416 Shares 3695 views

"Oktenisept" lek. Instrukcje użytkowania

Rozwiązanie „Octenisept” wykazuje działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Składniki aktywne – fenoksyetanolu i oktenydyna dichlorowodorek. Lek jest aktywny w stosunku do Gram-ujemne i Gram-dodatnie bakterie, wirusy. W szczególności zwrócił uwagę na skuteczność leku w patologii wywołanej przez wirusa opryszczki, zapalenia wątroby typu B. Lek działa na dermatofity i grzybów drożdżopodobnych. Na podstawie użytku na zewnątrz i mają bardzo znikome wchłanianie ogólnoustrojowe.

Powołanie „Oktenisept” lek

Instrukcje użytkowania umożliwia zastosowanie środków do obróbki błon śluzowych i skóry przed procedur chirurgicznych i diagnostycznych. Leki podaje się w stomatologii, laryngologii, ginekologii i położnictwa, chirurgii i pediatrii. Do leczenia oparzeń powierzchnie ran i uszkodzeń środek jest stosowany w traumatologii. Lek instrukcja „Oktenisept” Instrukcja zaleca również, aby w dermatologii do leczenia i profilaktyki grzybicy stóp i przestrzeni międzypalcowych.

schemat dawkowania

Problematyka lub śluzowych i dokładnie podawano nośnik. Zwykle, w przypadku stosowania leku w obszarze, za pomocą dwóch lub trzech tamponów obficie nasączone roztworem. Sposób ten jest korzystnie stosowany podczas przetwarzania śluzu. Łatwo dostępnym miejscu, lek może być rozpylany. Oznacza „Octenisept” (instrukcje użytkowania wskazane) jest także używany do nawadniania okolice pochwy i płynu do płukania ust. Aby zapobiec rozwojowi grzybicy paznokci w przestrzeniach między palcami stóp, a przetwarzanie jest wykonywane w miejscu i odwiedzić miejsca publiczne (baseny, itp.) Leczenie zakażeń grzybiczych stóp odbywa się dwa razy dziennie przez dwa tygodnie.

Oznacza „Oktenisept”: instrukcję obsługi, skutki uboczne

W miejscu zastosowania, które może powodować uczucie pieczenia. Efekt ten jest krótkoterminowy charakter i wydają się być wyeliminowane niezależnie. Na podstawie reakcji nadwrażliwości alergicznej. Kiedy pogorszenie potrzeby skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Narzędzie nie określa substancje nietolerancji w jego składzie. W praktyce nie ma informacji na temat wyników stosowania leku przez ciąży i laktacji. W związku z tym stosowania leku w tych okresach mogą być dokonywane wyłącznie po dokonaniu oceny eksperckiej stanu pacjenta, aktualny patologii, a także prawdopodobnego stosunku ryzyka i przeznaczenie.

„Oktenisept” Medycyna: przewodnik, cena, dalsze informacje

Narzędzie nie ma negatywnego wpływu na zdolność do zarządzania ruchem oraz wykonywania potencjalnie niebezpiecznych prac, w których potrzebne są dodatkowe koncentracji. Podczas przydzielania Preparaty Preparat noworodka nanosi się przez natryskiwanie lub tampony zapobiegające środki spożycia. Uniknąć przenikania leku do obszaru i bębenki. Koszt leku – około 200 rubli.