280 Shares 6389 views

Owczarek niemiecki szczeniak nie słucha, co robić? edukacja szczeniak

edukacja dla psów powinny być rozpatrywane przez profesjonalistów! Przynajmniej taki slogan nieustannie rzuca nam teleskopowe Pies wszystkich rodzajów i gatunków. Ale jeśli wyhodować zwierzę, nie Mr. or Miss Universe „Dog”, możliwe jest, aby poradzić sobie na własną rękę.

Wiele osób błędnie uważa, że pies jest początkowo elita rasy inteligentny, posłuszny, uczynny, tenisówkach i zaparza kawę. Szkolić psa i nauczyć dobrych manier potrzebne niemal od urodzenia.

Pierwsze miesiące życia psa – jest początkiem tworzenia nawyków i zachowań. Bo jeśli Owczarek niemiecki szczeniak nie słucha dwóch miesięcy, pilna potrzeba podjęcia działań!

znak zwierzę

Główne przyczyny leżą w kapryśnej nieposłuszeństwo niewłaściwej edukacji od najmłodszych czasie. W zależności od tego, co utracone, gdy pies jest starszy, uparty, zbyt, jest wyrażone w różny sposób. Aby zacząć, to przedstawiają szereg fundamentalnych problemów, które powstają, gdy podnoszenie szczeniak Owczarek nie jest zgodny z:

  • pies nie reaguje na jej wołanie do niego jeden z gospodarzy, lub obu łącznie;

  • pogoni innych zwierząt nie;

  • nieustannie stara się uciec od gospodarza;

  • nie przyzwyczajony do czystości;

  • wykazujące wzrost zainteresowania śmieci;

  • gryźć skakanie na ludzi.

Wszystkie te problemy są rozwiązane przez właściwe zespoły dostawa, rygorystycznego szkolenia i odpowiedniego wykształcenia. Przekonasz się, że niektóre z najbardziej inteligentnych psów nie są daremne nazywanych owczarkami niemieckimi. Szczenięta, których cena nie jest niska, w pełni spełnił oczekiwań.

Pies nie jest przyzwyczajony do toalety

Tradycyjnie, właściciele psów mogą być podzielone na dwie kategorie: tych, którzy przez długi czas nie zacznie psa, bo „Konieczne jest, aby chodzić cały czas!” A ci, którzy mają siedzibę i uważa, że jest za toaletę będzie czyszczenia i mycia. Ale w wielu przypadkach, twój ulubiony pies musi nauczyć się od podstaw.

Jeśli Owczarek niemiecki szczeniak nie słucha i trudno oczyścić gdzie mu się podoba, to istnieje kilka sposobów, aby rozwiązać ten brak charakteru zwierzęcia. Ale w każdym przypadku przed treningowym jasny dywan. Psina nie znam lepszego miejsca na spravleniya naturalne potrzeby niż miękkim dywanie.

Pierwszy sposób: spojrzeć na swojego zwierzaka. W miejscach, gdzie najczęściej pochodzi ustaw tace lub łóżko jednorazowych pieluch. Mogą one być zastąpione przez specjalne toalety.

Tylko ogień powinien ustawić tace psina w popularnych miejscach: w pobliżu drzwi, balkonów i okien.

Szybko przyzwyczaja się do toalety niemiecki pasterz. 2 miesiące – wiek, w którym pies może być już przyzwyczajona, aby przejść do niektórych miejsc. Ale poza czyste pieluchy jeszcze. Nawet w tym wieku pies nadal może nie mieć czasu, aby uruchomić we właściwym miejscu i wybrać to, co jest bliżej.

Nie trzeba dodawać, zostawić psa przez długi czas nie może być zbyt. Pożądane jest, że dom pozostał ktoś, kto będzie kontrolował jeśli zdecyduje niegrzeczny.

Pies nie rozpoznaje niektóre z gospodarzami

Początek szkolenia powinny być prowadzone zarówno przez mistrzów po kolei. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że pies nie będzie rozpoznawać i słuchać drugiego hosta.

Jednak, z powodu ignorancji, ta chwila może być pominięte. Rozpocznij szkolenie szczeniaka do innego hosta jest bezużyteczny aż zdobyć zaufanie zwierzę.

Zacznijmy od tego, niekochanej właściciela musi zaspokoić swoje gadżety. W każdym razie, pies jest jeszcze dzieckiem. Na przykład, można kupić co niektórzy kiełbasek i pokroić na małe kawałki. Z podaniem ich wartości, gdy pies gdzieś blisko, i chwała, jeżeli odpowiada sam. Następnie wywołać spacer i dać go traktuje, gdy zwierzę jest odpowiedzią na wezwanie.

Również konserwacja i wychowanie szczenię stałego częściowo przesunięcie w drugiej połowie. Czesanie, pływanie także przyczynić się do poprawy stosunków. Następnie można przejść przez pociąg.

Jeśli to nie zadziała, to jest czas, aby ktoś zmienić: albo psa lub towarzysza.

Nie słuchaj poleceń

Owczarek niemiecki szczeniak nie słucha poleceń, ponieważ nie widzą cię jako właściciela. Jest to spowodowane brakiem ścisłej tonu, który jest wymawiane zlecenia, lub fakt, że pies po prostu nie rozumie ich znaczenia.

Aby obrócić piesek na właściwej drodze, należy przejść z nim trzech podstawowych krokach. Pierwszy – nauczyć się rozróżniać pomiędzy wartością zespołów. Drugi etap – przyzwyczaić psa do posłuszeństwa, dzięki wytrwałości i sile oddziaływania. Jeśli pies nie chce usiąść, a następnie naciśnij przycisk z tyłu pleców. Następnie przechodzimy do leżeć do zespołu, w tym samym torując drogę posłuszeństwa.

