489 Shares 4582 views

EURO 2008: wyniki

EURO 2008 – XIII Mistrzostwa Europy, które odbyło się w Austrii i Szwajcarii. Był to drugi turniej odbył się w dwóch krajach. Trzymałem się od 7 do 29 czerwca 2008 r. W turnieju wzięło udział 16 drużyn. Zespoły przyjmującego mogą uczestniczyć bezpośrednio. Pozostałe 14 drużyn zakwalifikowało i zostały podzielone na grupy.

O prawo do organizacji EURO 2008 i walczył Federacji Rosyjskiej, ale szybko wycofał swoją kandydaturę, jak stosowane do World Cup 2018.

Zmiany w przepisach

Mistrzostwa Europy 2008 pamiętał zmianę zasad. „Złoto” i „srebro” cele zostały odwołane, która funkcjonowała w poprzednim turnieju. Na turnieju kwalifikacyjnego nie odbywa się play-off.

Rosja w meczach eliminacyjnych

W eliminacjach mecze nie miał wrażenia. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na siedem grup, z których wyszedł w finale z dwóch zespołów.

Przez kwalifikacyjna mecze rosyjski zespół pojawił się z nowym trenerem. Zostali Holender Guus Hiddink. Odłożył Semin, którym nie udało się doprowadzić zespół do Mistrzostw Świata 2006.

Grupa przyszła do Rosji Chorwacji, Anglii, Izraela, Macedonii, Estonią i Andorą. Pierwsze trzy zespoły były głównymi rywalami w walce o dostęp do EURO-2008. Tabela było interesujące wyniki i stan zapalny, nie otrzymano końcowy etapu. Anglia zaczęła runda kwalifikujące się niepowodzeniem. Po pierwsze nie mogę pokonać Macedonię (0: 0), a następnie całkowicie stracił Chorwacja (0: 2). Rosyjski zespół, który był plus. Zaczęła się znacznie lepiej, związany z Izraelem i Chorwacją. Wskaźniki zaszczepił nadzieję w sercach fanów.

Opierając się na zespół Hiddinka wzrosły sposób Estonię i Macedonię, która z takim samym wynikiem (2: 0) bito. To nie jej i zespołowi Andory zatrzymać. Druga noga mecze zakończyły na korzyść Rosji.

Szczególnie intensywne walki były przeciw Brytyjczykom. Pierwsze wynalazcy domu gra w piłkę nożną wygrał z miażdżącą wynikiem 3: 0. Anglia była w drugiej linii, przed Rosją na pięć punktów. Mecz odbył się powrót na „Łużniki”. Mecz nazwany "Game of the Year". Brytyjski otworzył rachunek, ale nie byli w stanie trzymać się go. Pierwszy rzut karny Pavlyuchenko, a potem doprowadził swój zespół na prowadzenie.

Aby wyjść z grupy Rosjanie musieli pokonać Izrael i Andorą. To gdzie zawodnicy i fani wykonane nerwowe. Izrael nie jest w stanie podjąć wygraną, przegrywając 1: 2. Teraz Anglia wystarczyło, aby związać z Chorwacją i przejdź do UEFA EURO 2008 z drugim miejscu jako równej liczby punktów z naszego zespołu miała przewagę nad innymi wskaźnikami.

Jednak Chorwacja, która jest już na pierwszym miejscu, postanowił zakończyć swoją drogę odpowiednio na zatłoczonym „Wembley”. Przez 14 minucie meczu Chorwatów było 2: 0. W drugiej połowie gospodarze zdołali zagrać dwie piłki, ale natychmiast przegapić. Rosja w równoległym meczu pokonał Andorę z minimalnym wynikiem, i udał się do EURO 2008. Można powiedzieć, że Chorwacja stała przepustkę do turnieju.

EURO 2008 piłka nożna

Ponadto do Austrii, Szwajcarii i Rosji udał się do turnieju, Polski, Portugalii, Włoch, Francji, Grecji, Turcji, Czechach, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Rumunii i Holandii.

