476 Shares 6874 views

Andrew Ilienko – jeden z najbardziej zagorzałych nacjonalistów Ukraina

Andrew Ilienko – słynny ukraiński polityk, deputowany Rady Najwyższej Ukrainy. Jest także członkiem All-ukraińskiej organizacji „Svoboda”, którego pozycja jest obsługiwana w każdej walce politycznej. Ich zdaniem jest on utrzymywany idee narodowego socjalizmu, dla których był wielokrotnie poddawany ostrej krytyki.

Mimo swojej popularności, Andrew Ilienko stara się utrzymać niski profil, aby chronić swoją prywatność od wpływów z zewnątrz. Jednak do tej pory dziennikarze wiedzą sporo ciekawych faktów na temat tego polityka.

Andrew Ilienko: Biografia Wczesne lata

Przyszłość polityk urodził się w stolicy Ukrainy Kijowie. Stało się to 24 czerwca 1987 roku, syn reżysera Jurija Ilienko. Dzięki staraniom rodziców, w 1994 roku, Andrew Ilienko wszedł do miejscowego gimnazjum numer 48.

Wykształcenie wyższe postanowił dostać się na Uniwersytecie w Kijowie im. TG Szewczenko. Tam dołączył w 2004 roku jako głównego kierunku wybranego politologia. Andrew jest absolwentem Uniwersytetu Ilienko w 2009 roku. Jednak podstawowe wykształcenie nie było wystarczająco dużo dla niego, więc przez jakiś czas pozostał w tej instytucji, jako student.

Wspinaczka na arenę polityczną

Andrew Ilienko od najmłodszych lat chciała wpływać na sytuację polityczną w kraju. Nie wiadomo dokładnie, kiedy jego umysł zakorzenione idee nacjonalizmu jednak zaczął promować je przez długi czas.

W odniesieniu do polityki rozwoju zawodowego, jego Andrew zaczął budować, podczas gdy jeszcze w szkole. Na wiosnę 2004 roku wstąpił w szeregi Unii All-ukraińskiej „Svoboda”. Ta siła polityczna dobrze Wyświetla wszystkie te aspiracje, którego celem nacjonalistycznej młodych umysłów.

Takie zobowiązanie było do gustu kierownictwa partii. Dlatego też w 2006 roku, został mianowany wiceprezesem oddziału moskiewskiego VO „Svoboda”. W tej roli będzie pracował aż do końca 2010 roku.

W 2010 roku został asystentem Olega Tyagniboka. Właśnie w tym okresie odbyły się wybory prezydenckie na Ukrainie i newfound duet robi wszystko, co możliwe, aby je wygrać. Ale, niestety, te aspiracje nie ziściło.

Jednak w tym samym roku, Andrew Ilienko trwa zastępca sejmiku w Kijowie. Niech to nie był szczyt, który miał nadzieję, politykiem, ale niektóre uprawnienia Dała mu. A teraz, dzięki jego wpływem zaczyna nacjonalistycznej agitacji, nukleacji nasienia nienawiści w sercach swoich zwolenników.

W 2012 roku, Andrew Ilienko zyskuje niezbędną liczbę głosów, i odbywa się w Radzie Najwyższej Ukrainy. Co więcej, w następnych wyborach, w 2014 roku ponownie trafia do elity politycznej kraju.

Walka o idee narodowego socjalizmu

Andrew Ilienko – MP, którego biografia ma więcej niż tuzin prowokacyjnych działań. W polityce, on przyspiesza radykalne idee narodowego socjalizmu, który pochwalił naród ukraiński w pierwszej kolejności.

Począwszy od 2010 roku, przewidywał Ilienko protestów mających na celu zwalczanie nielegalnych migrantów na Ukrainie. Ostatecznie doprowadziło to do powstania nowego ruchu, w pełni popiera ideę polityki.

Najgłośniejszy skandal z udziałem Andrew Ilienko

Wczesną wiosną 2014 roku grupa deputowanych VO „Svoboda” schwytany Aleksandra Panteleymonova, szef jednego z kanałów krajowych. Według nich, był winien, że pozwolił przewietrzenie wideo, który pokazuje proces przystąpienia Krymu do Rosji.

Oburzeni takim prawdziwym „Svobodovtsy” Panteleimon pobity i zmusił go, aby napisać list z rezygnacją z kanału. Ponadto nacjonaliści napisali sieci wideo, na którym Mock ich do niewoli. A najbardziej godne pożałowania jest to, że Andrew Ilienko obecny podczas całej tej brzydoty.