867 Shares 3630 views

Dramat "Cold Summer of 53". Aktorzy, role, streszczenie Działka

Film „Cold Summer of 53”, aktorzy, którzy już dawno zdobyły miłość publiczności – to dramat na ekranie, dedykowane do trudnych czasach stalinowskich represji oraz wydarzeń, które nastąpiły po amnestii skazanych. Jakie są trudności napotykane bohaterów taśmie? A co to jest tragedia ich los?

Filmowcy i działka podsumowanie

Film "Cold Summer of 53" – dramatyczny filmowy Alexander Proshkina, nakręcony na podstawie scenariusza Edgara Dubrovskogo. Alexander Proshkin wcześniej przez twórcę takich filmów jak „Niebezpieczny wiek” i „Michael Łomonosowa”. Po filmie „zimnej 53. Letniej”, nakręcony w 1987 roku, wydany Proshkin dość dobrze znany film „Patrz Paryż i Die” i „Doktor Żywago”.

W filmie „zimnej Summer of 53” cast zabiera widza w momencie, gdy tylko Stalin zmarł, a wielu więźniów przyznano amnestię. Uwolniony z kolonii, mają zalane miast Związku Radzieckiego, ale w dalszym ciągu prowadzić nie jest sprawiedliwym sposobem na życie.

Na tle tych wydarzeń w małej miejscowości w północnej części kraju grał prawdziwy dramat: powrocie z więzienia przestępców zorganizowanych gang, zginęło tylko policjanta i trzymać w szachu całą wioskę. Ale są wśród nich więźniowie polityczni i Kopalych łuskę, która nie zamierza żyć w takim brutalnymi prawami.

"Cold Summer of 53": aktorzy i role. Walerij Priomyhov jak łuski

Walerij Priomyhov to profesjonalny aktor i scenarzysta. Za rolę w filmie Proshkina, Walerij Prijomychow został uznany najlepszym aktorem w ZSRR (w zależności od wersji „Sowiecki ekran” magazyn). Kilka kluczowych prac można wyróżnić w całej filmografii aktora: „chłopcy” „Nasz pociąg”, „Crusader”, „Mamo, nie płacz” i „Kamenskaya”.

W filmie „zimne lato 53rd” aktorzy Walerij Prijomychow i Papanov grał towarzyszy w nieszczęściu: obaj zostali wygnani do artykułu politycznej w północnej obozu. Hero Priomyhova – Siergiej Basargin, był nazywany łuskę. Musiał zapomnieć o służbie wojskowej w pułku inteligencji i nauczyć się mówić w suszarkę do włosów.

Kiedy Basargin udzielić amnestii w życiu naprawdę niczego nie zmienia, bo najbardziej praktycznym lat i dobre imię zniszczony. Jednak nadal istnieją fragmenty łuski oficerskiej godności, i pogodzić się z bezprawia bandytów, że nie zamierza. Poznanie poparcie Kopalycha, Basargin jeden po drugim neutralizuje członków gangu, którzy zwyciężyć.

Film "Cold Summer of 53": aktorzy i role. Anatolij Papanov jak Kopalycha

Film Proshkina dla słynnego radzieckiego aktora Papanova był ostatni. Po wykonaniu zdjęć „Cold Summer of 53” aktorzy poszedł do domu – Anatolij Papanov rzucili się do Moskwy, bo w tym samym dniu została zaplanowana próba w teatrze. Aby odświeżyć, aktor postanowił wziąć natrysk, i w tym momencie został wyprzedzony bicie serca.

Filmografia Papanova to taki punkt orientacyjny dla radzieckich filmów kinematografii jak „Brylantowa ręka”, „Hełm Aleksandra Macedońskiego”, „Daj mi Reklamacje książka”. Również głos mówi aktor wilk od ukochanej kreskówki „No, chwileczkę”.

W filmie „Cold Summer of 53” cast Papanov i Walerij Prijomychow grał przestępców. Ale od innych więźniów, byli różni zawartość wewnętrzny, mimo wszystko, łuska, a Kopalych w przeszłości należał do sowieckiej elity. W finale, Anatolij Papanova bohater umiera próbując uratować swoich towarzyszy.

Inne role wykonawców

Film „53-te zimne lato”, które aktorzy grał dobrze swoje postacie, wszedł do filmografię Niny Usatovoy Jurij Kuzniecow, Vladimir Kashpur.

Nina Usatova Największą popularność pod koniec lat 80-tych – początku lat 90-ych. To było wtedy, że wśród jej dokonań filmowych malowaliśmy „Fountain” i „Okno na Paryż” Jurija Mamin „własność Kobiet” D. Meshieva „Quadrille” Władimir Titow i Next G. Fomina.

Jurij Kuzniecow został uznany za rolę podpułkownika Petrenko z „Streets of Broken Lights” Amanita wymienionych w kultowym serialu.

Vladimir Kashpur, pełnił rolę tymczasowego molo w filmie rozpoczął filmowanie w 1959 roku: wówczas aktor dostał rolę głupca w biograficznym filmie „Wasilij Surikow”. Następnie aktor zagrał w takich filmach jak „żadna ścieżka przez ogień”, „Dni chirurg Mishkin”, „Młodzież Piotra” i „Bataliony zostały poproszone o ogień”. Kashpur zmarł w 2009 roku, mając przed wyjazdem do udziału w „bękartów” i serialu „Karny Batalion”.