Grupa A

Stan: Portugalia, Turcja, Republika Czeska i Szwajcaria.

Reprezentacji Czech, która analityków uważany za faworyta w grupie na UEFA EURO 2008 piłka nożna, nie powiodło się w dwóch meczach i zdobył tylko trzecie miejsce. Najlepszy ze wszystkich wykonano Turcji i Portugalii, zdobył sześć punktów.

Grupa B

Państwo: Chorwacja, Niemcy, Austria i Polska.

Tutaj świeciły Chorwatów. Łatwo byli w stanie zdobyć dziewięć punktów i przejść do play-off z pierwszego miejsca. Druga linia udał się do Niemiec, które nie jest łatwo ją powstrzymał. Austria walczył do ostatniej chwili, ale aby ominąć bardziej profesjonalny przeciwnik nie mógł.

Grupa C

Status: Holandia, Włochy, Rumunia i Francja.

Najgorsze w „grupie śmierci” były francuski. Zaczęliśmy z niepewnym remis w meczu z Rumunią, a następnie całkowicie stracił w dwóch rundach. Holandia była najsilniejsza ze wszystkich i łatwo się z grupy. Drugie miejsce zajął Włoch.

Grupa D

Stan: Hiszpania, Rosja, Szwecja i Grecja.

EURO 2008 Rosja rozpoczęły masową porażki przez Hiszpanię. Na czterech bramkach Hiszpanów odpowiedział tylko jeden Pavlyuchenko w grze końcowej. Aktualne mistrzynie Europy (Grecja) ustąpiły Rosji z minimalnym wynikiem. EURO 2008 Rosja kontynuowała zwycięstwo nad Szwecją (2: 0). Wybitny świeciło podczas Pawluczenko i Arszawina. Wynik ten jest już osiągnięciem. Wcześniej, w nowej historii Rosji nie został trafiony w play-off Mistrzostw Europy. Hiszpanie i Rosjanie kontynuowali podbój UEFA EURO 2008. Mecze, że nasz zespół miał w tym turnieju, stały się klasykami.

1/4 finału

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu konwergentnych Niemcy i Portugalia. Gra daje bardzo gorąco. Przez 25. minucie dzięki bramkom Klose i Shvayshtaygera Niemcy byli już na koncie. Po 40 minutach, Portugalii strzelił pierwszą bramkę, ale doża wróg nie mogą. W drugiej połowie, Ballack sprawia, że wynik 3: 1, ale w końcu Portugalczyk strzeleniu gola pocieszenia.

Chorwacja jest w walce z Turcją ulubionych. Zespół udało się przejść bez strat grupy i miał szczęście, aby dostać się do Turków. Jednak czas głównym meczu zakończyła się remisem (1: 1), w Turcji odbyło się w półfinale kary.

1/4 Rosja dostał w parze z Holandii – zespół, który pokonał wszystkich przeciwników w grupie. Szanse zwyciężyć przeciwko takim groźnym zespołem były zerowe. Jednakże, „pomarańczowy” wykazały niezadowalającą piłki nożnej, dla których zostały one ukarane. Regulaminowy czas zakończył się remisem (1: 1), ale w dodatkowe Rosjanie byli w stanie zdobyć dwa piękne gole.

Wieloletnie przeciwnicy Hiszpania i Włochy wydały nudny mecz, który zdecydował, że pierwsze zwycięstwo w rzutach karnych.

półfinał

Rosyjski zespół po raz kolejny musiał konkurować z Hiszpanii. Maksymalnie 50 minut udało się zawierać Hiszpanów, ale następnie przez trzy cele, które przesłały Rosjan domu.

W drugim półfinale starcia między Niemcami i Turcją. Po drugie, ośmielony po zwycięstwie nad Chorwacją, rzucili wszystkie siły do ataku. Robią to, ale Niemcy były jeszcze lepsze. Wynik – 3: 2.

finał

Finałowy mecz nie spełnia oczekiwań dotyczących błyskotliwej grze. Jedyną bramkę strzelił Torres i pomogła Hiszpania wziąć drugi tytuł Europejskiej.