346 Shares 5258 views

Chiński hemoroidy piżmo maść: Opinie lekarzy, skład, ręczny, analogowy

Hemoroidy – choroba, która powoduje nieprzyjemny wiele niedogodności, które mogą wystąpić z powodu raka odbytnicy. Jak uniknąć tych niebezpiecznych skutków, i pozbyć się tej choroby bez najmniejszych problemów? Przyjść z pomocą kremu piżma z Chin. Przez to oznacza osobę szybko znikają nieprzyjemne objawy, a wkrótce i choroba. Dlatego uczymy się dzisiaj, że reprezentuje chińską piżma maść na hemoroidy, opinie na ten temat, a zastosowanie reguł. I ustalić, dlaczego ważne jest, aby leczyć choroby na początku jego rozwoju.

wskazania

Na pierwszym objawem hemoroidów osoba powinna natychmiast rozpocząć leczenie, w porozumieniu z proktologa. Po tym wszystkim, tym szybciej rozpocznie się leczenie, tym szybciej pozbyć się tego problemu. Po hemoroidy utwardzania w pierwszym kroku o wiele łatwiejsze niż ostatnio. Dlatego każdy powinien znać objawy tej choroby. Tak, chińska maść piżmo może być stosowany w następujących przypadkach:

– Jeśli nie ma dyskomfortu w kanale odbytu.

– Podczas stolec krew w stolcu jest obecny.

– Jest to uczucie, że coś tkwi w odbytnicy.

– Osoba czuje pieczenie w odbycie.

– Jeśli występują upuszczenie węzły z odbytnicy.

Wszystkie te nieprzyjemne objawy wskazują na problemy takie jak hemoroidy. Więc nie czekaj na coś fantastycznego myśleć, że choroba minie sama. Że nie nastąpi. Pacjent będzie tylko zrobić sobie gorzej, gdyż problem może się nasilić i skończyć bardzo źle.

Chiński maść piżmo pomoże osobę:

– na każdym etapie hemoroidów ;

– obecność szczeliny odbytu;

– nowotwory hemoroidalnego;

– niegojących odbytnicy wyprysk.

Wygląd, przechowywanie, cena leku

maść kantalupa – lokalne działanie leku, to jest biała, jednorodna. Lek zapachy ziół. Maść wytwarza się w objętości rury z tworzywa sztucznego 10 r przed pierwszym użyciem środków koniecznych do usunięcia folii aluminiowej pod pokrywą. Zestaw zawiera trzy końcówki maści do zawierania środka odbytu (na wewnętrznej hemoroidy). Probówkę umieszcza się w kartonowym pudełku. Wszystkie etykiety w języku chińskim, więc nie wygląda na coś w języku rosyjskim.

Oznacza to konieczne, aby zapisać się w ciemnym, suchym miejscu, z dala od dzieci. Okres trwałości wynosi 3 lata maść.

Średni koszt tego obiektu – około 300 rubli.

Dlaczego tak ważne jest, aby szybko leczyć hemoroidy?

Niektórzy ludzie nie są w pośpiechu, aby zająć do proktologa z tym problemem z różnych powodów: niektórzy uważają, że może pozbyć się tej choroby na własną rękę, inni boją się operacji, a niektóre są po prostu wstydzi i wstydzą się mówić o swojej chorobie. Jednak jest fundamentalnie błędne. Mimo wszystko, jeśli ludzie nie obracają się w czasie, aby zobaczyć się z lekarzem, początkowe stadium hemoroidów można szybko przejść do biegania, jednej, które nie mogą być leczone za pomocą maści. W tym przypadku, tylko operacja daje dobre sędzia. Jednak po zabiegu osoba nie jest tak łatwo z nim żyć. W rzeczywistości, po zabiegu całe życie będzie musiał przestrzegać diety, rzucenie palenia, picia napojów alkoholowych. Jednak i to nie jest najgorsze. Fakt, że nieprawidłowa lub przedwczesnej leczenie może powodować pojawienie się odbytnicy polipy, które ostatecznie zaczynają mutacji w nowotworach złośliwych. Okazuje się, że hemoroidy mogą nawet prowadzić do raka jelita grubego. I to nie jest żart. Dlatego ważne jest czas, aby rozpocząć odpowiednie leczenie, a ten wyjazd do proktologa mają być realizowane obowiązkowe.

