734 Shares 5627 views

Przegląd Multivarki Redmond RMC-M23

Każdy z nas przyzwyczaiło się do multivarka. Urządzenia te pomagają gospodynie nie tylko zaoszczędzić czas, ale również do przygotowania smacznych i zdrowych potraw. Spójrzmy na możliwości Multivarki Redmond RMC-M23. To urządzenie z renomowanego producenta ma wiele mocnych stron, ale również nie jest bez wad.


Redmond RMC-M23: przegląd urządzenia

należy zacząć od projektu. Tu nie znajdziesz coś ekstra, jak urządzenie ma klasyczny multivarok dla tego rodzaju spółki. Jednak ze względu na fakt, że obudowa jest wykonana z nierdzewnej stali, istnieje pewne poczucie wysokie koszty urządzenia. Na korpusie znajduje się joystick obrotowy, który jest głównym elementem sterującym, z jego pomocą można regulować temperaturę, ustawić żądany program i wykonywać inne czynności. Wszystkie użyteczne informacje będą wyświetlane na małym ekranie. Multivarka posiada przestronny miskę 5-tilitrovoy, która wystarczy nakarmić rodzinę od 3-5 osób. Jako dodatkowe akcesoria, w tym specjalny pojemnik do gotowania na parze, zlewki, płaska łyżka, i tak dalej. N. Ponadto, w urządzeniu jest laptop z receptur.

możliwości Multivarki

Fakt, że może to multivarka, może być bardzo długi czas, aby powiedzieć, ale będziemy patrzeć na jego podstawowych funkcji. Po zakupie otrzymasz 28 automatycznych programów, jak również „Multipovar”. Jest to opcjonalna funkcja, która pozwala gotować różne potrawy na własne receptury. Będziesz mógł dostosować czas i temperaturę w szerokim zakresie. Istnieje kilka programów do przygotowania zbóż i ryżu, są one nazywane „express” i „Rysunek / zboża”. Ponadto, można wykonać różnorodne desery, ponieważ nie jest odpowiednia funkcja. Program „Jogurt” i „Ser” są wykorzystywane do wytwarzania odpowiednich produktów. Aby utworzyć pełną kolację lub obiad dla całej rodziny są tryby „zupa”, „na gorąco”, „pieczenie”, „Pasta”, „pizza” i wiele innych. Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, to nagrzewa się jedzenie, a każdy, nawet żywność dla niemowląt. Jest użyteczny tryb jako „Avtopodogrev” jest włączona bezpośrednio po posiłku będzie gotowy. Działa w ciągu 12 godzin od zakończenia każdego programu.

Redmond RMC-M23: instrukcje użytkowania

Jak dla prawidłowego działania urządzenia, a następnie wszystkie normy. To z tego prostego powodu, ktoś, kto już wcześniej do czynienia z multivarka być w stanie zrozumieć. Jest promowana i szczegółowe instrukcje w języku rosyjskim. W odniesieniu do podstawowych wymagań, to znaczy odejście, a także podstawowe zasady bezpieczeństwa. Na przykład, nie zaleca multivarku w odległości od elementów grzejnych (kuchenki gazowej, grzejnikiem). Nie należy montować na nierównej powierzchni, co jest spowodowane przez wiele czynników. Konieczne jest, aby zachować wielką ostrożność, aby uniknąć zginać kabla. Jeśli chodzi o opiekę nad urządzeniem, jeśli to możliwe, należy starać się wyeliminować agresywne środowisko alkaliczne. zabezpieczone również przed uszkodzeniami mechanicznymi do miski, gdyż może to spowodować dalsze zniszczenia lub nierównomiernego ogrzewania. Podczas podgrzewania producenta płyty zaleca, że zanieczyszczenie otarł zwykłej wilgotnej gąbki o średniej twardości. Jeżeli nie używasz urządzenia przez dłuższy czas, należy oczyścić i wysuszyć miska, płytę grzewczą oraz pojemnik na kondensat. Również konieczne jest odłączenie od multivarku sieci.

opinie konsumentów

Jeśli chodzi o poglądy klientów, nie jest daleko od nich wszystkich jasne. Są to zarówno zadowolony z zakupu, i tych, którzy są rozczarowani z nabyciem. Większość konsumentów twierdzi, że jakość preparatu, jak również szeroką gamę programów. Dla początkujących, to urządzenie jest dobre proste menu, ale dla prawdziwych smakoszy wielu funkcji i elastyczne ustawienia. Ale, jak zauważył nieco wyższa Przegląd Multivarki Redmond RMC-M23 dostaje mieszane opinie. Członkowie zespołu namaścić na złej jakości, a także awarie w programach. Dość często „buggy” Parzenie tryb gotowania. Zamiast tego, dane niezbędne informacje wyświetlane są niezrozumiałe. Jeśli trzeba zmienić jednostkę na podstawie występowania gwarancyjnym takich sytuacjach, z tym, jak pokazuje praktyka, nie ma problemu. W zasadzie do 4000 rubli – jest to bardzo dobry zakup.