkuszami białego papieru i żelaza. Jednak staramy się przestrzegać optymalnej temperatury. Prace pokazane ze zdjęciami muszą być najbardziej ostrożnie, aby nie uszkodzić elementów.

Jaki sprzęt powinien być stosowany?

Tak, że obraz z liści drzew okazały się piękne, trzeba korzystać z dodatkowych materiałów:

– PVA kleju, jak i zwykłej szczotki, które substancja jest nakładana na podłoże;

– parę nożyce do cięcia wymagane elementy;

– grubość tektury lub normalnego papieru krajobrazu, który używany jest jako podstawa,

– glina, do której zostanie dołączony obszernych szczegółów obrazu;

– Należy również przygotować ładunek móc zmusić przyszłego obrazu.

W zasadzie, można byłoby na tyle z materiałów wymienionych w wykazie.

Funkcje obrazy produkcja

Obrazy z kwiatów i liści zrobić tylko tyle. Konieczne jest jedynie, aby określić typ aplikacji. Może to być rachunek, symetryczna sylwetka, zespół i modułowe. Aby uzyskać piękny produkt, należy wybrać odpowiedni czas i miejsce. Możesz pomóc rodzinie, ale wszystkie działania muszą być uzgodniona.

Pierwszym krokiem jest, aby wymyślić fabuły obrazu i wyciągnąć go na papierze. Dopiero wtedy należy przystąpić do klejenia elementów naturalnych. Jeśli nie mają liści, można łatwo wyciągnąć brakujące elementy w ołówkiem, długopisem lub korzystać z innych materiałów (żołędzie, szyszki, trawa, słoma, gałązki).

Jeśli już próbował pracować z prostych obrazów, można rozpocząć tworzenie ułożone wzór. Należy zauważyć, że jeśli skrzydło ma żadnych części zamiennych, które nie pasują do ogólnej historii, powinny one być odcięte.

Obraz liści jesienią jest skonstruowana bardzo prosto. Pierwszy przymocowany do podstawy dużych przedmiotów. Ostatnią rzeczą przyklejone małe liście i szczegóły. Naturalnie, należy wybrać kolor elementów w celu uzyskania najbardziej naturalny obraz.

W zasadzie, to podstawowa rada. Działać ostrożnie iz duszy. Tylko w tym przypadku masz arcydzieło, zdolnej do dekoracji domu.