Trzeci etap dotyczy jeśli szczeniak nie słucha, bo to jest coś rozpraszać. Należy mocno i ściśle powtórzył polecenie kilka razy.

Aby rozwiązać ten problem, musimy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Paralizator kołnierz – to ostateczność z listy możliwe i prawdopodobne, że nie jest to potrzebne.

inne psy, ludzie, ptaki lub zajęty ruchu – Pierwsze dwa etapy edukacji wydatków konieczne w miejscach, gdzie nie ma żadnych zakłóceń jest. Idealnie nadaje się do tej spółdzielni garażu okolicy poza miastem.

Puppy gryzienie, skakanie na ludzi, liże

Fawn szczeniak, gdy nie ma wystarczającej ilości uwagę. Ale to nie oznacza, że powinieneś rzucić wszystko i zaspokoić każdą zachciankę swojego zwierzaka w nadziei, że on natychmiast zatrzymać figle. Poświęcić niezbędną ilość czasu i uwagi, aby pomóc szkolenia, posłuszeństwo napravdennaya na rozwój.

Jeśli nie podjąć działania teraz, to wkrótce pies zacznie pokazać zęby w dosłownym tego słowa znaczeniu. Czasem można i złapać nogę lub rękę. Gdy pies już gryzie, to jest w przypadku, gdy trzeba podnieść rękę i jest łatwo dać w twarz. Przegapić ten moment, zamiast słodkie szczeniak może dostać ogromny agresywny pies być niebezpieczne nie tylko dla innych, ale również dla samych właścicieli.

Dzięki uprzejmości, nie każdy może uderzyć psa. Głośny krzyk i ciągnąć smycz może ujarzmić agresora. W przeciwnym razie, szczeniak powinien przejść na edukację doświadczonego koparki psów. Pomyśl o tym, bo można być dzieckiem, które nie rozpoznaje ryk ostrzeżenia.

Pies nie robi dania (kije, piłki)

Owczarek niemiecki szczeniak często nie słuchać, gdy trzeba dać ulubioną zabawkę podczas apportirovki. Większość właścicieli uciekają się do techniki przymusowego szkolenia. W rzeczywistości, nie ma sensu. Powodem jest to, że pies wykonuje polecenia „aportów”. Inną rzeczą jest to, że ona nie jest w żadnym pośpiechu, aby doprowadzić ten temat do właściciela. Oznacza to, że nie są zgodne z zamówieniem „do mnie!”

Aby zrozumieć, jak szkolić szczeniaka dać rzeczy należy zwrócić uwagę na wykonanie poleceń. Po „aportów!” najpierw musi zgodnie z kolejnością „do mnie!”. Automatycznie pies zabawka nie pozwoli na ustach, i doprowadzić do jego właściciela. Po biegł zwierzaka, trzeba podnieść ten temat i zachęcić psa leczenia, Pat i kontynuować trening.

Szczeniak ucieka przy pierwszej okazji

Figlarny małe stworzenie może uciec od banalnej ciekawości. Ugasić pragnienie do studiowania otoczenie bez utraty kontroli, kilka metod. Pierwszy – aby szczeniak bezwzględnego wykonania „! Dla mnie” polecenie na realizację tego, co zostało powiedziane powyżej.

Alternatywnie, można użyć długą smycz, i jak tylko dziecko zbierze się uciec nagle szarpać go i dać odpowiednie rozkazy. Ale nie powinno być mylone z metodyki edukacji na krótkiej smyczy. Czy szarpnął smycz przywołuje psa do siebie. Więc wkrótce przyzwyczaić się do zespołu, a także na fakt, że jej ucieczka jest po prostu nie uda.

Puppy kopanie w śmieciach

Wiele kłopotów gospodarze i dostarcza szczeniak pragnienie śmietników, pakunki, porzuconych szmat. Pies stara się pożreć skarby znalezione porozrzucane po mieszkaniu lub sądu, dostać pokryte resztek żywności. W tym przypadku, w rogu może spokojnie leżeć najnowocześniejsze zabawki, koty sąsiedztwa i smakołyki.

Tutaj w końcu i wartości przysłony. Taka jest natura braku witamin próbują zrekompensować psiego organizmu. Pamiętaj, że wiele zwierząt często jedzą trawę, choć to jest napisane w wyścigu się drapieżniki. Wynika to z braku pewnych elementów.

Zmień jedzenie sprawiają, że bogate w witaminy i minerały.

Gdy problemy są rozliczane z posiłkiem i szczenię w życie nadal korzystać worki na śmieci zagrożenia, umieścić na górze pułapkę. Kilka kliknięć na nosie otuchat szkodnika zgorszenie.

Sztuczek handlu

Niektóre małe sztuczki, aby pomóc szybko i pomyślnie zakończyć regulację zachowań psów. Jestem bardzo wrażliwa na uwagę ludzi owczarka niemieckiego. Szczenięta, których ceny są dość wysokie i zależą od cech rodziców (średnio od 4 do 40 tysięcy rubli), naprawdę wart swojej ceny. Niemniej jednak, nawet wymagają one wysokiej jakości kształcenia. Aby osiągnąć maksymalne rezultaty, pamiętać o kilku rzeczach:

  • Zachęć psa za prawidłowe wykonanie polecenia;

  • patrząc na odosobnionym miejscu w początkowych etapach kształcenia;

  • upewnij się, że prawidłowo wymawiać rozkazy;

  • Cierpliwość i tylko cierpliwość. Psy mogą zrozumieć wymagania człowieka, ale są w tej chwili jest to konieczne.


W każdym przypadku, aby jakieś zwierzę – to nie tylko przynieść mnóstwo pozytywów w życiu codziennym, ale również znaleźć zaufanego przyjaciela.