458 Shares 9264 views

Jak spłacić kredyty, jeśli nie ma pieniędzy – wskazówki

Kredytów – jest integralną częścią współczesnego społeczeństwa gospodarczego. My od dawna przyzwyczajeni, że brak pieniędzy tu i teraz, można szybko i łatwo zakończyć umowę kredytową, podpisać go i za godzinę ty – właściciel cennych przedmiotów lub usług. Wszystko jest tak proste, że czasami nawet nie do uważnej lektury warunków, w których możemy zdobyć pieniądze, jesteśmy przekonani, że „pull”. Ale sytuacja w życiu są różne i często zamienia się w zaufanie dzisiaj elementarnego braku pieniędzy, a następnie udał się więc nie na miejscu podczas kręcenia kolejnej płatności. Pytanie „jak spłacić pożyczki, jeśli nie ma pieniędzy” z każdym dniem staje się coraz bardziej istotne dla obywateli naszego kraju.

Opcje dla rozwiązywania sytuacji nieco. Tak więc symulować sytuację: są pożyczki, nie ma pieniędzy. Ponieważ spłaty pożyczek, jeśli nie ma pieniędzy?

opcja 1

Czy jesteś pewien, że obecne trudności są krótkotrwałe, a najprawdopodobniej jesteś zagrożony Nieodebrane płatności. To jest przed wami nie ma mowy „jak spłacić kredyt, jeśli nie ma pieniędzy” i zagroził tylko jedną płatność. Sytuacja nie jest krytyczna, ale niech podejmuje oczywiście też nie warto, ponieważ tylko jedno przejście w przyszłości może kosztować poważne kary. W tej sytuacji łatwiej i lepiej zwrócić się do rodziny i przyjaciół. Więc i przez pewien okres odebraniu pieniędzy, bez obciążania nikogo szczególnie z najbliższymi, a bank nie psuć stosunków. W skrajnym przypadku możliwe jest refinansowanie z inną instytucją finansową, ale z reguły banki nie są mile widziane taki ruch, a na procent siebie stracisz dużo więcej.

opcja 2

Kwota zadłużenia jest poważna i grozi spowodować duże kłopoty, nie wiem jak do spłaty kredytów. Jeśli nie ma pieniędzy, a korzyści czasowe są już na nosie, nie dokręcić z decyzją i przejdź do kontaktu z bankiem. Są żywe osoby pracujące, które, co do zasady, mogą dostać się do pozycji i umieścić restrukturyzacji kredytu lub „wakacje”. Należy rozumieć, że każda instytucja finansowa jest przede wszystkim zainteresowany jest do zwrotu pożyczonych środków i odsetek jest wymagane, aby nie pozbawić mieszkania kredytobiorcy, samochód i tak dalej.

opcja 3

Jeśli sytuacja jest bardzo krytyczna, nie wiem, jak spłacić pożyczki, jeśli nie ma pieniędzy, bank nie chciał iść na spotkanie i grozisz przejęcia zabezpieczenia, niezwłocznie skontaktować się z właściwym prawnika. Wielu pyta: „Jak, jako dobry prawnik jest wart swojej ceny, a oni i tak nie” Twierdzenie, więc jest fundamentalnie błędne. Lepiej znaleźć pieniądze i płacić za usługi profesjonalisty, który, stosując odpowiednie paragrafy prawa, aby udowodnić, że masz trudną sytuację tymczasową i „knock out”, więc opóźnienie, zamiast dać zabezpieczenia.

Najbardziej najlepszy sposób na to, jak spłacić pożyczki, biorąc je starannie. Oznacza to, że zawsze należy mieć świadomość, że jest pilnie konieczne przedmiot lub usługa za to zapłacić? A może można poczekać i kupić bez kredytu? Jeśli nie zdecydował się wziąć pieniądze z banku, policz wszystkie kilkakrotnie dokładnie przeczytać umowę (zwłaszcza informacje wydrukowane małą czcionką) i zawsze leżał w obliczeniach możliwość, że mogą wystąpić przejściowe trudności. Powodzenia!