Kim są pacjenci z grupy ryzyka?

Poniżej znajduje się lista tych osób, które mają więcej niż inni grają z życia i śmierci. Tak więc, aby szybko dostać raka jelita grubego, spowodowane opóźnieniami wyleczyć hemoroidy są następujące kategorie pacjentów:

 1. pracowników biurowych. Ponieważ często siedzieć przez dłuższy czas w swoim miejscu pracy – na 8-10 godzin.
 2. Palacze i ci, którzy spożywają napoje alkoholowe.
 3. Pacjenci, którzy często cierpią na zaparcia.
 4. Ludzie, którzy stoją na długie okresy, a jednocześnie usiłujący mięśnie brzucha (na przykład, portierzy, ciężarowców).
 5. Pacjenci ze złej dziedziczności.

Hemoroidy przeszkadza cieszyć się pełnią życia. Dlaczego warto cierpieć z bólu, kiedy można się go pozbyć za pomocą takich środków jak chińskiej maści piżma? Lek ten pomaga szybko usunąć hemoroidy, nie powodując powikłań. Poniżej znajduje się opis działania tego narzędzia.

leki akcji

Chiński krem piżmo, których opinie będą omówione poniżej, ma następujący wpływ na organizm chorego:

– Błyskawicznie usuwa swędzenie.

– Szybko łagodzi ból.

– Pomaga szybko przeciągnąć rany i krwawienia – stop.

– nie rozwija się stan zapalny.

– zmniejsza pojawianie się guzów.

– nie powodują węzłów hemoroidalnej, przyczyniając się do ich usunięcia.

– Przyczynia się do normalizacji ukrwienie narządów miednicy.

– Szybko przywraca zmienionych tkanek.

oznacza komponenty

Chiński skład maści piżmo jest następujący:

– Musk. Substancja produkowana przez zwierzęta, usuwa efekt zapalny, pomaga wyeliminować zastoju krwi w odbyt, to sprawia, że lepszy przepływ krwi w żyłach. Ponadto, ta składowa maści poprawia odporność ludzkiego.

– Bezoar usuwa stany zapalne, ma działanie antybakteryjne. Ponadto, funkcja ta pomaga tępy ból i złagodzić skurcze spowodowane przez hemoroidy.

– Calamine promuje szybkie gojenie się ran w odbytnicy. Stanowi także warstwę ochronną, która zapobiega drobnoustrojów i bakterii do rany.

– perełki zatrzymuje krwawienie, ma działanie ściągające.

– Boraks nie daje zarazki i bakterie mnożą.

– Amber. Ze względu na to wzmocnienie zbiorników pierwiastków i tkanki ciała są nasycone przydatnych substancji. Ponadto składnik ten poprawia krążenie krwi w miejscu zagrożonym.

– borneol pomaga odbudować uszkodzoną tkankę jelita grubego, usuwa proces zapalny i porządkuje stan mikroflory.

– Żółty wazelina ma działanie dezynfekujące.

– Lanolina odbudowuje komórki, które są uszkodzone.

– dimetylosulfotlenek działa jako składnika przeciwbólowego.

Zawarte w elementach maść piżma działają synergistycznie, czyli wzmacniają działanie nawzajem. Ze względu na to, że gwarantuje wysoką skuteczność w leczeniu lekiem i hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne.

Jak korzystać?

Chiński krem piżmo, do której przewodnik jest w opakowaniu powinna być właściwie stosowane. Poniżej opisano szczegółowo proces za pomocą tego narzędzia:

 1. Wskazane jest, aby oczyścić jelita. Można to zrobić samemu, tylko iść do toalety, albo użyć do tego celu lewatywę.
 2. Przemyć ciepłych odbytu wody. Wytrzeć do sucha szmatką.
 3. Równomiernie zastosować maść na obszarze zagrożonym.
 4. Umyć ręce, że nie są one w lewo do narkotyków.

W celu uzyskania najlepszych wyników po zastosowaniu maści, pożądane jest, aby pozostać w łóżku przez 1 godzinę. Nie można też iść do toalety na pół godziny po zastosowana została agentem.

