306 Shares 9674 views

Który przedstawił pelerynę-niewidkę Harry'ego Pottera: właściwości obiektów i inne magiczne artefakty magicznego świata

Pytanie, kto dał Garri Potteru pelerynę-niewidkę, niepokoju dla wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczęli znajomość sagi o chłopcu, który przeżył widzów i czytelników. W rzeczywistości, pacjent ma długą historię i uświadomić sobie to dopiero w ostatniej części filmu i książki. Jeśli nie ma siły, aby przetrwać, i chcą znać wszystkie szczegóły teraz, materiał ten będzie Ci odpowiadać.

Peleryna-niewidka w czarodziejskim świecie

Aby dowiedzieć się, kto dał Garri Potteru pelerynę-niewidkę trzeba się badać ten temat. Artefakt jest zupełnie inna od wszystkich znanych płaszczami, które ukrywają przed wzrokiem ciekawskich. W magicznym świecie stworzonym przez Dzhoan Rouling, peleryny mogą być oczarowani specjalnymi zaklęciami przerwać działanie promieni słonecznych. Tylko efekt ten jest tymczasowy i ostatecznie odprowadzane, ale główny bohater z książek i filmów był płaszcz dla wszystkich przygodach i więcej niż raz pomógł uciec w trudnej chwili. Powodem tego jest artefaktów historycznych.

Insygnia Śmierci

W tym magicznym wszechświecie nie jest opowieść o tym, jak sama śmierć dała trzech braci, ich relikwii. Wśród nich był płaszcz niewidzialności. Harry Potter nie usłyszał tę historię, a wychowany w zwykłej rodzinie, gdzie nikt nie mówił o magii. W rzeczywistości sprawa ta była prawdziwa, a śmierć w sposób postanowił oszukać kreatory w celu uzyskania ich dusze. Oprócz płaszcza na liście relikwie jest najpotężniejszą różdżką i kamień, który może powrócić na wpół martwy wizerunki zmarłych ludzi z innego świata. Dwóch braci zmarł krótko (jeden zabity z powodu kijów, a drugi był szalony powodu nierzeczywistości obrazów). Udało mu się przeżyć tylko jeden, który miał realną pelerynę-niewidkę. Oszukał śmierć i zmarł, kiedy to było miłe dla niego. Młodszy z braci Peverell pozostawił potomstwo i rodu artefakt przechodził z rąk do rąk. Historia nie kończy się Insygnia Śmierci, ponieważ pozostawił ogromny ślad krwi w historii jako jeden z najbardziej potężnych magicznych przedmiotów.

Płaszcz i Potters rodzin

Zanim odpowiesz na pytanie, kto dał Garri Potteru pelerynę-niewidkę, trzeba wiedzieć o swojej podróży przez historię. Wiadomym jest, że jest on przekazywany z pokolenia na pokolenie Peverell jak ich rasa nie zostanie przerwany. Potem, w XX wieku jako artefakt przeszła w ręce Pottera, aw latach 70. zwrócił się do Jakuba, ojca Harry'ego. Jako młody człowiek bardzo lubi figle i z zespołem, „maruderzy” (Lupin, Pettigrew i czarny) używany płaszcz, aby ataki na Hogwart w dowolnym momencie. W dorosłych latach czas Zakonu Feniksa i walki z Lordem Voldemortem, James był w stanie zbadać temat i okaże się, że płaszcz jest legendarny Śmierć bezpłatny. Dla jego odgadnięcia James natychmiast udostępniane Albusa Dumbledore'a, który rozpoczął naukę artefaktu. On również był w tym momencie, gdy Potters rodzina przeszła zdradziecki atak Lorda Voldemorta. Przetrwał tylko Harry, który wychował się i poszedł do Hogwartu, jak jego rodzice przed nim.

Prezent na Boże Narodzenie

Pierwsza część filmu i książki nie określa, który dał Garri Potteru pelerynę-niewidkę. Znalazł go w darze anonimowego, który został pozostawiony w sypialni i wydział Gryffindor oznaczało bohater sagi. Litera po prostu powiedział, że facet wykorzystywane cenny obiekt za pomocą umysłu. Ponieważ odziedziczył ciekawość ojca, a następnie przeznaczenie płaszcza były podobne. Po raz pierwszy artefakt uratował chłopca podczas penetracji do zakazanej części biblioteki, po raz drugi – w chatce Hagrida podczas aresztowania nauczyciela, a trzeci – o szpiegostwo na smoki w przeddzień Turnieju Trójmagicznego. Nie jest to jedyny przypadek, w którym relikt ich właściwości uratowany kreatora. Tylko tutaj, aby dowiedzieć się, kto dał Garri Potteru pelerynę-niewidkę, dopiero w szóstej części. To wtedy osobiste lekcje z headmaster Dumbledore odkrył fakt, że płaszcz był z nim, a on wysłał jej bohater odziedziczył miły.

Potężne magiczne przedmioty

Warto zauważyć, że oprócz Insygnia Śmierci, o których mowa powyżej, istnieją inne potężne magiczne przedmioty ze świata Harry'ego Pottera. Na przykład, „Zwierciadło Ain Eingarp” pozwala zobaczyć najtajniejsze pragnienia duszy. Pod koniec filmu na kamienia filozoficznego, który jest również potężny magiczny przedmiot, to pomaga bohaterowi, aby uzyskać pozycję, a on nie chciał. Inna siła może zostać uznane za miecz scheda z Gryffindora, który znajdował się w gabinecie dyrektora szkoły i został wykorzystany w walce z Harrym Potterze Bazyliszka. Wykonana jest z czystego srebra i była hartowana w jadzie węża następnie duży, ale ponieważ więcej niż jeden raz pomógł przygody bohatera. Ponadto, istnieje wiele elementów, zaczarowane z potężnych zaklęć, na przykład worek Germiony Greyndzher.

ciekawe artefakty

W uzupełnieniu do innych rzeczy niż moc, istnieją inne ciekawe przydatne przedmioty magiczne świata Garri Pottera. Przede wszystkim, warto przypomnieć o Mapa Huncwotów. To pokazuje wszystkie lokalizacje Hogwartu szkoły z ruchem każdej osoby znajdującej się na nich. To pozwala przenieść w dowolnym momencie i nie daj się złapać poszukuje nauczycieli oko. Magia szachy z pierwszej części filmu jest również interesujący magiczny przedmiot. Piękny Party Ron z możliwością przejścia pokazuje ich brutalność i jego własny umysł. Latające miotły wszystkie modele mogą być również przypisane do tej kategorii, ponieważ są one zwolnione jako odrębny środek transportu w magicznym wszechświecie. I to nie wszystko, wszechświat Garri Pottera jest pełen niezwykłych magicznych przedmiotów.