868 Shares 7099 views

Jak gotować lekką kolację w pośpiechu recepty

Rytm życia mamy dzisiaj takie, które spędzają dużo czasu na gotowanie nie działa. Jednocześnie staliśmy się bardziej selektywne w żywności, spróbuj jeść tylko wybrać prawidłowe i zdrowe jedzenie świeżych produktów naturalnych i, oczywiście, natychmiast zjeść potrawę po ugotowaniu, nie dogrzania „przedwczoraj-stary”. Dlatego receptur naszych babć, a nawet matki ledwie odpowiednie dla nowoczesnych gospodyń trzeba coś szybciej i mniej szkodliwe. Na śniadanie opcji wymyślić proste – ugotować kaszę, płatki lub mleko wlać do budowy zdrowych kanapkę może być dość szybko. Obiad zwykle odbywa się poza domem – w pracy lub podczas spotkania biznesowego. Ale co z wieczornym posiłkiem? Proponujemy kilka ciekawych opcji na jak przygotować lekką kolację w pośpiechu. Przekonasz się, że jest to bardzo proste.

Pierwszy przepis – roślinny, ale wystarczająco bogaty. Ten obiad szybko i łatwo przygotować własną rękę albo. Najważniejsze z wyprzedzeniem, aby mieć następujące produkty w lodówce:

  • grzyby (np grzyba);
  • słoik z groszkiem;
  • Cebula i czosnek.

olej roślinny, przyprawy z pewnością jest w każdym domu. W misce olejowej rozgrzanie i wyrzucić posiekanej cebuli i czosnku posiekane lekko smażonego Dodaj żadnych przypraw (kolendra, kminek, chili, papryka, itd.), W postaci soli. Pokrojone grzyby (niezbyt drobno), możemy wysłać je do miski, wymieszać i przygotować minut 7. Następnie umieścić groszek, gotować kolejne 3 minuty, posypać ziołami i podawane z grzankami chleba żytniego.

Dla bardziej zdrowe wykonaniu mieszanka może napędzać jajko. Bardzo smaczne, a nawet lekką kolację pośpiesznie przygotowane.

Dla miłośników zbóż może być wskazane, aby usmażyć ryż z grzybami. Jego pierwsze trzeba gotować (jak to się dzieje, każdy wie). Na patelni podsmażyć grzyby w oliwie z oliwek, dodać ugotowany ryż i zielonej cebuli, wymieszać i gotować przez 2 minuty, następnie wlać trochę sosu sojowego (sól, w tym przypadku potrawa nie jest to konieczne), umieścić na kolejną minutę i zdjąć z ognia. Również dość łatwy i spełniający danie.

Co ugotować lekką kolację w owoce morza? Dla miłośników protein niniejszego ratownik stać mieszanki mrożone owoce morza (te są obecnie sprzedawane w każdym supermarkecie).

Aby rozpocząć ułożyć odpowiednią ilość owoców morza na suchej patelni i smażyć (do odparowanej wody), dodać trochę sosu sojowego i śmietanę, gotować przez pięć minut. Następnie masz różne opcje do wyboru (można na przemian):

  1. Przenieść na parze owoce morza w naczyniu do pieczenia, wlać ubite jajko z mlekiem i wysłać je w piekarniku. Gdy jajko mocno, posypać tartym serem i dotrzeć na minutę. Podawać mieszanki sałatki pomidory dekorować Cherry.
  2. pasta zagotować (najlepiej pasuje lub Farfalle fettuccine), a następnie dodać go do mieszanki morskiej dusić pod pokrywką przez 1-2 minuty. Podawać z serem.
  3. W prawie gotowe mieszanki owoców morza, umieść brokuły (podzielonego wcześniej na różyczki) i pokrojone grzyby. Gotować przez chwilę, aż warzywa przetargowej. Podawać z grzankami żytniej.

To lekka kolacja szybko zamienił się aż trzech bardzo różnych opcji. Ponadto, te potrawy są bardzo wyrafinowane i piękne, że nadają się nie tylko na co dzień, ale również na romantyczną kolację.

Nawiasem mówiąc, oprócz morskich mrożonych koktajlu nie przeszkadza, aby zachować w stanie wiele różnych warzyw i ich mieszanin. Można je łączyć lub gotować osobno. Plus te wykroje, że zawsze można przygotować smaczny, zdrowy i łatwy obiad w pośpiechu. Jedz dobrze, nie wydając dużo czasu na gotowanie!