Powtórz ta procedura powinna być 1-2 razy dziennie. Lepiej, jeśli będzie to miało miejsce przed pójściem do łóżka, a rano, że jest jeszcze czas, aby położyć kawałek.

Przebieg leczenia wynosi od 1 do 2 tygodni.

Zalety funduszy

Leczenie Chin hemoroidy maści Musk ma takie zalety:

 1. Pomaga zarówno na zapalenie wewnętrznym i zewnętrznym.
 2. Ma użytecznych i całkowicie bezpieczny preparat.
 3. Nie tylko łagodzi objawy hemoroidów, ale traktuje chorobę.
 4. Zapewnia szybki i trwały efekt.
 5. Jest produkowany według starych receptur tybetańskich, ale korzystanie z nowoczesnych technologii.
 6. Chiński hemoroidy piżmo maść ma mieszane opinie lekarzy. Jednak nadal większość proktologiczne polecić to narzędzie w leczeniu choroby podstępnej, bo widzą efekt jest oczywisty.
 7. Lek nie plami ubrań.

eksperyment

Aby udowodnić skuteczność leku, chiński hemoroidy piżmo maść był testowany w kilku klinikach w stolicy Rosji. Stało się to pod koniec 2013 roku. Eksperyment ten obejmował ponad 500 pacjentów w różnych stadiach hemoroidów. W ciągu 2 tygodni, ludzie tego narzędzia stosowane w obszarze zagrożonym. I po upływie 14 dni, wyniki testów zadziwi nawet doświadczeni Proktologia. Zgodnie z wynikami eksperymentu, 70% pacjentów z hemoroidów odbyło się przez 4-5 dni (to dla tych, którzy mają choroba była w powijakach). Pozostałe 30% z testu, który miał poważne stadium choroby, zajęło 2 tygodnie, aby w pełni pozbyć się choroby. W tym przypadku, nikt nie powiedział, że maść nie im pomóc. To znaczy, to znaczy 100% poprawny. Możemy założyć, że dzisiaj żaden ze znanych leków na hemoroidy nie posiada tak wysoką skuteczność jako leku.

Co można wymienić?

Analogowy chińskiej maści tam piżma, a jego nazwa – Huatuo. Składy obu leków są bardzo podobne, główne składniki takie same. Kraj pochodzenia obu funduszy – Chiny. kantalupa maść wytwarza się w rurze 10 g, i przygotowanie „Huato” – 25 g.

Gdzie kupić?

Chiński hemoroidy piżmo nie maść sprzedawane w aptekach. Wynika to z faktu, że lek nie jest zarejestrowany w Rosji i na Ukrainie. Nawet patrząc na opakowania ze środkiem, widać, że nie przedstawiono tylko znaki. Sugeruje to, że lek jest dostarczany bezpośrednio z Chin. „Jeśli chiński maść piżmo nie sprzedawane w aptekach, to gdzie jest to możliwe, aby kupić?” – Pytasz. Kup ten środek na hemoroidy mogą być w Internecie, na oficjalnej stronie sprzedającego. To tam będzie można kupić maść w rozsądnej cenie. Jako dealerzy umieścić na nim duży margines.

Pozytywne informacje zwrotne od profesjonalistów

Chiński opinii piżmo Krem z lekarzy jest inny: ktoś zaleca, a inne – nie. Proktologia tych, którzy wierzą w skuteczność tego środka, zapewnić pacjentom, że lek faktycznie pomaga hemoroidy. Ludzie zaufali lekarza i kupił tę maść, w końcu naprawdę pozbyć się tej choroby. Przychodzą do lekarza, i podziękować mu za jego szybkiego powrotu do zdrowia. Eksperci twierdzą Wybór tego zabiegu? Mimo wszystko nie oznacza jeszcze sprzedawane w aptekach? Proktologia oczywiście polegać na lek, ponieważ dostarcza użytecznych i skutecznych składników, które zapewniają szybkie rezultaty.

