740 Shares 6932 views

Lek „Lyukrin depot” – krok w kierunku zdrowia

Niepłodność – problem, który przyjmuje już globalne znaczenie. Ośrodki medyczne i ośrodki diagnostyczne IVF otrzymać dużą liczbę pacjentów rocznie. Powody, dla których mężczyźni i kobiety nie mogą mieć dzieci, różnych, ale przede wszystkim – to wszelkiego rodzaju chorób nowotworowych lub braku równowagi hormonalnej. Przyczyną niepłodności mogą być różne i mięśniaków macicy, endometriozy różnych typów. Mężczyźni – to wszelkiego rodzaju guza w gruczole krokowym. Leczenie tych chorób jest dość długa. Często wymagają operacji. Po którym chcesz dać „wakacje” zakłócony ciało i czasu jego odbudowy.

Nowoczesne lek „Lyukrin depot” jest syntetycznym endogenny hormon uwalniający gonadotropinę. Należy zauważyć, że syntetyczny analog naturalną skuteczność. Lek ma działanie opóźniające na rozwój nowotworów, które powstały z powodu braku równowagi hormonów płciowych.

Lekami pierwszego kontaktu „Lyukrin depot” w ludzkim ciele zwiększa stężenie hormonów płciowych. Wynika to z interakcji leku z hormonu przysadki. Dalej jest zmniejszenie stężenia, która czasami przychodzi do poziomu kastracji u mężczyzn, a do poziomu u kobiet po menopauzie.

Lek „Lyukrin depot” jest dostępny w postaci proszku, z którego przygotowana zawiesina do wstrzykiwań. Stężenie każdego leku dla różnych chorób, a także do wytwarzania roztworu do iniekcji jest skomplikowanym procesem.

Dość obszerna lista możliwych skutków ubocznych wskazuje, że nie można stosować leku „Lyukrin Depot” bez udziału lekarzy i zaawansowanych procedur diagnostycznych. Instrukcja jasno określa obecność i nadzór personelu medycznego na wszystkich etapach leczenia.

Możliwe skutki uboczne:

 • Układ sercowo-naczyniowego – możliwe zaburzenia rytmu serca, znaczny wzrost ciśnienia, jak zawał mięśnia sercowego, objawy żylaków, udar mózgu;
 • Układ pokarmowy – zmianę smaku, apetyt, utrata masy ciała, różnych zaburzeń żołądkowo-jelitowych, zaburzeń w nerkach i wątrobie;
 • mięśniowo – zwiększone napięcie mięśni, spadek gęstości kości;
 • układu krwiotwórczego – niedokrwistość, zwiększenie liczby białych krwinek;
 • centralny układ nerwowy – ewentualne zaburzenia snu, zawroty głowy, migrena ból, niepokój i drażliwość wzrosła;
 • Układ oddechowy – ból gardła, kaszel, krwawienie w nosie, duszność;
 • skóry – swędzenie skóry, suchość, zmiany w endogennego GnRH kondycji włosów i paznokci, trądzik;
 • układ rozrodczy – krwawienie z pochwy, bolesne miesiączkowanie, suchość błon śluzowych narządów płciowych, bóle prostaty oraz w obszarze jajników.

Przeciwwskazania "Lyukrin depot" preparat:

 • ciąży i laktacji nie zaznaczono inaczej;
 • starość;
 • negormonozavisimy rak narządów płciowych;
 • krwawienie z pochwy, których przyczyny nie ustalono;
 • reakcja alergiczna na składniki preparatu.

Opinie lekarzy i pacjentów, którzy otrzymali leczenie „Lyukrin depot”, wskazują na skuteczność leczenia. Dane statystyczne pacjentów, którzy nie powracają do nałogu stało więcej niż pokazują, że efekt, że lek w organizmie, odwracalny. Zbiórkach cyklu u kobiet, status hormonalny mężczyzn wraca do normy, co odpowiada wiekiem.

Działanie leku jak można indywidualnie dobrać, biorąc pod uwagę różne pacjenta tolerancji preparatu Lyukrin „depot”. analogi istnieć leków, na przykład leków, takich jak „Diferelin” lub „buserelina”. Ścisłe wdrożenie wszystkich zaleceń lekarza prowadzącego znajdzie zdrowia i długowieczności.