Ujemne sprzężenie zwrotne od profesjonalistów

Niestety, chińskie piżmo kremowe opinie Proktolodzy jest również negatywna. Niektórzy lekarze nie wierzą w tak szybkim skuteczności tego leku, jak mówią, na 1 tydzień bez użycia dodatkowych procedur jest niemożliwe, aby pozbyć się hemoroidów. nadchodzi również do konsultacji do proktologa i poprosił o chińskim maści piżma, można usłyszeć odpowiedź, która jest w stanie wstrząsnąć. Eksperci pamiętać, że te rzekomo prawdziwa odpowiedź od lekarzy na temat tego narzędzia, opublikowanych na stronie internetowej są fikcyjne. Co to chwyt marketingowy, który jest używany sprzedawców wątpliwe, aby zapewnić, że ludzie byli na ich sztuczki. Po tym wszystkim, w swojej recenzji napisał, że nawet lekarze w grozie tej maści, efekt tego jest lepszy od wyniku po zabiegu. Jednak uważam, że nie warto. Prawdziwi lekarze mówią, że ta maść do pewnego stopnia ma pozytywny wynik, ale używać go jako pierwotne leczenie jest niemożliwe. A ponadto zabrania nabywania własnych, bez wizyty w tym samym czasie lekarz. Po tym wszystkim, tylko proctologist może wyznaczyć odpowiednią terapię, przez którą pacjent, aby pozbyć się hemoroidów. Z tego leczenia muszą być złożone. Proktolodzy twierdzą, że będzie sama zrobić maść nie jest pożądany efekt. zmiana stylu życia, a mianowicie odrzucenie złych nawyków, pikantnych potraw, jak i zwiększonej aktywności fizycznej, pozbycie się dodatkowych kilogramów i skojarzonego stosowania chińskiej maści piżmo – jest w kompleksie i spowoduje. A jednak lekarze zalecają swoim pacjentom zakup krajowych sprawdzone maści, które jednoznacznie określić skład, okres przydatności do spożycia. Po tym wszystkim, jedynym sposobem, aby chronić się przed podrabianymi produktami, które oprócz frustracji, żadnych pozytywnych efektów nie będzie.

ważne zalecenia

Aby chiński piżmo krem zaczął działać, nie należy zaniedbywać następujące ważne punkty:

 1. W trakcie leczenia, trzeba zrezygnować z alkoholu, palenie tytoniu, napojów gazowanych.
 2. Nie można jeść pikantne i słone potrawy, w przeciwnym razie efekt nie będzie żadnych. Jeśli to możliwe, należy również ograniczyć stosowanie zbyt wiele smażone i tłuste potrawy. Lepsze jedzenie gotowane na parze, gotować lub dusić. Nie należy przeciążać organizmu.
 3. Ważne jest, aby jeść dużo świeżych owoców i warzyw, a także zbóż, ponieważ normalizuje proces trawienia.
 4. W trakcie i po leczeniu, zbyt, zamiast kawy lepiej jest pić sok, słabą herbatę, sok.
 5. Nie można siedzieć na kanapie i czekać na problem rozwiąże się. Jest to ważne w tym czasie zrobić coś aktywnego. Na przykład, aby uruchomić rano i wieczorem, aby wykonać ćwiczenia.

Jeśli trzymać się diety i prowadzić aktywny tryb życia, wyniki wykorzystania chińskiej maści piżma będzie znacznie lepiej.

Przeciwwskazania

To narzędzie nie może być stosowana w następujących przypadkach:

 1. Jeśli występuje nadwrażliwość na składniki leku.
 2. Ludzie, którzy mają skłonność do alergii, nie należy kupić ten lek.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że kobiety w ciąży i matki karmiące przed zastosowaniem maści powinny skonsultować się z lekarzem. Może leczenia lekarz będzie zakaz stosowania leku i przepisać inne leki.

Teraz wiesz, co chińska hemoroidy piżmo maść, opinie o nim, wskazania i przeciwwskazania, również uznane w przeglądzie. Dowiedzieliśmy się, co myślą o tym narzędziu, lekarz, jakie są widoki na przygotowania. I mamy rozumieć, że mimo przewagi tej maści, konieczne jest w każdym przypadku stosować się do diety, zdrowego stylu życia i, oczywiście, być postrzegane przez lekarza. Po siebie do niczego dobrego nie będzie. Tylko specjalista może przepisać prawidłowy schemat leczenia, przy czym problem, takich jak hemoroidy, odbędzie się szybko i bez komplikacji.